реклама Делікат

«Дивлюся сесію Черкаської міської ради... Який сором!!! Макс Булатецький ледь не навколішках просить секретаря міськради Білоусова взяти його на поруки!!!!!!!» – написав у «Фейсбуці» екс-мер Черкас Сергій Одарич.

«Та саме Білоусов як шавка Тулуба (Сергій Тулуб – голова Черкаської ОДА – ред.) спершу заборонив на два місяця мітинги в Черкасах, потім подав заяву на порушення кримінальної справи. На підставі його заяви взяли під домашній арешт одного громадянського активіста на 2 місяці. Згодом оголосили підозру депутату Булатецькому. І наша «опозиція» просить його про поруку???? Ганьба! Негайно знімати з посади потрібно!» – закликав депутатів Сергій Одарич.


Нагадаємо, що в Черкасах 11 грудня під час підняття прапору Європейського Союзу на щоглу перед міською радою постраждало двоє осіб.

Черкаського активіста Ярослава Приходька звинуватили в піднятті прапора ЄС на площі міста. Йому Соснівський районний суд Черкас 13 грудня обрав міру запобіжного заходу – тримання під домашнім арештом протягом двох місяців, поки не закінчиться слідство.

Повідомлення про письмову підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 342 КК України (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків) отримав і депутат Черкаської міської ради Максим Булатецький. До слідчого Максим Миколайович має з’явитися у понеділок, 23 грудня.

реклама

Коментарі  

 
-36 #24 Микола 21.12.2013 10:19
Цитую ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО:
Це вже очевидно, що в Одарича хронічна амнезія!
Ще й року не пройшло після ганебної відставки, а він уже забув, як сам забороняв мітинги освітян, медиків та через суд намагався закрити газету та телеканал "Антена".
І лише об"єднавшись в екстазі із Тулубом, закрив єдині в обласні опозиційні телеканал та газету.
Ганба політичному перевертню!!!

Параноїдальний .............. Вася, щось не бачу я тебе на протестах проти обмеження конституційних прав громадян. В Поплавка грошиками підлатався, Булатецького злив, можна повернутись і продовжити лікування. Сміла чекає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-35 #23 12 20.12.2013 22:50
Цитую Олегович:
Сергію, змирись зі своєю роллю терпіли. Вже нічого не поробиш

Ошибочка вышла. Терп*лы сейчас - "великие" Шабанов,Прокопо в,Мироненко,Деп утат, наматывающие сопли на руку в судебных заседаниях...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-21 #22 Арлекін 20.12.2013 21:26
Цитую Наглядач:
Серго Шавкович Шавкуненко ніяк не може змиритися з тим, що його час в Черкасах минув остаточно і ніколи не повернеться.


Поверниться і викине цього комуністично посіпаку з крісла. Тулуба звільнять скоро. Передел в Києві пішов. Посада Тулуба вже продана.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-33 #21 ПроФФесор 20.12.2013 21:25
Цитую ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО:
Це вже очевидно, що в Одарича хронічна амнезія!
Ще й року не пройшло після ганебної відставки, а він уже забув, як сам забороняв мітинги освітян, медиків та через суд намагався закрити газету та телеканал "Антена".
І лише об"єднавшись в екстазі із Тулубом, закрив єдині в обласні опозиційні телеканал та газету.
Ганба політичному перевертню!!!


Пане Василю, повертайтеся назад, на вас чекає смачний чай, кашка. А завтра в лікарні - перловка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #20 Наглядач 20.12.2013 20:49
Серго Шавкович Шавкуненко ніяк не може змиритися з тим, що його час в Черкасах минув остаточно і ніколи не повернеться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-43 #19 Нестор Іванович 20.12.2013 18:49
Цитую Cам дурак:
Шавками фашисты обзывают левых. Надо быть Сергею Одаричу покорректнее в высказываниях


Фашисти - комуністи близнюки і брати, слово коректність не підходить ні першим, ні другим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #18 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 20.12.2013 18:33
Це вже очевидно, що в Одарича хронічна амнезія!
Ще й року не пройшло після ганебної відставки, а він уже забув, як сам забороняв мітинги освітян, медиків та через суд намагався закрити газету та телеканал "Антена".
І лише об"єднавшись в екстазі із Тулубом, закрив єдині в обласні опозиційні телеканал та газету.
Ганба політичному перевертню!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+43 #17 Оленка 20.12.2013 18:09
Одарич звичайний злочинець, якого ще не один раз будуть судити. Йому би зараз помовчати, так ні, від корита відірвали