реклама Делікат

У Центральному штабі партії ВО «Батьківщина» відбулася нарада, присвячена питанню участі кандидатів у депутати від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» на перевиборах в одномандатних округах, які призначені на 15 грудня 2013 року. Про це інформує офіційний сайт «Батьківщини».

Як йдеться в повідомленні, на нараді були присутні висуванці від «Батьківщини», які перемогли у 2012 році, але в яких влада вкрала перемогу: Аркадій Корнацький (132 округ), Леонід Даценко (197 округ), Микола Булатецький (194 округ). Не зміг бути присутнім Віктор Романюк (94 округ), який через політичні репресії режиму Януковича змушений перебувати за кордоном.

За підсумками наради були призначені керівники штабів, відповідальні за виборчу кампанію кандидатів в депутати від «Батьківщини». Були також визначені та затвердженні основні напрямки тактики і стратегії участі у виборчій кампанії кандидатів від партії «Батьківщина».

Окрему та особливу увагу було приділено питанню протидії адміністративному ресурсу, захисту результатів виборів від спотворення та неможливості встановлення підсумків волевиявлення громадян.

На засіданні було також прийнято рішення звернутися до міжнародних організацій з проханням направити міжнародних спостерігачів для спостереження за ходом проведення виборів у 5 одномандатних виборчих округах.

реклама

Коментарі  

 
0 #14 Дух америка 26.09.2013 10:05
Цитую Нестор Іванович:
Раніше від черкас депутатом був шустрик, сьогодні доводиться обирати, або голуба наволоч, або Булатецький. Черкащани свій вибір зробили. І особисто мені він ближчий. Краще баламут Булатецький ніж ненажерлива отрижка. Тому "...если надо - повторим !"



Да. баламут Булатецький хай буде - може якомусь блакитному в п*ку у ВР дасть, але той еротичний поет із своїми стегнами і тим хабарем у 3000 американських гривень перед камерою за роботу проти Сені Яценюка - то вже занадто. Якщо він узяв гроші за роботу проти однопартійця - то хіба це не потенційна ТУШКА?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Нестор Іванович 26.09.2013 09:41
Цитую Олег:
Цитую Іван:
Голосувати за таку погань рука не підніметься. Але риги не кращі :P . На вибори не піду - треба обирати інтелигентних людей, а не пьяниць.

Погоджуюсь - Булатецький та Даценко -аморальні типи, не краще Жуковської.Раніше від Черкас депутат був Михайло Сирота, освітчена та толерантна людина. Наразі відбулась повна деградація цінностей: подивіться на цих новоявлених прокурених та пропитих мачо. На що, окрім матів та форелей, вони здатні?
.

Раніше від черкас депутатом був шустрик, сьогодні доводиться обирати, або голуба наволоч, або Булатецький. Черкащани свій вибір зробили. І особисто мені він ближчий. Краще баламут Булатецький ніж ненажерлива отрижка. Тому "...если надо - повторим !"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Олег 26.09.2013 08:32
Цитую Іван:
Голосувати за таку погань рука не підніметься. Але риги не кращі :P . На вибори не піду - треба обирати інтелигентних людей, а не пьяниць.

Погоджуюсь - Булатецький та Даценко -аморальні типи, не краще Жуковської.Раніше від Черкас депутат був Михайло Сирота, освітчена та толерантна людина. Наразі відбулась повна деградація цінностей: подивіться на цих новоявлених прокурених та пропитих мачо. На що, окрім матів та форелей, вони здатні?
.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Рыг-антифашист 25.09.2013 19:21
Цитую Іван:
Голосувати за таку погань рука не підніметься. Але риги не кращі :P . На вибори не піду - треба обирати інтелигентних людей, а не пьяниць.

В тому то і справа, що риги ще гірші.Мені здається що гірше чим ця ригівська саранча просто не буває.Думається, що весь суспільний непотріб, наче навмисно, зібрали під "голубими" прапорами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Дух америки 25.09.2013 17:34
Цитую Іван:
Голосувати за таку погань рука не підніметься. Але риги не кращі :P . На вибори не піду - треба обирати інтелигентних людей, а не пьяниць.


А это полная деградация оппозиции. Власть, думаю, согласна пару миллионов кинуть Кролику, чтобы именно такие пошли на округа. Не оппозиционеры - а мечта Р*гов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Чукча 25.09.2013 17:19
Цитую Фром:
Так у Булатецького ж дожди и неурожай на ферме. Не хочется писать уж очень цинично, но в чем тогда его отличие от бизнесменов в парламенте?

А что вы хотите. Человек убухал 50 тысяч а это 60% годовго дохода на один день рождения в Манхетене. А еще были траты на "врадиевскую ходу" с каневской "дуркой", прорывы к знаку центра Европы в Шполе и не только. Теперь же как-то жить надо. На одной кукурузе далеко не уедешь, нужно пополнять "золотой запас", а вот с дипутатским мандатом много чего можно удумать и выкрутить....

13.08.2012
Загальна сума доходів кандидата Булатецького торік склала 157 тисяч 560 гривень, з них заробітна плата – 78 тисяч 780 гривень, дохід від провадження підприємницької чи незалежної професійної діяльності 42 тисяч 780 гривень.
Загальна сума доходів членів сім’ї Булатецького склала 49 тисяч 500 гривень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 знайка 25.09.2013 17:19
Каневские девченки с нетерпением ждут начала избирательной компании и эротичного стихотворца что пишет про стэгна. Очень-очень ждут. Надеемся что стихотворец-затейник их будет агитировать лично. Каневские стэгна - в асортименте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Іван 25.09.2013 17:16
Голосувати за таку погань рука не підніметься. Але риги не кращі :P . На вибори не піду - треба обирати інтелигентних людей, а не пьяниць.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 незнайка 25.09.2013 16:50
Канивским девчатам будут сочувствовать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Виктор 25.09.2013 16:37
У Батькивщины даже знают такие слова как "тактика и стратегия"??? :lol:
Спросите у Бондаренко, что сие значит. :lol: