реклама Делікат

Черкаська міська рада має збиратися частіше, щоб вчасно висловлювати позицію громади міста щодо подій, що відбуваються в Україні. Про це заявив на вчорашній прес-конференції екс-мер Черкас Сергій Одарич.

– Мені соромно за міську раду, яка минулого тижня голосувала дуже довго зі спробами фальсифікації звернення до Президента, коли воно було вже непотрібне… Я вважаю, що міська рада зараз має працювати, якщо треба, то в щоденному режимі, – прокоментував мер у відставці.

Він зазначив, що депутатська група «Вільні демократи» ініціюватиме позачергове засідання сесії міськради, щоб ухвалити рішення зі зверненням до Президента України Віктора Януковича.

– На мою думку, мала бути висловлена офіційна позиція до саміту, але тоді Білоусову і Партії регіонів вдалося зірвати проведення сесії. Зараз теж має бути ухвалене звернення до Президента щодо негайного початку переговорного процесу. Сьогодні Майдан готовий до переговорів зі владою в пошуку виходу з ситуації, що є. Натомість з боку Президента ми не бачимо нічого. Завдання зараз міської ради як єдиного органу, який може звертатися від громади міста, – закликати якомога швидше сісти за стіл переговорів.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 911 10.12.2013 17:56
Цитую Марфа:
Цитую Mazarini:
Так,ще недавно Одарич писав,що президенту потрібно подати руку.
Чи у когось коротка память?

Для Одарича завжди було характерним змінювати погляди в залежності від зміни ситуації навколо

Для Одарича є тільки дві вічних цінності: влада і гроші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Микола 10.12.2013 14:41
Цитую Воля:
За себе і за свої вчинки повинно бути соромно

Назаре(не Вівчарик), ти би вже заткнувся. Ось у тебе то сорому не має, це вже точно. Г***о тільки продукувати можеш та сліпи заливати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Воля 10.12.2013 13:32
За себе і за свої вчинки повинно бути соромно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Гога 10.12.2013 12:49
Підтримую. А то всі позатикалися. Регіонали, взагалі підтримують і побиття і вбиття і все, що хочешь, лиш би біля кормушки задишитися. А потім скажуть, а що, всі ж мовчали і я мовчав. Правильно Одаричу. Висловити презику обурення Черкащан. А якщо не вистачить голосів, поіменне голосування на Прочерк. Щоб знати кого вибирати у 15 році. Самі ж черкащани навибирали регіоналів 15 штук в міську раду - тепер їжте, разом з синцями, струсами і переломами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 Житель 10.12.2013 12:46
Цитую Марфа:
Як ти нам уже набрид!

а чому ви за всіх розписуєтеся?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Гонта - 2 10.12.2013 12:14
Одарич, на Януковича ні-ні,щоб не забили кілка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Марфа 10.12.2013 12:14
Цитую Mazarini:
Так,ще недавно Одарич писав,що президенту потрібно подати руку.
Чи у когось коротка память?

Для Одарича завжди було характерним змінювати погляди в залежності від зміни ситуації навколо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Марфа 10.12.2013 11:42
Як ти нам уже набрид!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 77777 10.12.2013 11:11
балабол, чего ж при его мерстве сесии не проводились ежедневно, неужто проблем было менше? Работать надо, а не демагогии разводить. Считаю, что вообще подобные обращения городського совета к главе государства имеют нулевой результат. Тогда как на этом наши горе-политики заднего фланга пытаются создать сенсацию и повысить себе рейтинги. А о*д*рыч как был балаболом, так и остался. Всё пиарится, чтоб его не забывали. Едь к себе в Киев и там учи уму-разуму таких же как и ты неуков без высшего образования, которые добрались к власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 незнайка 10.12.2013 11:09
Не смеши людей в Черкассах Не тратьте куме сылы-спускайтеся на дно Политолог из Мошен