Багаторічний очільник Департаменту фінансів Черкаської облдержадміністрації Володимир Кулеша нині стажується на посаду першого заступника голови ОДА. Цю інформацію «Прочерку» повідомили власні джерела.

У свою чергу Володимир Кулеша в коментарі «Прочерку» підтвердив інформацію, проте зазначив, що не може повідомити про терміни, коли його буде призначено на відповідну посаду.

Нагадаємо, що нині першим заступником голови ОДА є Сергій Рябцев, проте у ЗМІ повідомлялося про його можливе звільнення з посади.

реклама

Коментарі  

 
-3 #14 Учень Яновича 26.09.2013 00:51
Цитую О.ЧУПРИНА:
Володимир Кулеша не тільки прекрасний фахівець,але й досить смілива людина.Бездумно виконувати недолугі вказівки не буде.

Цитую Форевер:
Не раз слышал как Кулеша выступал или докладывал - всегда отличался четкостью и знанием своей работы.

При цьому, щей виконував бюджет більш, як на 100 %, класно навчився манипулювати цифірами, для д......в той шо треба. Завжди знайде гроші для міліції та пожежників, а освіту і медицину профінансує по залишковому принципу і формульний розрахунок йому до Харитонюка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 черкащанин 25.09.2013 22:42
Настоящий профессионал и действительно порядочный человек, удачи на новом месте!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Оксана Колісник 25.09.2013 15:39
Мені тільки хочеться побажати Володимиру Олексійовичу здоров'я та удачі. І не спалити себе в цій дурнуватій топці, якою є наша ОДА зараз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Почти в тему 25.09.2013 15:36
Цитую Loki:
)))) В кольце пр, свойством коммутативности обладает и операция умножения (судя по тому как быстро множится колличество их членов на всех должностях). Значит можно сделать вывод, что партия регионов является коммутативным кольцом! А этот работяга - просто единица этого кольца)))

Возвращается муж из командировки, в доме жена в кресле на спицах вяжет и полон дом мужиков. он в ужасе -Это кто???- Дорогой, это члены моего кружка. Через какое-то время ситуация повторяется с точностью до наоборот, жена из командировки-а там полна хата баб.- Что все это значит??? - А, это... Это кружки моего чл*на.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Loki 25.09.2013 14:42
)))) В кольце пр, свойством коммутативности обладает и операция умножения (судя по тому как быстро множится колличество их членов на всех должностях). Значит можно сделать вывод, что партия регионов является коммутативным кольцом! А этот работяга - просто единица этого кольца)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 незнайка 25.09.2013 14:10
Из каких соображений порядочный работящий не интриган имеющий опыт работы в таком возрасте и с таким опытом собирается переходить на другую работу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #8 сергей 25.09.2013 14:02
Почему народ такой злобный ? Кулеша порядочный человек, работящий, не интриган. Побольше бы таких в держ. управління!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #7 Форевер 25.09.2013 13:49
Не раз слышал как Кулеша выступал или докладывал - всегда отличался четкостью и знанием своей работы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 ирина 25.09.2013 13:42
У виразі а+б
а-називають першим доданком,
б— другим доданком,
але, оскільки додавання має властивість комутативності (від перестановки доданків сума не міняється), то така відмінність умовна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Фугас 25.09.2013 13:19
А чем вообще все это время Рябцев занимался? Когда-то видел, как сложив ручки за спиной и задрав голову, он смотрел на монтеров, какие что-то чинили на бульваре. Может отвечал за благосостояние босса?