реклама Делікат

Депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода підготувала проект рішення, відповідно до якого її колеги завтра під час сесії мають висловити недовіру голові Черкаської облдержадміністрації Сергію Тулубу. Текст рішення «Прочерку» надала сама Любов Володимирівна.

Підставою для оголошення недовіри, на переконання Любові Володимирівни, є незабезпечення Сергієм Борисовичем конституційних прав громадян на свободу слова, зібрань мирно, без зброї проводити мітинги, походи та демонстрації, невиконання доручень виборців про підтримку євроінтеграції, використання бюджетних коштів не на першочергові потреби громадян.

Також Любов Майборода сподівається, що депутати звернуться до Президента України Віктора Януковича з пропозицією розглянути доцільність перебування Сергія Тулуба на посаді голови Черкаської ОДА.


реклама

Коментарі  

 
0 #28 Семьон 27.12.2013 16:42
Цитую Любов Майборода:
не забезпечує виконання законів.

Чому при 5 роках депутатства с 2004 по 2010 пані Майборода не ДОБИЛАСЯ встановлення унітазу в дитячій поліклініці на Вербовецького, власті не хватало? Так чому зхараз вона знову лізе до власті? ............................................................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #27 Покращення життя вже сьог 27.12.2013 13:51
Цитую ветеран партии:
Цитую Наталья:
А у нас недоверие к Майбороде. Скандалистка, пиарщица и перебезчица. Ничего конкретно полезного для города не сделала.

Как это не сделала? А памятник Ленину снесла - нашему великому вождю и товарищу. И вообще она - агент ЦРУ.

Що з літ, то з розуму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #26 911 27.12.2013 13:48
Цитую Наталья:
А у нас недоверие к Майбороде. Скандалистка, пиарщица и перебезчица. Ничего конкретно полезного для города не сделала.

Питання довіри чи недовіри до депутатів з'ясовується під час виборів. Так от під час виборів з'ясувалось, що черкащани довіряють саме Майбороді, яка вже четвертий раз переобрана депутатом Черкаської обласної ради від міста Черкаси. Отакі то насправді справи: собаки гавкають, а караван іде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #25 Нестор Іванович 27.12.2013 10:21
Риговська більшість у обласні раді ..............................................................., очевидно, що це питання не потрапить навіть до порядку денного.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 Скептик 27.12.2013 09:14
Вот именно, что его методы абсолютно напоминают коммунистов! Неужели это то, за что боролась эта страна: сбросить ярмо коммунистов, 20 лет прожить в нищете и в надежде на светлое будущее, а в итоге - снова получить у власти коммунистов со всеми их нечеловеческими методами обращения с народом???!!! Да, запугивает и преследует! И это ставленник Президента?! Может, Президенту пора обратить на внимание на людей, которые его дискредитируют? Вон из Черкасс ....... Тулуба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 холодноярець 27.12.2013 00:00
50 на 50! Чи вже 75 на 25? :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #22 Любов Майборода 26.12.2013 22:30
Правоохоронні органи: Управління внутрішніх справ та прокуратура вперто ігнорують українське законодавство і не дають у встановлені терміни відповіді на депутатські звернення про розслідування пошкодження Державного прапора та прапора Євросоюзу на Театральній площі. Це небезпечно, коли силові структури ігнорують закон, завтра вони будуть чинити насильство серед людей, що ми вже спостерігаємо і навіть спровокують громадянську війну. В цьому пряма вина голови облдержадмініст рації Сергія Тулуба, який не забезпечує виконання законів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Микола 26.12.2013 22:20
Фугасам, Горгонам і Семьонам: питання не у Майбороді. Яка Майборода ми всі знаємо і просвіщати не треба. Ви краще скажіть: повинен Тулуб ідти у відставку чи ні?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #20 Макс 26.12.2013 21:49
Цікаво подивитись як тулубівські прихлібаї будуть свого боса захищати.. І все з переляку, бо дає з корита красти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 ветеран партии 26.12.2013 21:45
Цитую Наталья:
А у нас недоверие к Майбороде. Скандалистка, пиарщица и перебезчица. Ничего конкретно полезного для города не сделала.

Как это не сделала? А памятник Ленину снесла - нашему великому вождю и товарищу. И вообще она - агент ЦРУ.