Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб вважає, що автомобілі активістів Автомайдану загорілися в Черкасах через технічні несправності. Про це він повідомив журналістам на прес-конференції.

– Те, що стосується машин, то їх так сильно ганяють… Мабуть, неблагополучний технічний огляд привів до таких випадків, коли замкнула кабельна продукція, або ще що-небудь трапилося… Я ж не знаю, що там було! Ви ж подивіться, машин багато було. 56 тільки приїхало з Києва! А ви кажете, загорілося дві… Ну, це ж така ситуація… Якби хтось спеціально це робив, то зробив би й з усіма іншими… – впевнений губернатор.

Як відомо, в неділю після штурму невідомими облдержадміністрації активістам столичного Автомайдану, які саме були на Соборній площі, спалили кілька авто.


реклама

Коментарі  

 
0 #28 Екскурсовод 30.01.2014 01:36
Товарищи туристы, приезжайте к нам на Черкащину, здесь вас ждет множество интересных сюрпризов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #27 Да 29.01.2014 14:40
Много всего сгорело, уничтожено, разбито по всей Украине. Как началась эта революция, то уже понятно,что будут материальные убытки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 Доброзичливий 29.01.2014 14:39
Ничего, ......В аду его уже ждут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #25 87 28.01.2014 22:54
Да что ж они так откровенно над людьми издеваются?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #24 ШоЗа 28.01.2014 22:53
Действительно, при повышенном напряжении повышается риск возгорания всяких маетков и чл.....возов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #23 Хватит врать ублюдки! 28.01.2014 20:32
Вот же ... донецкая! Это ж твои ...-т..тушки - курсанты из пожарной академии машины добили после беркутов, а после сожгли :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #22 Albea 28.01.2014 20:26
Ничего ваньку валять и д...рочку включать уже не долго осталось. А может к .... на консультацию?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #21 2014 28.01.2014 19:47
а інтересно твоя машина загориться сама чи ні? проексперименті руєм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #20 Нестор Іванович 28.01.2014 19:32
Ті машини так самі загорімися, як у черкаській ОДА самі вікна повипадали - саме через технічні несправності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #19 гость 28.01.2014 19:32
Я припускаю, шо і твій будинок може сам загорітися