реклама Делікат

Сьогодні заступник міського голови Черкас Павло Карась заявив, що в стінах мерії впроваджується цензура. Він нагадав: якщо раніше роботу прес-служби називав пропагандистською, то зараз ситуація погіршилася, передає кореспондент «Прочерку».

– Відтепер чиновникам заборонено давати коментарі журналістам. Усе це повинно робитися через прес-службу. І кожен коментар має бути погоджений із керівником мерії, – сказав Павло Карась.

Тепер, на думку Павла Миколайовича, ситуація в міськраді повністю нагадує принципи роботи обласної міліції. Навіть в ОДА, на думку Карася, ситуація краща.

реклама

Коментарі  

 
+1 #16 Скептик 06.12.2013 08:35
Паша, употреби теперь всю свою ядерную энергию на отставку Белоусова и, может, заслужишь хоть каплю прощения за сделанное! Ну ты-то должен был понимать, что ни при ком тебе не будет так вольготно, как при Одариче! Это он давал тебе свободу говорить и действовать, да и сам был направлен на стратегию развития. А нынешние твои попутчики и слов-то таких не знают. Так что, итог закономерен. Вопрос только в том, что ты теперь делать станешь. Потому что именно твой злой гений привел к власти в городе регионалов. А коммунист - это так, разменная монета, никчемная и несамостоятельн ая фигура.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Читач 05.12.2013 23:13
Когда эта позорная особь сойдет с арены. Ее место абсолютно в другом месте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Пересмешник 05.12.2013 23:04
Делом надо заниматься, дорогой мой, делом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Платон 05.12.2013 21:38
Паша, збиррайся на Майдан і не мороч нікому голову....Там від тебе більше користі буде!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Покращення життя вже сьог 05.12.2013 16:53
Як кажуть комуняки: ""Ленин умер, но дело его живет!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Олена Постригань 05.12.2013 16:21
Цитую цікаво:
а чиновники роботу приходять якусь виконувати чи піаритись у ЗМІ

Карась вважає, що повинен лише піаритись
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 цікаво 05.12.2013 15:20
а чиновники роботу приходять якусь виконувати чи піаритись у ЗМІ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 незнайка 05.12.2013 14:52
Появлялось фото молодой дивчины по фамилии Кропива ................. высшим образованием Ну чем не директор?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #8 Психіатр 05.12.2013 14:49
*****ь, Паша, хто туди тебе ...... тягнув!? Хто тебе тягнув разом з ригами і Тулубом скидати Одарича і приводити цю гниль в місто? ********, визначся з самоідентифікац ією вже, а то нагадуєш Толю Бондаренка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Дід Трохим 05.12.2013 14:38
Всьо. На мерії можна вішать красний флаг а в вістібюлі ставить бюст Леніна.