реклама

реклама

У Черкасах відбувається зустріч нардепа від "Свободи" Ірини Фаріон із місцевими жителями. На якій вона презентує свою книгу "Мовна норма: Знищення, пошук, віднова", інформує "Газета по-українськи".

Разом з Фаріон до Черкас приїхав нардеп Юрій Сиротюк. Захід розпочався близько 15:00 в центрі міста в будинку культури ім. Івана Кулика. У залі, де проходить зустріч з Іриною Фаріон, немає світла, сцену підсвічуюють автономними джерелами освітлення.

У холі продають книги, що привезла Фаріон, а також дві книжки Юрія Іллєнка "Апостолові Петру", "Криниця для спраглих".

Після годинного випуступу Фаріон почала відповідати на питання із записок з залу.

У своєму виступі Фаріон розкритикувала плани Ірини Геращенко та Олеся Донія відкрити курси української мови в Черкасах.

"Це треба висміювати себе на 20 рік незалежності відкрити курси української мови. Візьми книжку та вивчи".
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_vizmi-knizhku-ta-vivchi-farion-na-prezentaciji-svoeji-knigi-v-cherkasah/523071">Gazeta.ua</a>

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #17 В захватi! 29.10.2013 22:33
Цитую Vitaliy:
https://plus.google.com/111368263773414574603/posts/f1S74XBiLKk

чудово пiдмiчено! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Олег 28.10.2013 20:25
Цитую Кленов:
Нужно после неё позвать священника,пуст ь дом культуры покропит.

Да нет!священник наверное уже не поможет!!!тут только один вариант остается спалить зал))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Vitaliy 28.10.2013 18:46
https://plus.google.com/111368263773414574603/posts/f1S74XBiLKk
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Электрик 28.10.2013 08:42
А наф*га свет в 15.00? Чи на ее красоту неписанную дневного света мало? И вообще, лампочки для народа придумал Ленин, и этой звезде фотосессий должно быть противно ими пользоваться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 незнайка 28.10.2013 05:48
Та же школьная училка на подработке Тем тоже вечно мало денег платят А им ДОЛЖНЫ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Богун 28.10.2013 00:20
Шкода цю панянку, вона вважає, що розмовляє українською мовою, що ми нащадки Шевченка, Хмельницького, які мешкаємо у самому "серці" України 700 років були у колонії, рабстві і не знаємо "солов'їної", що лише Фаріон з купкою дикунів з Карпатських гір нас навчить любити, спілкуватися рідною мовою, а чи є мова і сама Фаріон для нас рідною? 700 років такі "щирі" українці як Фаріон молилися ксьонзам, 700 років лягали під ляхів, австрійців, угорців, а тепер повчають нас як любити Україну і хто такі українці. Шановна панянка Фаріон, нас у Європу не беруть з-за таких як ви!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Loki 27.10.2013 22:42
Подумал, шо местная курица, с курсом лекций о преимуществах матриархата над патриархатом )).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #10 Валерій 27.10.2013 11:39
Цитую Кленов:
Нужно после неё позвать священника,пуст ь дом культуры покропит.

Кроплять картоплю на городі, ерудит ти наш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Філолог 27.10.2013 11:36
Цитую костя:
Національна ідея - це основа будь-якої держави, так як і мова та культура.

Мова - це інструмент, який може державі допомогти, а може і нашкодити. Все залежить від того, для чого цей інструмент використовуєтьс я. Наприклад, Фаріон використовує мову в деструктивних цілях, розпалюючи внутрішню ворожнечу у державі. Висновок: Фаріон тільки шкодить українській державі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 оооо 27.10.2013 09:36
гнать её