реклама

реклама

9 жовтня, діти, які обслуговуються в дитячій міській поліклініці №2 в Черкасах по вул. Вербовецького, 40 не змогли отримати лікувальні процедури в інгаляторії медичного закладу. Про це інформує прес-служба депутата Черкаської обласної ради Наталії Старікової.

Як виявилося, інгаляторій закрили відповідно до наказу головлікаря дитячої міської лікарні Володимира Борисенка у зв'язку з технічним станом апаратури.


«І це після того, як 1 жовтня під стінами поліклініки №2 відбулася зустріч батьків, персоналу з депутатами з приводу технічного стану закладу і було прийнято звернення про виділення коштів на ремонт поліклініки і повноцінне функціонування фізіотерапевтичного кабінету. Володимир Борисенко не з'явився на цю зустріч, ухиляється від спілкування з депутатами», – інформує Наталія Старікова.

Щоденно інгаляторій надає медичну допомогу понад 80 маленьким пацієнтам Придніпровського району. Нині діти, хворі на гострі, обструктивні бронхіти, респіраторні захворювання тощо залишилися без лікувальних процедур.

Депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова розцінює подію із закриттям інгаляторію як надзвичайну, враховуючи сезонне зростання гострих респіраторних захворювань.


«У зв'язку з цим як депутат Черкаської обласної ради зробила відповідне зверненням на ім'я в.о. директора Департаменту охорони здоров'я Черкаської міської ради Н.Гетьман із вимогою негайно розслідувати надвзичайну подію, надати копію наказу, відповідно до якого закрили інгаляторій у поліклініці №2 і вжити заходів для негайного відновлення повноцінної роботи фізіотерапевтичного кабінету в усіх дитячих поліклініках», – заявила Наталія Старікова.

«Прочерк» намагався зв’язатися з головним лікарем дитячої лікарні Володимиром Борисенком, однак поки безрезультатно. Але редакція готова вислухати й іншу позицію.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #21 ТЕТЯНА 11.10.2013 12:52
Пора б Борисенку прислухатись до вислову людей в його сторону і з робити правильне О Д Н Е рішення це тільки З А Я В А по собственному......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 За качпродукт 10.10.2013 15:28
Будут кач.сырки дети болеть не будут.Пусть покажет как ее дети едят ее сырки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Народу качпродукт 10.10.2013 15:18
А Старікова нехай краще молоком займається якісним, сирками якісними, а не дає інформацію, якою не володіє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 правдолюб 10.10.2013 14:37
Цитую Одноголосно:
Навіщо такі головні лікарі як Борисенко і перелякана начальниця управління охорони здороья Гетьман? Закрили інгаляторій через "технічний стан".. А хто ви такі? Нам потрібні лікувальні процедури, а не ваші посади. Гнати цих трутнів з роботи і закупити за їх зарплату інгалятори. Хто за?

Цитую Одноголосно:
Навіщо такі головні лікарі як Борисенко і перелякана начальниця управління охорони здороья Гетьман? Закрили інгаляторій через "технічний стан".. А хто ви такі? Нам потрібні лікувальні процедури, а не ваші посади. Гнати цих трутнів з роботи і закупити за їх зарплату інгалятори. Хто за?

Чим гірше Вам, тим краще їм!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 знаток 10.10.2013 14:32
Цитую Віктор:
Мерзотники. Чому в дитячих поліклініках не проводяться ремонти? Наша поліклініка на Благовісній ще в гіршому стані, ніж на Вербовецького. А Ьорисенко ходить як годований боров. Чому начальники годовані, а діти відвідують конюшні?

Бо він відчуває свою безкарність. Усе продається і звання теж!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Доктор Про 10.10.2013 14:29
Куди ідуть наші податки? На утримання чиновників-паразитів, першим серед яких є безперечно Борисенко - прокравшийся хапуга. Щодо Гетьман - перелякана ша**а, щоб не вигнали з посади, рідну матір продасть. Одне слово: ОРГАНІЗАТОРИ ЗНИЩЕННЯ ПЕДІАТРІЇ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 В точку 10.10.2013 13:56
Головлікар не міг закрити інгаляторій без дозволу місьвиконкому, частиною якого є БЮТ, який був ініціатором зняття Одарича. Причина банальна - БЮТу не давали посади, тепер з посадами все гаразд, але ситуція в місті катастрофічна - за що не беруться - виходить пшик. Дороги убиті, з газом проблема. Треба шукати винних, грядуть вибори. Сьогодні на мітингу біля ОДА влада отримаоа порцію критики, в т.ч. про Канівського мера. А хто показав приклад? Самі в Черкасах. Помилки треба визнавати і виправляти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 знаток 10.10.2013 11:38
Цитую Дитяча поліклініка:
Борисенко - киллєр ( вбивця) черкаської педіатрії. Скільки ми будемо терпіти цю злодюгу на своій шиї :cry: :cry: :D ?

І це факт! Він її знищує планомірно за що і став заслуженим лікарем України!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Віктор 10.10.2013 11:17
Мерзотники. Чому в дитячих поліклініках не проводяться ремонти? Наша поліклініка на Благовісній ще в гіршому стані, ніж на Вербовецького. А Ьорисенко ходить як годований боров. Чому начальники годовані, а діти відвідують конюшні?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Знаючий 10.10.2013 11:15
Старікова натякнула, що її однопартійці з БЮТу Овчаренко та Бондаренко, які є членами виконкому, погано працюють?
Щось Бондаренко погано контролює!