реклама

реклама

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб вважає, що написати зараз заяву на звільнення – це найпростіше, але робити він цього не буде. Про це губернатор повідомив журналістам під час прес-конференції.

– Повірте, мені було б жити набагато легше, але це був би з мого боку безвідповідальний крок. А я не з тих людей! І відступати від якихось проблем я ніколи не буду. Я звик їх вирішувати послідовно, наполегливо, організовано… Що стосується посади цієї, то є чинний президент, поки він буде вважати, що моє керування на цій посаді доцільне, я й буду тут бути. Поки не буде ухвалене інше рішення, – наголосив Тулуб.

Тулуб зазначив, що його завдання сьогодні – «працювати, організовувати, щоб забезпечити життєдіяльність громадян Черкаської області».

– Якби я був безвідповідальною людиною, то не був би тут. Впав би на коліна, написав би заяву, поповз би і говорив: «Ой, люди добрі, тільки мене не чіпайте!» От що я хочу сказати: не дочекаєтеся! Не буде цього. Знайте одне: як би там не писали деякі з ваших недобросовісних колег, щоб не трапилося, де б хто в клозет не впав або ще щось, всюди прізвище Тулуб. То я хочу сказати: я був, є і буду! Можете звинувачувати, в чому хочете, але я роблю свою справу і буду її робити на відмінно. По-іншому я не підготовлений, – підкреслив губернатор.


реклама

Коментарі  

 
+2 #25 Шевченко 28.01.2014 20:32
Не хоче просити вибачення, тоді тільки одне - покарання за все!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 Настор Іванович 28.01.2014 19:56
Це явна ознака параної.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #23 Ионеску 28.01.2014 16:18
после всего того беспредела, что произошел в Черкассах, у Тулуба одна дорога - ....... либо помочь ему в этом..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #22 ОЛ 28.01.2014 16:03
Сергей Борисович Черкащаны с Вами, ведь на погромы вышел 1-2% жителей области, а это показатель хто есть кто, вот только если бы опозиция взяла на себя расходы по восстановлению того что разрушили, а так жаль с людских карманов восстанавливать ся будет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #21 Іван 28.01.2014 15:53
Згоден з усіма коментаріями. ДИвлячись на його міміку під час виступу верне та тошнить, чому в нього очі бігають?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #20 Віктор 28.01.2014 15:41
А потрібно було б,при наявності хоч найменших ознак совісті.Хоча яка там совість.Пора вже Черкащині мати губернатора з місцевих.Бо в цих зайд ніколи не болітиме душа за наший рідний край.Їм би лише свої та межигірського хозяїна кишені набити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #19 Loki 28.01.2014 15:24
От точно, хочет нажить непосильным трудом есчо и подводную лодку! Потом продаст недвижимость в Шпанэльско и вынырнет, как и его предшественники , уже в Парагвае или Аргентине )).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #18 ЧЕРКАСИ 28.01.2014 15:13
Цитую Васо:
.... свалит в Испанию и лови его потом. :-*

Нічо, Васо, у пеклі від чортів не втече!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #17 гм... 28.01.2014 15:11
]Ф-ф-у, на нього навіть дивитись гидко.
А таки гидко!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #16 Почую кожного 28.01.2014 14:59
Тулуб: я був, є і буду! Згадується: Ленін жил, Ленін жив, Ленін будет жить!