реклама Делікат

Політична партія «Демократичний альянс» не висуватиме своїх кандидатів на проблемних округах.

– Ми віддаємо належне зусиллям опозиційних кандидатів, які вже перемагали на виборах 2012 року, – заявив голова партії Василь Гацько в коментарі інформаційному агентству «Прочерк». – Люди вже зробили свій вибір. Але через те, що цей вибір був не до вподоби діючій владі, доводиться весь процес повторювати. Сьогодні кожний депутат у парламенті – на вагу золота. Тому потрібні взаємопідтримка, тотальна увага з погляду дотримання законодавства і протистояння фальсифікаціям.

За словами Гацька, його партія готова разом з іншими опозиційними силами протидіяти фальсифікаціям.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Катерина 23.10.2013 18:08
Цитую Микола:
Ця партія отримує американські гранти.Так нічого особливого, не мають значної підтримки в суспільстві. Яка баба в селі Великі Плоскогубці запам"ятає цю назву, яка досить сладна для сприйняття. Закінчиться філантропська допомога Заходу,і на цьому закінчиться пісня!

А нічого, що пвртіям гранти не дають?
Бо якщо дають - то розкажіть де, всім цікаво.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Микола 23.10.2013 16:38
Ця партія отримує американські гранти.Так нічого особливого, не мають значної підтримки в суспільстві. Яка баба в селі Великі Плоскогубці запам"ятає цю назву, яка досить сладна для сприйняття. Закінчиться філантропська допомога Заходу,і на цьому закінчиться пісня!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Ольга 23.10.2013 14:35
А Ви дізнавались інформацію про цю людину і про партію? Я не змогла знайти жодних свідчинь про те, що за ними стоять продажні політики чи олігархи чи ще чиїсь гроші. Це перша сила яка виходить з народу. Моя думка що це круто, це щось нове в нашій країні, і ця партія варта на повагу за це.
А ще, невже ви вважаєте що сьогоднішні політичні партії роблять щось для міста? Брешуть в очі, а люди всеодно готові їм повірити? І хто ми після цього? Не вірим в щось реальне і нове чи просто боягузи які звикли вірити в рекламу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Люблю я це місто 23.10.2013 14:18
Цитую ирина:
не висуватиме......Ви хто такі? що Ви зробили для міста,щоб Вас підтримувати? язиком тільки "працюєте"!! (як і інші "демократи").

Це не заява, а відповідь на питання журналіста. Чого одразу наїзди такі?
Коли ДемАльянс блокував підняття вартості проїзду до 5 грн і назбирав 20 тис.підписів - то були хороші, а тепер: "Що зробили?".
ДемАльянс 18 років буд молодіжною організацією, а у 2010му створив Партію, фінансується внесками, має відкритий бюждет, ідейних активістів.
Кому цікаво дійсно щось дізнатися, а не просто побризкати жовчу - гулг знає все)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 От души 23.10.2013 13:04
а это кто такие?:))) И громко так заявили, будто что - то из себя значат:)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Виктор 23.10.2013 11:22
Цитую Студент:
А хто такий той Альянс? Це якась нова партія?
А хто їх представляє в Черкасах?

Что за Альянс? Собралось несколько малолеток и решили поиграться во взрослые игры - мое мнение. Пару лет назад в песочнице игрались, сейчас вроде как возраст уж не тот, вот и чудят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Студент 23.10.2013 10:31
А хто такий той Альянс? Це якась нова партія?
А хто їх представляє в Черкасах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 ирина 23.10.2013 09:59
не висуватиме......Ви хто такі? що Ви зробили для міста,щоб Вас підтримувати? язиком тільки "працюєте"!! (як і інші "демократи").
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 незнайка 23.10.2013 09:51
Истынный демократ временно затихарился но надеется
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Європейскі цінності 23.10.2013 09:44
Молодчина, стисло, зрозуміло,по дежавному !