реклама Делікат

Прем'єр-міністр України Микола Азаров попередив голову Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба та його першого заступника Анатолія Івашкевича про персональну відповідальність за незадовільне виконання Черкаською ОДА Програми активізації економіки на 2013-2014 роки. Про це свідчить протокол наради членів уряду та голів деяких регіонів від 4 листопада, текст якого має видання «Обозреватель».

«Звернути увагу голови Черкаської облдержадміністрації Тулуба С. Б. на незадовільну роботу Черкаської обласної держадміністрації з виконання завдань і заходів Державної програми розвитку економіки на 2013-2014 роки та інших питань розвитку агропромислового комплексу. Попередити голову Черкаської облдержадміністрації Тулуба С. Б. та його першого заступника Івашкевича А. Г. про персональну відповідальність щодо виконання завдань і заходів Державної програми розвитку економіки на 2013-2014 роки», – йдеться у другому пункті протоколу наради.

Крім того, було ухвалене рішення заслухати звіт Черкаської ОДА про результати роботи з усунення недоліків виконання зазначеної Держпрограми в лютому 2014 року.

Згідно з протоколом, нараду вів Азаров, на ньому були присутні міністри і голови держслужб, які перебувають у підпорядкуванні Кабміну.

 

 

реклама

Коментарі  

 
+4 #13 Вадим 13.11.2013 11:10
Ця тулупа ще хоче знищити наш баскетбольний клуб :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Мотузка 12.11.2013 21:35
Тулуб збирай монатки і дуй у Іспанію! Твій час вичерпаний нарешті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 КС 12.11.2013 16:07
Казначейство, користуючись фінансовими ресурсами територіальної громади, не несе ніякої відповідальност і за зволікання. Вони не фіксують точної дати фінансових зобов'язань: минає місяць, необхідно міняти документи і так далі, знову потрібно починати все з порожнього листа.Як в таких умовах можливо планувати роботу.А якщо сьогодні казначейство не підписує акт звірки, що вони не виконали зобов'язання, то це вже винна не програма,а винний губернатор з його вибірковістю(ць ому дам,цьому не дам0.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 МИ 12.11.2013 14:49
ВІЗЬМІТЬ У СПИСКИ У ПЕРШУ 5-КУ СИСОЄ....ВУ І ПР НА НАСТУПНИХ ВИБОРАХ ВЗАГАЛІ У РАДУ НЕ ПРОЙДЕ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #9 Грубіянка 12.11.2013 14:08
З такими кадрами як Сисоєва, за яких він і його підопічні рвуть ж..., то які там програми.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 Віктор 12.11.2013 11:50
Цитую Черкащани:
Вважаємо що губернатора підставляє його команда з колишніх бют, нсну та інших працівників Черевка та "нова молода генерація", от як у місті Черкаси сисо...єва наприклад, а це і робота і рейтинги будуть відповідні. Поки будуть прцювати колишні начальники та їх заступники з різних управлінь ОДА що були при Черевку буде от таке!!!!!

То може і директорів шкіл поміняємо на данецьких.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #7 Гонта 12.11.2013 11:50
Це вам не бюджет по карманам тирить. Тут треба інвестору в ноги кланятись, а не ставити їх в такі умови, що й ті що були - порозбігались.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #6 Я 12.11.2013 11:04
А що Тулуб не провалює? Він провалює все. Тут нічого нового не сказано.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #5 КС 12.11.2013 10:32
Голе казначейство,го лі обіцянки влади, голий губернатор- повний голяк!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #4 Черкащани 12.11.2013 10:16
Вважаємо що губернатора підставляє його команда з колишніх бют, нсну та інших працівників Черевка та "нова молода генерація", от як у місті Черкаси сисо...єва наприклад, а це і робота і рейтинги будуть відповідні. Поки будуть прцювати колишні начальники та їх заступники з різних управлінь ОДА що були при Черевку буде от таке!!!!!