За два штурми обласної державної адміністрації вже затримано 66 осіб. 14 справ ще розглядаються у суді. 41 людина вже арештована. 9 особами обрана міра запобіжного заходу – домашній арешт. Такі дані оприлюднив на вчорашній прес-конференції голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб.

– Хтось просто з якогось інтересу там був… Всяке буває, – роздумував губернатор. – 10 осіб – це люди, які приїхали сюди з інших областей з метою масових заворушень: Тернопільська, Львівська, Київська області… Гастролери! Чого ти сюди приїхав? Ну, я розумію, ще б черкащани…

На зауваження журналістів про те, що деяких людей правоохоронці затримали, коли ті ввечері вийшло з магазин по хліб, Сергій Тулуб відповів:

– Якщо ти вийшов по хліб, то всередині Будинку рад хліб не продається. Тим більше, вже в той час, коли закінчився робочий день. Більше я вам нічого не можу відповісти… – сказав губернатор.

Натомість на запитання про те, чи відома йому доля голови обласної організації «Свобода» Юрія Ботнара, губернатор зазначив:

– Я чув, що він затриманий… Поки що офіційної інформації в мене немає… Та й мене це не цікавить! Ботнар, Іванов, Петров… Яка різниця? Якщо він брав участь чи організовував… От є такі підозри, як кажуть, ухвалені, щодо організації всіх цих штурмів, нападів тощо, і по пану Булатецькому молодому, і по пану Карасю. До речі, вони всі «скриваються»… І по пану Ботнару було! Їх не було на території області. Якщо хтось з’явився і його, як кажуть, «взяли» – це така справа… Його ніхто не змушував ходити і штурмувати!

Також він розповів, як заступник міського голови Павло Карась «організовував штурм обласної адміністрації».

– Кричав, кричав на площі! А потім, коли вже всі побігли бити (ну, ті, які екстремістами були), то в нього розширилися очі, і він не знав, що робити! Потім став тікати поза дворами… – розповів Тулуб.

реклама

Коментарі  

 
0 #25 romarjo 30.01.2014 12:06
Цитую Н2о:
Тулуб поганий( факт)...а хто хороший? Можливо хто до нього зробив більше,чи вкрав менше? Які кандидатури? Такі,які стоять на майдані? http://www.youtube.com/watch?v=D9HTSb2qcD4

Та в...овали все, но в таких количествах (через сумасшедшие откаты)и безнаказанно (пока надеюсь), не было никогда. Так "будувать" Черкащину эта ж..ба может круглосуточно. Но надеюсь "награда" найдёт своего *ЕРоя!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #24 Петя 29.01.2014 23:30
Та чого ви до нього причепились - він же "Герой України"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #23 Достоевский 29.01.2014 19:03
Тулуб провозгласил право на бесчестие в надежде что все за ним побегут, к сожалению многе это сделали. Слава Богу не все и это есть отличие Черкасского менталитета от Донецкого. Не все у нас б...ло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 Нестор Іванович 29.01.2014 18:45
Сам ти гастролер ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Петя Бампер 29.01.2014 18:33
Цитую NikolayK:
Цитую Н2о:
Тулуб поганий( факт)...а хто хороший? Можливо хто до нього зробив більше,чи вкрав менше? Які кандидатури? Такі,які стоять на майдані? http://www.youtube.com/watch?v=D9HTSb2qcD4

Знайдемо когось кращого 100%. До речі якщо не помиляюсь голів ОДА призначають, так що це може бути будь-хто більш компетентний із будь-якого регіону України. А чого ніхто не каже що Тулуб хорошого зробив? Взагалі є якісь факти стосовно цього?

Із хорошого: сприяв відновленню футболу на Черкащині, нагинав спонсорів...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 федор принципиальный 29.01.2014 17:23
фуфайкин нагло,цинично врет по всем вопросам,продол жает преследовать,из бивать черкащан независимо от возраста и вероисповедания -....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 правдоруб 29.01.2014 17:07
Цитую NikolayK:
Цитую Н2о:
Тулуб поганий( факт)...а хто хороший? Можливо хто до нього зробив більше,чи вкрав менше? Які кандидатури? Такі,які стоять на майдані? http://www.youtube.com/watch?v=D9HTSb2qcD4

Знайдемо когось кращого 100%. До речі якщо не помиляюсь голів ОДА призначають, так що це може бути будь-хто більш компетентний із будь-якого регіону України. А чого ніхто не каже що Тулуб хорошого зробив? Взагалі є якісь факти стосовно цього?

А який ахр.....льно полезный вертолётный майданчик в Пекарях побудував.... Вся область никак не нарадуется. низкий поклон вам за него благотель наш...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #18 своя 29.01.2014 16:24
А КУДОЮ ТИ, ТУЛУБЕ, ТІКАТИ БУДЕШ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 NikolayK 29.01.2014 15:52
Цитую Н2о:
Тулуб поганий( факт)...а хто хороший? Можливо хто до нього зробив більше,чи вкрав менше? Які кандидатури? Такі,які стоять на майдані? http://www.youtube.com/watch?v=D9HTSb2qcD4

Знайдемо когось кращого 100%. До речі якщо не помиляюсь голів ОДА призначають, так що це може бути будь-хто більш компетентний із будь-якого регіону України. А чого ніхто не каже що Тулуб хорошого зробив? Взагалі є якісь факти стосовно цього?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Н2о 29.01.2014 15:44
Тулуб поганий( факт)...а хто хороший? Можливо хто до нього зробив більше,чи вкрав менше? Які кандидатури? Такі,які стоять на майдані? http://www.youtube.com/watch?v=D9HTSb2qcD4