реклама Делікат

Сьогоднішнє святкування 60-річчя ювілею Черкаської області суворо охоронялося міліцією. Так, з-поміж тих, хто охороняв обласних чиновників, які вручали ключі від автомобілів ветеранам, був помічений «грифонець», що активно перешкоджав громадянам організувати показ фільму «Вільний доступ» цими вихідними.



Крім того, у самий зал палацу культури «Дружба народів» людей пускали строго за запрошеннями. До речі, одним з тих, хто перевтілився у швейцара і перевіряв запрошення в гостей, був колишній головний архітектор Черкас, а нині радник голови Черкаської ОДА з питань архітектури та будівництва Микола Упир.


У залі під самою сценою по обидва боки стояли молодики, які уважно стежили за залом.


Самі ж гості практично усі були мічені такими собі маленькими значками з символікою Черкаської області.


Один з підлеглих губернатора, просто посеред урочистостей помітивши керівника черкаської міліції Володимира Ліпандіна без значка, швиденько підбіг і подав йому також «розпізнавальний символ», якого той причепив на груди.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Давид 10.01.2014 08:30
Тю, то нехай собі стоять... Новина "важлива"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Максим 10.01.2014 08:25
Більшого гидомирія комуняцьких ст*рперів важко і уявити :P :D . В залі - сперте, проспиртоване повітря, сморід від старих, немитих тіл. Бал старих ма....матиків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Фугас 10.01.2014 07:40
Цитую Дід Трохим:
Чисто тобі масони на таємній ложі. Або секта чорних покращувачів.

Прям как мысль прочитал. Но я бы подписал главой из "Мастера": "На балу у сатаны"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 ЧЕРКАЩАНИ 10.01.2014 02:28
А свято де?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Був там 09.01.2014 21:09
...... для вас хоч щось є хороше в цьому житті? Запам'ятайте, що другого життя у вас не буде... Так і ...... з жовчю на язиці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 воланд 09.01.2014 21:02
Це вже паранойя. Значки давали виключно як сувенір. Хто бажав чіпляв. Я поклав в карман. І шо? Мене з зали не вивели.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Алена 09.01.2014 19:38
Интересно, это только у меня нет ощущения праздника? Или мы все отвыкли радоваться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Сеня Рудик 09.01.2014 19:33
на другому знизу фото високий наголо пострижений парубок на виборах до ВР 2012р біля ОВК-194 представлявся спостерігачем від Ліберальної партії
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Сеня Рудик 09.01.2014 19:21
узкій круг огранічєніх людєй
Навіть КПРС переплюнули
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+61 #1 Дід Трохим 09.01.2014 18:07
Чисто тобі масони на таємній ложі. Або секта чорних покращувачів.