Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб щойно під час прес-конференції повідомив, що нині вже «прийняті рішення» стосовно діяльності депутата Черкаської міськради Максима Булатецького та заступника міського голови Черкас Павла Карася, передає кореспондент «Прочерку».


Також Сергій Борисович зауважив, що наразі Карась та Булатецький переховуються.

Нагадаємо, що о 9-ій ранку голову Черкаської обласної організації партії «Свобода» Юрія Ботнара привезли до Катеринополя. Ймовірно, в найближчі години на нього чекає суд.

реклама

Коментарі  

 
+8 #28 рупор 29.01.2014 13:13
Цитую Макуха:
Нікого вони не підбурювали! Теж мені, знайшли Че Гевару - Пашу Карася...

Та твого карася давно з міста треба гнати рваною мітлою. Морочить людям голову.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #27 Мефодій 29.01.2014 09:54
Карась та Булатецький переховуються - ну что граждане ал.....лики *туниадцы кто хочет поработать? ОДА - 60 суток ну или цементный завод)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #26 Степан Бандера 29.01.2014 05:34
Цитую Любов Майборода:
Пане "фотографе", якби ви писали коментарі під своїм ім`ям, як це роблю я, то я б визначилась - чи варто вам відповідати?


"широка страна моя родная"
шо зїла?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #25 Любов Майборода 28.01.2014 20:14
Пане "фотографе", якби ви писали коментарі під своїм ім`ям, як це роблю я, то я б визначилась - чи варто вам відповідати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #24 Оксана Колісник 28.01.2014 19:42
Секундочку! А хто такий громадянин Сергій Тулуб, що він проголошує чи приймає якісь "рішення" щодо діяльності когось? Сподіваюся, що той, хто повинен, поставить йому ці питання "під протокол"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #23 Макуха 28.01.2014 18:47
Нікого вони не підбурювали! Теж мені, знайшли Че Гевару - Пашу Карася...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Максим 28.01.2014 18:39
"Фотограф", хто така Майборода - всі знають, до чого зайва реклама? Ви по СУТІ щось можете сказати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #21 Ацетон 28.01.2014 18:00
ПОЧАЛАСЬ АГОНІЯ ТУЛУБЯТНІ - РАЗВЛЕКУХА! ДИВИТИСЬ НА ПЕРЕЛЯКАНОГО МІСЦЕВОГО НАЗАРБАЄВА - СЛЬОЗКИ КАПАЮТЬ.... :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 Фотограф 28.01.2014 17:26
Цитую Н2о:
як же Ви себе любите,пані Майбородо! і щод 152 тис. черкащан- то явно "перестаралися"!! за Вас (особисто) хоча б тисяч 5 проголосувало??
чи так,як і за **Радуцького....
Цитую Любов Майборода:
С Любов Майборода, депутат обласної ради від Черкас, в/о 52, представник сто п`ятидесяти двох тисяч черкащан.

Пытаются подлатать свой пошатнувшийся рейтинг. А выборы, месяц назад показали, что народ черкащинны уже научился отличать семена от плевел. Горлопаны и пустебрехи уже не в цене
Радуцкий
выборы в Верховную Раду
28.10.2012 - 2562 голосов
16.12.2013 - 1936 голосов

Так, что пани Майбороде пора уже устанавливать унитаз в детской поликлинике, для удержания рейтинга, а не бегать с портретированым и дрючками
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Шерлок Х. 28.01.2014 17:10
Цитую Дожились:
ПОЧЕМУ ДО СИХ ПОР НЕ СУДЯТ ПРЕСТУПНИКА, СБРОСИВШЕГО НА ГОЛОВУ ДЕВУШКИ, ВАЗОН???КТО расценивает ЭТО ПРЕСТУПЛЕНИЕ как совершённое ПО ЗАКОНУ? Или для этого нел*дя закон не писан?

Вот он
http://procherk.info/news/7-cherkassy/20527-gubernator-govoriv-z-nachalnikom-militsiyi-pislja-pobittja-zhurnalistiv-video