реклама

реклама Делікат

реклама

Колишній перший заступник екс-голови Черкаської облдержадміністрації Олександра Черевка Петро Гаман сьогодні призначений начальником головного управління держземагенства в Черкаські області. Про це «Прочерку» повідомили власні джерела.


Відповідну інформацію підтвердив виданню і заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Едуард Івакін.

На запитання чи узгоджувалося призначення Гамана з керівництвом області, Едуард Олександрович пояснив, що відповідно до указу президента, усі призначення начальників територіальних підрозділів узгоджуються з головою ОДА.

До цього призначення Петро Гаман був в облдержадміністрації завідуючим сектору з провадження економічних реформ відділу радників.

реклама

Коментарі  

 
0 #34 Касил я ж канюшину... 30.09.2013 14:00
А взагалі треба косити за себе і того парня Серьогу-95
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #33 Просто виборець 30.09.2013 13:42
Пєтручіо, косу "намантачив", а тепер вперед, треба косити день і ніч, щоб наздогнати втрачени...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #32 федор принципиальный 30.09.2013 12:27
Цитую ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО:
КАПЕЦЬ!
Це призначення свідчить про те, що Бог насправді в Тулуба відібрав розум!
Адже у Канівському та Золотоніському лісгоспах різні фірми відповідно до розпоряджень ОДА, підписаних Петром Гаманом, протягом 2009-2010 років отримали у довгострокове користування близько 20 га лісу. Про незаконність цих розпоряджень є вже вироки судів.
Тобто, Тулуб СВІДОМО підбирає в команду людей, які готові бити, красти і вбивати!
Шлепера...

Заодно пригласил бы череву....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #31 Дурдом 30.09.2013 10:25
Взагалі не дивно, що двох червонощоких і хворих людей Тулуб призначив на "хлібні посади"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #30 - 30.09.2013 09:10
http://procherk.info/news/7-cherkassy/17495-prokuratura-nijak-ne-mozhe-zabrati-gektar-lisu-u-partnera-sina-eks-gubernatora
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #29 Люда 29.09.2013 19:24
Цитую карабас-барабас:
[quote name="Антіфашіст Тітушко"]А де ж наші славні борці за справедливість Воротнік і Мамалига, які в кожному номері АНТЕНИ І ТВ АНТЕНА мочили Гамана? Я думаю, на цей раз, свого язика вони засунуть кудись...бо це буде всупереч рішенню своіх хазяїв, з партії регіонів, на яких вони так успішно зараз і працюють.А вся опозиційність Мамалиги розсіялась "как утренний туман".[/quo

враховуючи блотну посаду Гамана, вони вже його покохали. Від ненависті до кохання у цієї парочки як відомо один крок. От тільки шантажувати карпатського орла вже нічим. Антена на жаль гигнулась. Бу-га-га!

-------------------------------------------------------------------
"карабас-барабас"!
А ти не заглядуй в чужу ширіньку!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #28 Прокурор 29.09.2013 17:57
У 2011 році Золотоніська прокуратура звернулася до суду з вимогою повернути ділянку державі. В обґрунтування позову прокурор вказав на незаконність розпорядження Черкаської ОДА, на підставі якого був укладений договір.
Землі незаконно були передані компанії, до якої пряме відношення мав син голови ОДА Черевка.
Суди перших двох інстанцій у 2011 році задовольнили позов прокурора. Як було з’ясовано, розпорядження ОДА було видане першим заступником губернатора Петром Гаманом, хоча сам голова ОДА Олександр Черевко у ті дні був присутній на робочому місці. Суд вказав, що таке розпорядження не відповідає вимогам закону «Про державні адміністрації». А оскільки розпорядження, на підставі якого укладено договір, є незаконним, то відповідно такий договір не відповідає нормам Лісового кодексу.
Тому таке призначення з точки зору дотримання антикорупційног о законодавства алогічне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 Гонта 29.09.2013 17:44
З подачі Естер, тепер Тулуб буде Гамана товкти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #26 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 29.09.2013 11:53
КАПЕЦЬ!
Шлепера...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #25 Валерий Г.... 29.09.2013 10:55
Цитую ?:
Скоро агрономи стануть хірургами, торгаші - землевпорядника ми, вчителі - доярками
і т.д. Цікаво, а скільки ж тепер треба буде $ для погодження документів?



Так так торгаш секенду, кажуть копійки рахував в останій час, тепер шанований землевпорядник. Тепер уявіть скільки $ буде погодження документів.