реклама Делікат

«Мені немає що сказати...... От чи не вперше в житті просто страшний сором. За всіх. За рабів, що за ту ганьбу голосували, за комуністів, які з блудливими посмішками отримали сьогодні гроші за свої іудині голосування», – написала у «Фейсбуці» про «ручний режим» голосування більшості куратор Черкащини у ВРУ від «УДАРу» Ірина Геращенко.

«І Калєтнік відпрацював програму після виходу з його кабінету Арбузова і Колобова. За нас. Ми не зупинили. І це найбільший сором. Просто колотить. Єдине, що я зараз зробила - я пішла на антимайдан. І запитала в тих тьоток, чи знають вони, що кричать «пабєда» бюджету, де знищена медицина, де фінансування програм на лікування дітей з ДЦП зменшено в 72 рази, а на лікування дитячої онкології виділено копійки. Зате збільшено утримання силових структур і суддів. Що тепер? ВР більше не існує і я вважаю, що це має голосно сказати вулиця», – заявила Ірина Геращенко.


«Кажуть лояльність комуністів при підтримці бюджету скромно оцінена в 1 мільярд», – написав у «Фейсбуці» нардеп від «Свободи», куратор Черкащини Юрій Сиротюк.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 Неочумак 16.01.2014 20:40
Даремно так нападать на куратора області. Її варто поважать тільки за те, що вона стала на захист хати чумака.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Свого не видно 16.01.2014 15:30
Цитую будячок:
прийшля коза-драна до "тьоток" (мабуть у нурковій шубочці) і показала свій СОРОМ, КОЗАДОЄВА...ТЬОТКИ їй заважають-------- ТО ХОДИ ДО НАС, ДЯДЬОК, РОЗВАЖИМО... :-x
то МАЙДАН повинен їм шось сказати та зробити, то ВУЛИЦЯ... а може УНІтаз дасть відповідь на всі ВАШІ стєнанія, бо тільки ВІН бачить ВАШІ потуги і йому ТЕЖ СОРОМНО... :oops:

ВОНА Нашу Україну довела до ручки, і УДАР доведе до паралічу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Работяга 16.01.2014 14:13
Цитую Н2о:
як мені осточортіли що одні,що інші!!! навіщо така опозиція? а може то зовсім і не опозиція?? а запис Сиротюка?...кажуть,що комуністи...отримали мільярд! ХТО КАЖЕ?? с......та! від пільг відмовтеся,від надбавок....і буде діткам! тільки кричати можете..

Вони, опозіція себе не забувають, а бюджет чому саботували, щоб люди, дитячі садки, школи без грошей були. Шоб голодний народ вийшов на вулицю і за руку Гаращенко, Сиротюка у міністерські крісла привів. А от тоді... тоді вони... запанують. Дійсно пані Гаращенко не у хфуфаці на майдан ходить а шубі і депутатствує не першу каденцію, а руки до пільг, пенсій, зарплат депутатських як не доходили так і не доходять. Сама зізналась же, що нарахували їй у 2013 році 30 тищ матерільної допомоги. А це пенсія звичайної людини на 3 роки! Опозиціонери х**нові!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Сусанин 16.01.2014 14:02
«Кажуть.... – написав у «Фейсбуці» нардеп від «Свободи», куратор Черкащини Юрій Сиротюк.

Ви знаете, кажуть і дуже багато кажуть на базарі тьоткі. То ви казали, що в Черкассах на виборах був підкуп, тепер знову "кажете"...а коли ж ви вже щось покажете брехунці? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Н2о 16.01.2014 13:56
як мені осточортіли що одні,що інші!!! навіщо така опозиція? а може то зовсім і не опозиція?? а запис Сиротюка?...кажуть,що комуністи...отримали мільярд! ХТО КАЖЕ?? с......та! від пільг відмовтеся,від надбавок....і буде діткам! тільки кричати можете..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 будячок 16.01.2014 12:55
прийшля коза-драна до "тьоток" (мабуть у нурковій шубочці) і показала свій СОРОМ, КОЗАДОЄВА...ТЬОТКИ їй заважають-------- ТО ХОДИ ДО НАС, ДЯДЬОК, РОЗВАЖИМО... :-x
то МАЙДАН повинен їм шось сказати та зробити, то ВУЛИЦЯ... а може УНІтаз дасть відповідь на всі ВАШІ стєнанія, бо тільки ВІН бачить ВАШІ потуги і йому ТЕЖ СОРОМНО... :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Дід Трохим 16.01.2014 12:26
Господи, шо ж за опозиція така! Має Майдан, Кличка, Тягнибока, Сєню, фракцію, мільйони прихильників, а її імєлі і імєют, розводять як котят, ржуть прямо в фейс, витирають ноги... Мене вже не цинізм ПР більше бісить, а ці вічні соплі - ми нічого не змогли зробити, нас обманули, нас підставили, нас зрадили. Та на... ви такі треба, ні на що не здатні?! Чи ви думаєте, що мільйони за вас, імпотентів, стоятимуть на Майдані вічно? Осточортіло!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #1 ПЕСЕЦ 16.01.2014 12:14
ирочка, ******** на майдане дальше.....даже не знаю, кто больше вреда нанес стране, власть своими действиями, или оппозиция своим бездействием...вы - такие же моральные у*оды, как и они