реклама Делікат

Народний депутат України від ВО «Батьківщина» Микола Томенко сьогодні передав у міліцію та прокуратуру зібрані опозицією та громадськими організаціями дані про підкуп виборців у Черкасах. Про це представники опозиції, Комітету виборців України та громадянської мережі «ОПОРА» заявили під час прес-конференції на східцях управління МВС України в області.


Як повідомив Томенко, наразі зібрано дані по 8 точках підкупу, відомі прізвища окремих координаторів незаконного процесу. За підрахунками опозиції, вже роздано гроші 5 тисячам черкащан, але стоїть мета підкупити 40 тисяч виборців, щоб, як можна припустити, забезпечити перемогу певному кандидатові.

Ім’я кандидата, про якого йдеться, назвав заступник голови обласної організації КВУ Юрій Сас.

– Черкаська обласна організація Комітету виборців України зіткнулася з масовими зверненнями виборців 194-го виборчого округу щодо пропозиції з боку осіб, які називають себе називають представниками кандидата у народні депутати Михайла Поплавського, стати агітатором, отримавши за це грошову винагороду. Такі дії є спробою масового підкупу виборців, – заявив Сас.

Він також нагадав, що такі дії підпадають під дію статті 157 Кримінального кодексу України.

Сас заявив, що КВУ звернеться до Михайла Поплавського з проханням підтвердити його попередню заяву про непричетність до цих дій та дати відповідні роз’яснення виборцям.

Як зазначив нардеп Микола Томенко, формально люди, які отримують гроші (по 200 грн і пропозицію взяти ще 150 грн після виборів), вважаються агітаторами кандидата. Проте завдання агітувати перед ними насправді не стоїть – вони мають лише зробити певний вибір під час голосування.

За словами Томенка, заяви до правоохоронних органів підтверджено фотографіями та документами. Нардеп просить правоохоронців встановити, хто уклав угоди оренди приміщень для здійснення у них підкупу.

Він сподівається, що правоохоронці проведуть оперативне розслідування й відреагують на порушення закону, чим доведуть, що вони «захищають не схему підкупу, а виборче законодавство».

У вівторок Томенко планує передати аналогічні звернення міністру внутрішніх справ та Генеральному прокурору України.

Томенко наголосив, що у разі, якщо «машину підкупу» не зупинити зараз, то вона працюватиме й під час президентських виборів, а цього допустити не можна.

реклама

Коментарі  

 
-4 #22 Колега 30.11.2013 00:24
Назаре, ти хоч один коментар придумай за Булатецького, або хоч якийсь нейтральний, а то воно якось неправдоподобно виходить. Я розумію, що "так треба", але ви все ж спробуйте пояснити "тому, кому треба", що Інтернетом користується не тільки тупе би*ло. А взагалі так прикольно спостерігати за тим, як "Прочерк" кепки міняє. Які кепки? А пам*ятаєш "Весілля в Малинівці"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #21 Ирина 29.11.2013 21:33
Такой бред... Булатецкий сам не справляется со своими провокациями и решил попросить о помощи своего однопартийца Томенка... Какое убожество... не умеете Вы, господин Булатецкий вести предвыборную компанию... не видать вам мандата так же, как и в предыдущие 3 раза! Чтобы лить на кого-то грязь - надо самому быть чистым!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 мурчик 29.11.2013 20:53
Цитую ВОЙОВНИЧИЙ:
Люди!БерІть усе що дають,а голосуйте як карта ляже! Булатецький - пустобріх!
"Юний орел" - хоч заспіває! А взагалі,думайте кебами, а не ж----ми!


а хіба щось дають??? А де? Скільки раз хочу на роботу, жодного разу ніхто нічого не запропонував. Зустрів чоловіка із жінкою, задали декілька запитань про вибори, чи я місцевий, чи збираюся голосувати, якого підтримую кандидата і все! І нічого не давали. Можливо я їм просто не сподобався, просто зранку не встиг поголитися))))) ;-) ;-) ;-) ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 Специалист 29.11.2013 20:12
Какая-то скудноватая история эта! Нужно больше экшена! Мне кажется Булатецкий и компания теряют свои способности! Нужно больше спецэффектов, видео обязательно, где бедные перепуганные бабульки не знают что сказать, или "студент, которому за 40" пишет какую-то бумажку и Вы все утверждает, что Поплавский продает голоса! Видно, очень дорогого актера Томенко заказали, на остальных денег не хватило :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #18 Instagram 29.11.2013 20:11
Странно что к статье еще + 100 штук видео не прилагают, а то команда Булатечкого любит снимать политические короткометражки , а в этот раз наверное батарея села.
Нужно будет Полякову еще предложить в Instagram зарегистрироват ься, фоток будет каждый день..... прям не пересмотреть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 сержант 29.11.2013 20:02
А чому правоохоронні органи не відреагували на побиття бабушок Булатецьким??? За порвані речі? Хіба так має себе поводити кандидат? Що за рукоприкладство ? Будь чого очікував, але про насильство не міг подумати. Руки б відірвати таким!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 Правда 29.11.2013 19:55
Що свої пики хочете засвітити скрізь?Булатецький жодного скандалу не впустить,все себе прорекламувати хоче!Забудьте,В и вже свої "чорні технології" передвиборчої агітації!Не вводьте людей в оману. Булатецький- це "вовк в овечій шкурі"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 Хрін 29.11.2013 19:55
А Булатецьки,відр азу "забежал на огонёк"!Тут як тут!Сам написав,сам зробив ті списки й документи, а от у Томенко просить,щоб міліції передав.Сам боїться,певно!
Миколко,що таке?Почув мій "крик душі" про оригінальність провокацій і підстав?захотів брудом вже облити кандидатів з ніг до голови?Чи може камера зламалась і Поляков "на курорти" поїхав,немає кому сюжетів знімати? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 мажор 29.11.2013 19:54
Цитую лего:
і шо, генпрокуратура сказала шо будет ловить поплавского? Конечно нет. То какой смысл в этих бла-бла? У томенко или башка ни варит или он в доле. Комедианты...


А кого ловить? Вы что слепые или не понимаете что Булатецкий играет в сыщика со своими шавками, которые вместе с Опорой везде своего носа всунут. И я уверен, что они все это сами подстраивают. Удивляет то, как они так быстро всех находят, практически каждый день выпускают любительское видео. Как-то подозрительно со стороны!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 Lepr 29.11.2013 19:53
Пока Поплавский занимается полезными дела, то Булатецкий бегает по прокураторам, потому как знает, что шансов у него нет.
Вот он и пытается хоть как то его остановить, думаю все это провалится как и цирк с "черно" газетой.
Лучше бы проблемами города занялся больше толку было...а так ....