реклама Делікат

Щойно в обласній раді розпочалося обговорення бюджету на 2014-й рік, передає з місця події кореспондент «Прочерку».

До трибуни вийшов директор департаменту фінансів облдержадміністрації Володимир Кулеша.

 

Одразу після оголошення питання фракція «Батьківщини» покинула сесійну залу. Кілька депутатів від провладної більшості їм у слід почали викрикувати «Ганьба!».

Повернувшись до депутатів, депутат від «Батьківщини» Валентина Коваленко зазначила:

– Це ви не нам кажете «Ганьба!». Це ви народу кажете «Ганьба!» – сказала Валентина Михайлівна і вийшла із зали.


Перед цим голова обласної ради Валерій Черняк ставив на голосування питання про внесення до порядку денного ряду питань, які пропонувала опозиція.

Зокрема, про звільнення арештованих активістів, відставку обласної влади тощо.

Однак ці всі питання не знайшли підтримки серед депутатської більшості, як і пропозиція депутата-«батьківщинівця» Анатолія Бондаренка заслухати звіт обласного прокурора Геннадія Дем'яненка та начальника УМВС України в Черкаській області Володимира Ліпандіна.

Дивіться також ВІДЕО.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #9 Лохотрон від БЮТ 31.01.2014 12:01
Цитую ???:
Цитую Хто знає?:
Напишіть ПІБ хто в БЮТі? А то ТАК написано, що я зрозумів всього ДВОЕ, а де РЕШТА "патріотів"?

Так сколько выйшло из 30?

По "Роси" показали , що на сесії було 74 депутати, вийшло 15. А за бюджет проголосувало 66. Навіщо було заходити давати кворум сесії Потім піар вихід і безконтрольне голосування. Л...хотрон для виборців. Коли вже БЮТ розпочне працювати працювати по ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ПРОЗОРО. Так БЮТу потрібні європейські принципи чи ВЛАДА?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 ??? 30.01.2014 19:33
Цитую Хто знає?:
Напишіть ПІБ хто в БЮТі? А то ТАК написано, що я зрозумів всього ДВОЕ, а де РЕШТА "патріотів"?

Так сколько выйшло из 30?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 ТаняПолякова 30.01.2014 18:21
з останніх нових стало відомо, що ПАН ЯНУКОВСКИЙ погодився на дострокові перевибори ВР... ВИКИНУТИ В-С-І-Х без права балотуватися мінімум 30 років, щоб НИМИ і не СМЕРДІЛО у ВЛАДІ... можливо тоді нова, молода кров ввіл'ється у нашу страдальну країну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Факт 30.01.2014 17:15
Сборище старых ...., пляшущих под дудку тулупчика.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Vatvlad 30.01.2014 15:52
невеличкому містечку Ватутіне, яке розташоване в центрі Черкаської області, проживає громадянин Бойко Віктор Васильович, депутат обласної ради від Блоку БЮТ, приватний підприємець. На перший погляд звичайна людина, але за доброзичливою посмішкою криється підступна підлість та безпощадне зло для тих хто хоча б один раз пішов проти його намірів.
Це людина, яка розвинула свій бізнес на гроші так званого «общака», який він поцупив у московської «братви» та мусив переховуватись тут на периферії, на ньому нічого немає, все оформлено на підставних осіб, які в свій час потрапили до нього в кабалу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 житель району 30.01.2014 14:31
А де ж депутат-батьківщинівець від Звенигородськог о району, поет-демократ Олексій Озірний?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Хто знає? 30.01.2014 14:05
Напишіть ПІБ хто в БЮТі? А то ТАК написано, що я зрозумів всього ДВОЕ, а де РЕШТА "патріотів"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Даша 30.01.2014 13:34
тю. ото найлегше - розвернутись і піти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Іван Іванович 30.01.2014 13:23
Ну що тут скажеш,їх не хвилює бюджет, їх хвилює влада,чому вони не там? Вони навіть свої питання дослухатись не можуть, а за Валентину Михайлівну навіть соромно, що вона не розуміє таких важливих питань, як бюджет для області, і підспівує цим Булатецьким та Майбородам.