реклама Делікат

Почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська заявляє, що нині конструктивні відносини між міською владою та підприємством, які були започатковані раніше, зруйновані недолугою політикою деяких місцевих депутатів, які спрямували свою виборчу компанію проти «Азоту». Про це Валентина Жуковська повідомила сьогодні в інтерв’ю місцевим ЗМІ.

– Ці місцеві депутати ставлять питання про знищення і закриття «Азоту», тож вони не є друзями міста Черкаси, адже наше підприємство вносить суттєвий вклад в розвиток міста, – зазначила Валентина Жуковська, не назвавши при цьому прізвища депутатів.

Разом з тим, за словами Валентини Борисівни, потужне підприємство повинно знаходити спільну мову з усіма.

– Бо це велике підприємство і зрозуміло, що на сьогодні є питання, у яких ми повинні співпрацювати з усіма. Одне з таких питань – мінеральні добрива. Адже Черкащина – це велика сільськогосподарська область, що займає другі-треті місця по виробництву сільськогосподарської продукції у країні. І не в останню чергу завдяки «Азоту», що надає мінеральні добрива. І в майбутньому ми намагатимемося активніше співпрацювати з нашими сільськогосподарськими підприємствами, – зазначила Валентина Жуковська.

За її словами, нині Черкасам потрібна нова економічна платформа.

– Потрібно не купування світлофорів за 6,5 мільйонів, а створювати фонди для підтримки малого і середнього бізнесу для того, щоб сьогодні люди, які закінчують вищі навчальні заклади, бачили перспективу розвитку в Черкасах, – сказала Валентина Жуковська.

реклама

Коментарі  

 
0 #15 Віктор 20.11.2013 10:50
Цитую Виборець:
Що породила те і маеш.

Д*рень ти, ВИБОРЕЦЬ. Якщо є очі, то можна помітити скільки за 2 роки Жуковською і "Азотом" зроблено в місті і на підриємстві! З ким можна порівняти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 Олександр 18.11.2013 01:02
Голосуй за свого! Голосуй за Радуцького!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Анатолий 16.11.2013 19:35
Валентино Борисівно! А чому Вы не називаєте призвіща цих депутатів??? Місто повинно знати свіїх героїв і ворогів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 стукачек 16.11.2013 17:38
Цитую Нудний філолог:
А цікаво, як її будуть називати - міський голова чи міська голова? :lol:

її будуть називати пошепки. цікаво буде, як всі ці рдуцкі, мльнки, свіни реагуватимуть, коли вона повернеться, але у іншому статусі. ото шабаш буде.
до речі по савіну вже збирають інформацію у прокуратурі. всі земельні оборудки - то його рук справа. по радуцькому на днях була буча. його бандитська криша ледве не залетіла. так що зараз йому зовсім фігово буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Нудний філолог 16.11.2013 15:59
А цікаво, як її будуть називати - міський голова чи міська голова? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 О.ЧУПРИНА 16.11.2013 12:22
Валентино Борисівно!Абсол юта більшість черкащан добре знає ціну цій невеликій групі абсолютно безграмотних популістів.Люди,які жодного дня не працювали на виробництві,про сто не здібні реально оцінювати ситуацію і робити адекватні висновки.У "наперсточників" інших пропозицій просто бути не може.Звертати увагу на них-нижче гідності освіченої та успішної людини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Оксана Колісник 16.11.2013 10:44
Валентина Борисівна вже понад два роки у Черкасах. Однозначно позитивними були тільки літні дитячі табори. Решта -натяки, ілюстрації проголошуваних намірів. Чи це справжні наміри. чи маніпуляція настроями? Вона так і не дала зрозуміти. Поки що все залишається на рівні правильних слів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 пролетарий 16.11.2013 10:15
Цитую Loki:
перескочить из феодализьма, с его "депутат моего депутата-не мой депутат" в постиндустриаль ное общество, где продаются услуги, а не миндобрива произведённые на энергоёмком, доживающем свой век на энергетическом уровне оборудовании с КПД паравоза в 5%, не удалось даже классике этого жанра монголии!

прям жуткая каша в голове у этих детей постиндустриали зма :-x ! как ты не поймешь, что одними услугами сыт не будешь, а хлебушек, который ты каждый день кушаешь, из той самой пшеницы, что на этих самых мин.удобрениях взращена. да и комп твой продвинутый - всего лишь куча хлама без электричества, которое вырабатывают доживающие свой век ГЭС и ТЭС. Если не станет промышленности, то и ты сразу скатишься из своего постиндустриали зма прямо в пещерный век ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 федор принципиальный 16.11.2013 10:11
Кому интересно передадут троллейбусы ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #6 Гість 16.11.2013 08:45
Містом керують такі як Савін, Арсенюк, Карась, Жмаев, Мельніков, Радуцький та ін. вони підконтрольні Тулубу а значить кідок з ОДА. Тулуб красава розвів всіх, зняв Одарича з допомогою Фирташа кинув Фирташа, що далі? буде цікаво, чи зможе Тулуб петляти так далі.