Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб наголошує, що голова обласної ради Валерій Черняк пообіцяв звільнитися, але не сказав, коли він це зробить. Слова Черняка про можливу відставку Сергій Тулуб прокоментував під час прес-конференції.

– На скільки я зрозумів (я ж там не був), було в актовому залі багато людей, і там різні вигуки були, звинувачення тощо… Була вимога – подати у відставку. І він сказав: «Так, я готовий! Коли тільки – це вже інша справа… Коли закінчаться мої повноваження або коли не буде достатньо здоров’я…» Короче, він готовий, але це буде його особисте рішення. Тоді, коли він буде дійсно готовий написати таку заяву, – прокоментував Сергій Тулуб.

Нагадаємо, що 26 січня голова обласної ради Валерій Черняк взяв участь у переговорах між владою та опозицією. Звітуючи про розмову опозицією, Черняк пообіцяв громаді Черкас подати у відставку.


реклама

Коментарі  

 
+3 #10 reserv 29.01.2014 01:04
Був прекрасним лікарем.Клюнув на принаду посади.Отримав гарну пенсію.Згорів.Капут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Стон 29.01.2014 00:23
Чувак который принимает решения без должной мотивации и справедливости не может быть председателем облсовета.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 ШоЗа 28.01.2014 23:13
Истинный самурай. На этот обряд сэппуку сбежится весь город. Помочь. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Нестор Іванович 28.01.2014 19:26
*ерой тут варяг і стьобатися із свого підкаблучника йому не впреше, а от черняку вже навіть відставка не допоможе - порядна людина йому руки не подасть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Провінція 28.01.2014 17:47
І правильно зробить, як піде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Loki 28.01.2014 17:06
"Короче, він готовий!" Ну если первая часть фразы говорит о родовых корнях должности, то вторая указывает на каннибальское кулинарное сьогодення! )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 незнайка 28.01.2014 16:32
Неужели еще не все родычи прыстосовани?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-28 #3 Фотограф 28.01.2014 16:22
Пора уже заканчивать с "майданом", люди понимая бесперспективно сть затеи уже вешаются :cry:

На Майдане Незалежности в Киеве новая трагедия. Утром 27 января внутри металлического каркаса новогодней елки нашли повешенным на веревке 55-летнего жителя Волынской области.
- Вызов по "102" поступил в одиннадцать утра, - рассказала "Комсомолке" пресс-офицер Шевченковского района Киева Н Калиновская. - Личность погибшего установлена. Видимых следов насилия на теле, по предварительным выводам, нет.
Ни кто этот человек, ни как он вообще пробрался к елке на Майдане, не говорят. Дескать, не видели, не слышали. Тело, висящее внутри конструкции, случайно обнаружила женщина, проходящая мимо. Поскольку елка вся сверху донизу обвешана флагами, заметить его было сложно.

Интересно, внесут изменения с учетом происшедшего изготовители суверных елок майдана??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #2 Хома 28.01.2014 16:17
Кто там подаст? Для этого надоиметь совесть и честь...