реклама

реклама

Уночі після зустрічі з народним депутатом від ВО «Свобода» Іриною Фаріон кандидат у депутати Верховної Ради України на довиборах 15 грудня по округу № 194 з центром у Черкасах Микола Булатецький перечитав твори Шевченка. Про це Микола Іванович розповів сьогодні під час прес-конференції Об'єднаної опозиції.

– Перша година ночі... Беру я «Кобзаря». Знаєте, перше, на що я натикаюся? «Розрита могила»... «Кавказ», «І мертвим, і живим», «Холодний Яр»… Що ще я встиг перечитати,.. – пригадуючи, перераховував пан Булатецький. – Там Шевченко все прямо каже, не добирає слова. Він просто називає речі своїми іменами.

Микола Іванович погоджується із «лінією, яку окреслили під час зустрічі з Іриною Фаріон».

– Йшлося про те, що Шевченко для нас – і Біблія, і Конституція. І це правильно. Особливо до 200-річчя з дня його народження, – зазначив опозиціонер.

реклама

Коментарі  

 
+13 #11 досить 28.10.2013 18:35
I ще один привiд для пiару... Микола, благаю, заспокойся!!! Досить! Не ганьби Шевченка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Булик 28.10.2013 18:20
А больше фарион не на какие дела ночью не вдохновила? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 Семьон 28.10.2013 17:21
Чой-то у парня на фото палуба под ногами качается... :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Чукча 28.10.2013 17:11
Да.... начитався, надихнувся...і задумався...але промовчав, какіє мислі збєнтєжилі...

Раннее утро. Опушка леса. На заднем плане видна двухэтажная бревенчатая изба. На переднем плане - пень. На пне четверть самогона, стакан и миска квашеной капусты. У пня прямо на земле сидит здоровый мужик.
Наливает из бутыли, пьет, закусывает капустой...
- Гоголь... долб... великий человек, твою мать.
Наливает из бутыли, пьет, закусывает капустой...
- Чайковский... педераст... великий человек, твою мать.
Наливает из бутыли, пьет, закусывает капустой...
- Ленин... импотент... великий человек, бля...
А тут, имеешь такой х** и дурак дураком!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Технолог 28.10.2013 15:53
Ахтунг: "Кобзар" - название бальзама Золотоношского ЛГЗ. Можете проверить. В перечне подобной продукции имеются также "Кавказ" и "Холодный Яр".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Фромм 28.10.2013 15:51
Прочерк уже становится пресс-службой Булатецкого (
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 Сергій 28.10.2013 15:42
Читав напевно у Манхеттені?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 незнайка 28.10.2013 15:10
Ну теперича самое время податься на АЗОТ Заодно и поагитировать за себя любимого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Д... 28.10.2013 14:42
Оце як раз ти що треба, хорошо ..... ы трохи почитати...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Loki 28.10.2013 14:41
По фото и так видно, шо если не надыхнутый пришол на пресс-конференцию, то минимум всю ночь провёл в чтении, глаз не смыкая. Того и гляди, щас упадёт вместе со стулёй от усталости))