реклама
Sucurity Police

реклама

Дирекція освітніх програм Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та Українська асоціація видавців запрошують журналістів та редакторів усіх типів ЗМІ взяти участь у майстер-класі про сучасні медіа і журналістику та в дискусії «Розвиток співпраці між ВНЗ та ЗМІ у Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького?»

Про це інформаційному агентству «Прочерк» повідомили організатори заходу.

Дата проведення – 17 жовтня 2013 року 11:20– 15:20

Початок майстер-класів: 11:20 -14:20

Початок дискусії: 14:20 – 15:20

Місце проведення – Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького, б-р Шевченка, 81.

Програма заходу формується. Участь є безкоштовною, але необхідна попередня реєстрація.

Додаткова інформація за номером 044-425-57-87 (контактна особа – Оксана Кузьмінчук).

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #16 Реаліст 16.10.2013 18:32
Наповнення місцевої преси почасти залежить не від рівня професійної підготовки колишніх студентів, а від політики видання. "Як корабель назвеш.."
На жаль, навіть маючи непереборне бажання створити якісний продукт, доводиться друкувати те, що сподобається головреду :-? На державній ТРК та ж ситуація.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Містянка 15.10.2013 08:46
Цитую Студент:
Так, можливо викладачі кафедри журналістики не читають місцево пресу, а Ви не задумувалися чому? Дам Вам відповідь, а все через те, що вона не якісно. Сайти неоновлюються систематично. Вони надають перевагу якісним видання.
ЗАПРОШУЄМ ВСІХ БАЖАЮЧИХ НА ЕКСКУРСІЮ НА КАФЕДРУ ЖУРНАЛІСТИКИ, ЯКА ВСЕ Ж НЕ ТАКА І МАЛЕНЬКА!!! ЧЕКАЄМО ВАС!!!!!!! :-)

Студенте, в місцевій пресі працюють здебільшого якраз ВИПУСКНИКИ тієї кафедри!!!! А коли ви підете на роботу, то якнайкраще зрозумієте, чому вам, навченому теоретиками, буде надто складно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 Студент 15.10.2013 01:10
Скажу відверто, шановні коментатори, якщо Ви не було на кафедрі журналістики в ЧНУ ім. Б.Хмельницького, то не варто писати такий бруд. Викладачі навчають студентів необхідними знаннями, безумовно існує певний план щорічних предметів, але без нього ніяк. Аудиторії облаштовані на вищому рівні. Студенти забезпечені апаратурою, яка необхідна для навчання.Працює студія.

Так, можливо викладачі кафедри журналістики не читають місцево пресу, а Ви не задумувалися чому? Дам Вам відповідь, а все через те, що вона не якісно. Сайти неоновлюються систематично. Вони надають перевагу якісним видання.
ЗАПРОШУЄМ ВСІХ БАЖАЮЧИХ НА ЕКСКУРСІЮ НА КАФЕДРУ ЖУРНАЛІСТИКИ, ЯКА ВСЕ Ж НЕ ТАКА І МАЛЕНЬКА!!! ЧЕКАЄМО ВАС!!!!!!! :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Вона 14.10.2013 23:57
Як гарно постійно критикувати щось..якщо такі заходи проводять, то це круто:) Що ж за люди, що шукають постійно негатив?) кому цікаво, той прийде на захід..=)) :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Люблю ЧНУ 14.10.2013 18:39
Для студентів такі заходи дуже важливі, і не потрібно висловлюватися про те, що ЧНУ не здатен презентувати практику взаємодії ВУЗу і ЗМІ. Наші викладачі НАЙКРАЩІ, адже завдяки знанням, які вони нам передають, ми здобуваємо гарну освіту та влаштовуємся на престижну роботу!!!! ЦЕ факт!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #11 Арістотель 14.10.2013 18:16
Шановні, коментарі - потік свідомості п`ятирічних дітей! Брудом облить і я зможу. Де факти? Хочу підтверджень того, що читаю!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Сельский час 13.10.2013 08:40
Татьяна Бондаренко, не смешите кур. Ваша кафедра кроме той газетки "Мой самый национальный" ничего больше не напишет и никого ничему не научит. Попробуйте устроиться внештатным корреспондентом в солидное издание где вас научат писать. Это самое разумное, что вы можете сделать в такой ситуации. ..............Не знаю как сейчас. Может и на ТВ попадёте лет через 10. Удачи вашей кафедре журналистики, пиара ( ! ) и коммуникаций
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Тетяна Бондаренко 12.10.2013 21:24
Шановний Потенційний Учаснику! Дякую за знання мови! Ознайомлююся щодня з матеріалами "Прочерку", спільними зусиллями з Вами ми можемо підвищити рівень грамотності ресурсу:) Великих аудиторій у нас вистачає, запрошую - переконаєтеся на власні очі.
Для коментатора Ха-Ха: Шановний Ха-Ха! Щиро запрошую і Вас до нас на кафедру, щоб надати Вам змогу ознайомитися з творчістю викладачів.Охоче вислухаємо Ваші мудрі поради щодо організації навчально-виховного процесу зі студентами-журналістами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Агов! 12.10.2013 19:02
Він не учбовий, а навчальний.... *фейспалм*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 М-да 12.10.2013 18:07
Цитую потенційний учасник:
і слова "вуз" немає в українській мові. це оголошення що Тетяна Григорівна не читала? ганьба журналістській кафедрі!

А ВИЩИЙ УЧБОВИЙ ЗАКЛАД заборонили вживати?