Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб сьогодні в коментарі «Прочерку» пояснив, чому не зустрівся вчора з народними депутатами, які прийшли під його приймальню запитати про іспанські дачі.


– Я завжди дуже радий зустрітися із нардепами. Але ж ніякого попередження не було, я не знав про їхній прихід. І тому поїхав за програмою, яка розписана, – пояснив Сергій Тулуб.

При цьому він назвав дії нардепів, які намагалися вибити двері в його приймальню, провокативними.

– Насправді двері в мою приймальню завжди відкриті до людей, просто відчиняються вони в інший бік. Тож не треба їх вибивати. Поведінка ж нардепів є невихованою, спрямованою на пошук сенсацій, провокативною. З такими наслідками виховання не те, що до Європи, а й до Африки далеко, – сказав Сергій Тулуб.

реклама

Коментарі  

 
0 #16 Ой-ой-ой 21.11.2013 16:11
Хоч би не позорився.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Grisha 20.11.2013 16:45
Понятное дело, что это заранее спланированная пиар-акция, причём планировалась она людьми с интеллектом об*зьяны. А народ хавает. Типа, молодцы - двери выбивали. А потом удивляемся - почему бардак в стране? Так потому что нардепов поизбирали у которых елементарных понятий о культуре и этике нету :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Петя 20.11.2013 16:24
Насчет Европы - верно подмечено. Эти люди кричат, что делают все для ассоциации, а сами ведут себя, как какие-то дикари. Договоритесь о встрече и приходите спрашивайте сколько влезет, а не двери ламайте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 федор принципиальный 20.11.2013 12:00
В Польше у министра журналисты"засекли"дорогие часы на руке-три года тюрьмы или заява по собственному,у нас виллы,вертолеты ,пароходы,а ОНО двери не в ту сторону лткрываются,юмо рист,ободрали страну,а найти зарплату шахтерам,медика м,педагогам извилины не хватает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 ТЕТЯНА 19.11.2013 20:47
а де честь і гідність замів?ЯК ЩО РУЧКУ МОЖНА БУЛО ПОВЕРНУТИ В ІНШИЙ БІК ТО ЧОГО ЗАМИ ЦЬОГО НЕ ЗРОБИЛИ І ГУБЕРНАТОР НЕ БУВ БИ "ТРУСОМ "ТАК ЯК НАЧЕБТО БУВ ВІДСУТНІЙ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Буденный 19.11.2013 19:23
Сергей Борисыч, в следующий раз гони хамов в шею!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #10 до корита 19.11.2013 16:34
Цитую Чукча:
Уверен. Что с выбытием в выборах Жуковской вся предвыборная агитация Булатецкого будет построена теперь не на критике Жуковской, а на критике губернатора. Одна беда. Может у губернатора что-то и появилось из собственности. Он и депутатом на раз был, министром и думаю что у человека есть какие то накопления. Почему никого не интересует на какие средства существует семья Булатецких, оплачивает ком.услуги, если он за одну ночь!!! :P



Булатецкий не чиновник. Не купиш ты нас на эту туфту, Чукча из ОДА
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 КС 19.11.2013 16:29
Пан губернатор,підк ажіть в який бік відчиняються двері в УДКСУ(казначейс тві) у Чорнобаївському районі.Чи воно також працює "за програмою, яка розписана" вами?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Та ви шо 19.11.2013 16:26
мало б, в першу чергу, перед собою соромно бути, да видно куди ж там?! як ні в чому не бувало балочки розказує! :D :lol: :D
ну шож, заЯць він і в Африці заЯць! :-*