Голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб заявив, що подасть до суду, щоб довести нелегітимність обласної та двох міських народних рад. Про це він сьогодні повідомив журналістам на прес-конференції.

Спочатку він піддав різкій критиці новостворені ради.

– Що таке народна рада? Ну, зібралося 400 осіб на Соборній площі, прокричали, що вони створюють народну раду. Начебто проголосували, начебто створили. І що далі? Ніде в законодавстві ви не знайдете ніяких пунктів щодо таких новостворених рад, – запевнив Сергій Борисович.

Він зазначив, що така рада має створюватися разом із депутатами, які є «конституційно обраними представниками громади», та привів приклад Львова.

– А що таке майданна народна рада? Хто там зійшовся? Хто голосував? Хто рахував? Хто взагалі це бачив? І потім вони ухвалюють якісь рішення… Та вони ж незаконні, – категорично сказав Сергій Тулуб.

Голова ОДА зазначив, що вже готуються позови до суду щодо визнання нелегітимності рішень, ухвалених народними радами.

– Це вже готується. Хай суд розгляне правомірність цього питанння. Я думаю, найближчим часом це буде ухвалено. І колегією розглянуто або на президії обласної ради, – запевнив  Сергій Тулуб.

Нагадаємо, що нещодавно і обласна, і міська народна рада своїми рішеннями заборонила діяльність Партії регіонів, а також Комуністичної партії України на території області. Крім того, міська народна рада звернулися до європейських країн із проханням ввести санкції щодо голови ОДА Сергія Тулуба.


реклама

Коментарі  

 
+3 #23 Василь Миколенко 29.01.2014 14:55
Цитую reserv:
ГЕТЬ ОДАРИЧА ПІД БУДЬ-ЯКОЮ ЛИЧИНОЮ!
ЙОГО СТИЛЬ І РЕЗУЛЬТАТИ ВСІМ ДОБРЕ ВІДОМІ.
ЗАЙДУ ГЕТЬ!


Прикро, що за рахунок закатованих, вбитих та побитих до влади рветься все .... на чолі з екс-мером...
Черкащани наступають на ті ж граблі, які били лоба протягом 6 років...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Василь Миколенко 29.01.2014 14:52
ХА-ХА-ХА !!!
Адже Тулуб сам захопив приміщення комунальної власності та очолив НЕЛЕГІТИМНУ організацію, ворожу для України та українців!!!
Тому його потрібно не лише судити по ст.109 Кримінального кодексу України, а й витребувати весь збиток, який він завдав, захопивши приміщення!!!
Тому во...гу-до суду!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Георгій 29.01.2014 12:11
Цитую Васо:
Цитую Анжела:
В Черкасах народна рада проти місцевої влади - це Одарич проти Тулуба. Нажаль, на такого як Одарич потрібен такий як Тулуб, томущо іншої мови словоблуд, корупціонер та зл....нець Одарич не розуміє. І це добре розуміють всі, хто хоч раз чув Одарича або стикався з ним.

Это ваше мнение, у меня например совершенно противоположное . Вы уважаемая не приплетайте сюда какие-то свои личные прибамбасы. В народной раде городской, вроде как человек 13-15оппозиционные к Одаричу депутаты. Что вы ввообще мелете? Хотите дискредитироват ь Народну Раду, то так и скажите

У дискредитації народної ради Одаричем, Кудрявцевим та їх прибічниками конкурентів їм немає. Всі розуміють, що Одарич і надалі рветься до ради, намагаючись взяти реванш та через розвиток корупції в судах та правоохоронних органах і надалі вирішувати свої приватні питання за рахунок посади, вчиняючи зл...ни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #20 Спостерігач 29.01.2014 11:18
Цитую Микола Кудрявцев:
Цікаво, кого Сергій Борисович збирається залучити у відповідачі. І чи бачив він насправді "рішення".

Одарич, Кудрявцев та Зоря будуть співвідповідача ми. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 суддя 29.01.2014 10:48
Цитую Микола Кудрявцев:
Цікаво, кого Сергій Борисович збирається залучити у відповідачі. І чи бачив він насправді "рішення".

Правий Кудрявцев: в суд на фількину грамоту не подають.Правий Тулуб:фількина грамота-народна рада.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 yazon din alt 29.01.2014 08:55
Тулуб - *** и ***, но в данном случае, к сожалению, ПРАВ.
МАЛО прокукарекать о азятии власти. Надо ,чтобы тебя признал властью НАРОД - как это происходит в некоторых других областях. Надо быть готовым взять на себя ОТВЕТТСТВЕННОСТ Ь за выпалнение востныъ функций по организации нормальной жизни. Надо, в конце концов, обеспечить реальную передачку властных функций без кровопролития. Черкасская гоп-позиция на это НЕ СПОСОБНА. Она своей половинчастость ю и продажностью уничтожила свой авторитет, и не может обеспечить массовой поддержки своих требований. Она и не собирается реально брать на себя ответственность . И потому - оппозиционеры наши несут часть ответственности перед черкащанами за бессмысленные кровавые жертвы последних дней. Одно дело - звать граждан брать власть. Другое - бросать мальчишек под дубинки уб...ц из Беркута ради удовлетворения амбиций и пиара.Вместе с тем, никакие ощибки оппозиции не оправлывают кровавой вакханалиии беззакония, сотворённой в Черкассах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #17 Васо 29.01.2014 08:04
Цитую Анжела:
В Черкасах народна рада проти місцевої влади - це Одарич проти Тулуба. Нажаль, на такого як Одарич потрібен такий як Тулуб, томущо іншої мови словоблуд, корупціонер та зл....нець Одарич не розуміє. І це добре розуміють всі, хто хоч раз чув Одарича або стикався з ним.

Это ваше мнение, у меня например совершенно противоположное . Вы уважаемая не приплетайте сюда какие-то свои личные прибамбасы. В народной раде городской, вроде как человек 13-15оппозиционные к Одаричу депутаты. Что вы ввообще мелете? Хотите дискредитироват ь Народну Раду, то так и скажите
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 Степан Бандера 29.01.2014 07:32
Теперь о технологии штурма.(Запорожье)
1. В город прибыло около 200 западенцев: вчера - на десяти машинах автомайдана, сегодня - на поезде. На месте они устанавливают контакт с оргкомитетом, который поступает в их распоряжение. Кроме того, местный оргкомитет организует платных штурмовиков (ландскнехты) из местных пэтэушников и футбольных фанов (платят по 350 гривен).
2. Структура штурмовой толпы выглядит так: штаб - 5 - 7 чел. западенцев + 2 местных из оргкомитета, дальше организаторы местного майдана, ядро - 100 - 150 западенцев, пэтэушники и футбольные болельщики - 500 - 700 чел. + бригадиры для них, «толпа симпатиков» - это остальные.
3. Отдельно остановлюсь на западенцах. Человек 30 - чистые боевики, в военном камуфляже, некоторые в военных касках. Бросаются в глаза четкость организации по военному принципу, подчиненность и порядок выполнения приказов. Именно они ведут толпу на штурм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #15 ОЛ 29.01.2014 07:09
Сами себя выбрали, сами за себя проголосовали, а как снег выпал - пусть Белоусов и Тулуб думают как его чистить - у народной влады есть дела поважнее - руки вверх поднимать, хвалить друг друга,назначать друг дружку, не ту страну Гондурасом обозвали :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Уманский Еврей 29.01.2014 02:53
Это не народная рада, а дворовая-б....ская рада. Так что тов. Тулуб всё правильно делает.