З листопада в Черкасах розпочнуться безкоштовні курси вдосконалення української мови. Таку ініціативу започаткували народні депутати України від опозиції Олесь Доній, Микола Томенко та Ірина Геращенко. Про це остання повідомила під час вчорашньої прес-конференції.


Заплановано, що проект у Черкасах стартує вже 11 листопада. Охочі вчити українську мову збиратимуться раз на тиждень.

– Ми вже з Миколою Томенком знайшли волонтерів – це будуть учителі української мови. Оголосимо через партійні осередки координаторів, що будуть збирати охочих вивчати українську мову, – пообіцяла Ірина Геращенко.

Також вона запевнила, що раз на місяць на курси приїжджатимуть цікаві лектори з інших міст України, серед яких – українська письменниця Марія Матіос.

– Зараз ми шукаємо місце, де відбуватимуться навчання. Ми вже знайшли кілька шкіл, які готові нам надати приміщення. Залишилося лише зі владою владнати, щоб потім ці школи не лишилися без директорів. Тому що в нас тільки кудись виходимо з українською мовою з опозицією, одразу хтось залишається без голови… – констатувала депутатка.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #14 блазень 22.10.2013 19:51
Тю, шо у УДАРу є сумніви відносно наших знань української? Може тре насамперед почати саме з Клічка? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 УДАР-проти ЄС 22.10.2013 11:26
Цитую Cтарик Собакин:
Смешная инициатива. Тоже самое что учить латинскому языку. Зачем ???

Мабуть УДАР проти того щоб ми рухались до Європи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Цена вопроса 22.10.2013 11:11
Цитую А ХТО ЗНАЄ?:
Цитую незнайка:
Зачем учить забесплатно?

СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ ІЗ БЮДЖЕТУ ОТРИМУЮТЬ АБО ІЗ ЯКОГОСЬ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ НА ЦЮ ПРОГРАМУ.

Кто знает механизмы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Cтарик Собакин 22.10.2013 10:50
Смешная инициатива. Тоже самое что учить латинскому языку. Зачем ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Loki 22.10.2013 10:45
Пусть едут европейцев учить. Запад с надеждой взирает на восток, его поля,..... и бесплатных кнехтов. Желающих запишется уж куда больше. Заодно и денёг срубят. За астрономический час, 35 ойро срубить мона. А это ведь сумма достаточная для подкупа избирателя. Вот и посчитайте сколько голосов мона получить, если оплата за навчання "один голосочас")). А английскому никто учить не будет, тем более забесплатно. Они и правда, шо ли не понимают, в этом случае остатки населения убегут в европу быстрее чем украина ассоциативным членом станет. А туркмены, узбеки, таджики, ...на их место аедь не придут. Им платить надо больше чем своим. И шо тода делать? Самим работать?))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Семьон 22.10.2013 10:34
Видно дело выборами запахло. Мовное пытання опять раздувают. Не удивлюсь если через неделю другую увидим на площади местечковых кандидатов в депутаты на мероприятии типа "мовного майдана".Что мешало этой пани заниматься этими вопросами в 2004-2010 годах? Или тогда украинский язык знали лучше чем сейчас? А вот именно перед выборами у них прямо сердце начало разрываться за мову.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 мовою по безгрошів.ю 22.10.2013 09:49
Нещодавно Герпщенко з Жуковською піднімала процент бажаючих в Єаропу, тепер з Томенком збирають охочих вивчати мову. А те, що в людей немає путньої роботи, щоб зарплата дозволяла забезпечити нормальне життя, нікого не хвилює. Краще б збирали людей для напрацювання механізму забезпечення чесних виборів та висунення непродажних кандидатів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 А ХТО ЗНАЄ? 22.10.2013 09:48
Цитую незнайка:
Зачем учить забесплатно?

СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ ІЗ БЮДЖЕТУ ОТРИМУЮТЬ АБО ІЗ ЯКОГОСЬ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ НА ЦЮ ПРОГРАМУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 У КОГО.ЩО БОЛИТЬ 22.10.2013 09:15
Що наразі хвилює людей, молодих мам виплата ГРОШЕЙ НА ДІТЕЙ,СТАРИХ ПЕНСІЇ ТА МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ. А про що поспівала один із лідерів УДАРу ні ПРО ЩО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Прикрытие 22.10.2013 08:47
Плохо прикрытая партийная агитация. Будем учить если "кудись виходимо з українською мовою з опозицією, одразу хтось залишається без голови…"