реклама Делікат

Прийняти до розгляду позов ПАТ «Азот» до КП «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради про стягнення 22 814 812,96 грн. ухвалив суддя Господарського суду Черкаської області С.С. Боровик.

Ухвала є у розпорядженні інформаційного агентства «Прочерк».

Розгляд судової справи призначено на 12 листопада.

реклама

Коментарі  

 
+3 #11 Мах 31.10.2013 23:01
Наразі борг КП «Черкасиводокан ал» перевищує 30 мільйонів гривень. З них – понад 20 мільйонів ПАТ «Азот» за очистку міських стоків, а також за електроносії – майже 5 мільйонів ПАТ «Черкасиобленер го» та 4,5 мільйона Черкаському міському РЕМ. Крім цього, близько одного мільйона гривень підприємство заборгувало тепловикам за подачу тепла та роботи з підкачування води.

Хто в цьому винен?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Борис 31.10.2013 10:18
Цитую Айболит:
Фирташ накручивает круги, сжимает пружину около водоканала- захватит за копейки-будет полным хозяином вшивых черкасс. Давно пытается задушить.

И Радуцкий ему в этом помогает. Масло в огонь подливает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Айболит 31.10.2013 01:30
Фирташ накручивает круги, сжимает пружину около водоканала- захватит за копейки-будет полным хозяином вшивых черкасс. Давно пытается задушить. Мало ему Азота, каждый день ядовитыми выбросами травит жителей и без того грязного, запущенного одаром местечка. Вода нужна всем и каждый день, Азот пожирает электроэнергию, воду, человеческие ресурсы и прочее... этот м***тр когда-нибудь, в недалеком будущем,уничтож ит городишко.Хозяина в городишке нет. Правят от его имени временщики-грабители.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Пересмешник 30.10.2013 16:34
Цитую незнайка:
Мамалыга-в пролете?

В пролете все жители города, которые выбирают всяких проходимцев и болтунов. Перечень особо одаренных из них можно увидеть на сайте мерии. Как вы догадываетесь- это список депутатов горсовета.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Житель 30.10.2013 14:19
Радуцкий, менше випендрюватися треба було. Твої листівки не варті цього позову. Якщо ти підеш і мовчки домовишся про реструкторизаці ю, за тебе проголосують. А так ти трепло, яке привело до цієї ситуації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 незнайка 30.10.2013 12:30
Похоже авария на Чайковского 50 еще не убедила СКУПОЙ ПЛАТИТ ДВАЖДЫ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Loki 30.10.2013 12:18
"."Ветеранам" троллейбус вина выставляю
И - недоимку дарю!.."

Кто-то "ура" закричал. Подхватили
Громче, дружнее, протяжнее... Глядь:
С песней "шестёрки" троллейбус катили...
Сам губернатор не мог устоять!.. ©" ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Воля 30.10.2013 12:17
Цитую об’єктивно:
Боровик - суддя, підконтрольний Бродському і Ко. Якщо леді Жу знайшла з ними точки дотику, то можна заздалегідь зрозуміти, яким буде рішення суду першої інстанції.



а яке може бути рішення? Є договор, отримані послуги, гроші не сплачені, в чому інтрига?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 об’єктивно 30.10.2013 12:05
Боровик - суддя, підконтрольний Бродському і Ко. Якщо леді Жу знайшла з ними точки дотику, то можна заздалегідь зрозуміти, яким буде рішення суду першої інстанції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Від природи такая 30.10.2013 11:47
молодець, Радуцький, догрався!!!!!