реклама

реклама

Голова обласної організації ВО «Батьківщина», депутат обласної ради Анатолій Бондаренко таки офіційно вийшов зі складу виконавчого комітету Черкаської міськради. Про це він повідомив у «Фейсбуці». До цього він інформував наше видання, що йде до в. о. мера Віктора Білоусова повідомити йому про намір вийти з виконкому.

При цьому Анатолій Васильовчи запевнив, що основну місію вважає виконаною. А це - вимкнення турнікетів та ненадання владою дозволу на будівництво підземного паркінгу на місці заповідного парку за приміщенням облдержадміністрації.

- Наразі перебування у виконкомі відбирає багато часу, який маю присвятити перемозі наших кандидатів на «проблемних» округах та на президентських виборах, — повідомив Бондаренко.

Нагадаємо, що раніше багато оглядачів дивувалися, як представники опозиції - Анатолій Бондаренко та Станіслав Овчаренко - можуть входити до виконкому? Проте Анатолій Бондаренко обгрунтовував своє входження в виконком бажанням контролювати рішення влади і доносити їх до ЗМІ.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #13 Контролер 19.11.2013 16:58
Результаты контроля просто-таки на лицо! На целый Lexus наконтролировал ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Перепел 19.11.2013 15:08
Опять прочерк блещет заголовками :lol:
Что этот Бондаренко вообще когда-нибудь контролировал?
Он даже внутри своей областной организации порядок навести не может, не то что власть контролировать...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Вона прилаштувала 19.11.2013 12:22
Дивлюся я на чесних БЮТівців - Н.Коваленко,М.Булатецького і сором бере.Одна працює в В.Олійника другий має кращими друзями Табалова та Одарича. І куди Ви дивитесь Анатолій Васильович, гнати таких треба в три шиї з БЮТу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Фотограф 19.11.2013 10:50
Голосуйте за БЮтовцев. И будует вам
- отключение турникетов (полгода с зарплатой 8-10 тысяч в месяц)
- пополнение бюджета путем игры в преферанс
- нескончаемое строительство больниц
- дурки
- одноразовые пивные стаканы на столах лидэров
- листов на 8 перечень должностей лидеров проливающих кровь стаканами и гробящих свою жизнь за отключение турникетов, а именно: голова обласного, городского бюро, координатор, комендант, невызнаный дипутат, председатели ООП, КОДла, шобла
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Гроші 18.11.2013 23:56
Одарич залишив цьому виконкому, де працював Бондаренко, 52 млн. грн. За літо не спромоглися нічого зробити. Де гроші, Толік?
Де 52 млн. грн? Куди дів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Втомився він 18.11.2013 23:52
Контроював, контролював і доконтролювався :
дороги не ремонтовані, ліфти стоять, освітлення не робиться, школи ледь-ледь ремонтуються, зарплати бюджетникам ледь виплачують....
За таке керування к ногтю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 ВІН мудрує 18.11.2013 22:50
Цитую ВІН прилаштував:
Є така професія 18.11.2013 13:46
Цитую БЮТ:
Відкрий очі: депутати від БЮТ працюють у мерії, Вовкодав голосує за все, що скаже більшість. Добровольський чекає на призначення. Ти з Овчаренко члени виконкому!!!!
Хіба це не коаліція. Купили вас, а тепер ти хочеш зіскочити.
Поверни тоді назад гроші, які взяв за імпічмент Одарича!

ВО «Батьківщина»:
– Володимир Шабанов – директор департаменту управління справами та юридичного забезпечення ЧМР.
– Валентина Слуцька – директор комунального підприємства «Кінотеатр «Україна».

"Тушки" появляются только в оппозиционных фракциях. Это давняя болезнь оранжевых, которую они не могут вылечить из-за коррупции в собственной партийной верхушке",
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Оксана Колісник 18.11.2013 22:14
Покажіть мені слова "контроль" серед повноважень виконавчих органів місцевих рад, відповідно до ст.ст. 27-40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Гонта 18.11.2013 21:59
"Переделать можна рожу, ну а душу - никогда." Игорь Тальков.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 незнайка 18.11.2013 21:17
Шоб ты долго жил с ненаданням дозволу!