реклама

реклама Делікат

реклама

Під час засідання сесії обласної ради голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб написав заяву, але не на звільнення, як просила опозиція. Текст своєї заяви Сергій Борисович зачитав біля трибуни.

Фото прес-служби Черкаської ОДА

Фото прес-служби Черкаської ОДА


– Я отримав ось цю дешеву ручку, – показав кулькову ручку присутнім депутатам Сергій Тулуб. – Від мене хотіли, щоб я написав заяву… Я написав і хочу вам її озвучити.


Далі губернатор зачитав текст заяви:

«Я, Тулуб Сергій Борисович, ніколи не був і не буду запроданцем. У мене одна віра, один Бог. Я ніколи свідомо не зраджу християнських цінностей. Я – українець, і моє серце болить за долю України. Я працював і працюватиму заради благополуччя Черкащини і її людей. Слава Україні!»

Заяву Тулуба присутні депутати з провладної більшості, які лишилися в залі, зустріли тривалими оплесками.

– І хочу сказати, шановні, я тут приготував три кращі ручки – Партії регіонів. Хочу повернути їм оцю ручку – їхню. І ось ці надати їм у подарунок. Думаю, я це зроблю найближчим часом, – пообіцяв губернатор, оскільки на момент зачитування ним заяви депутати від опозиції вже покинули сесійну залу.


Опісля він осудливо прокоментував дії опозиції.

– Оці політичні популісти, як завжди, сховалися. Це ще раз підкреслює, що вони просто безвідповідальні і неспроможні лицедії, – підкреслив Сергій Борисович.

У своєму виступі Сергій Тулуб також прокоментував важливість ухвалення бюджету, останні політичні події в місті, зокрема, штурм облдержадміністрації, а також подякував депутатам за річну роботу.

Дивіться також ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
0 #36 Черкащани 31.01.2014 16:57
( У мене одна віра, один Бог) У с...ністів також одна віра, один Бог. Він навіть не вказав якому Богу поклоняється.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #35 панас 31.01.2014 13:21
Цитую Татьяна:
Кто-то вообще оценил хорошее, что было сделано для Черкасс? Может начнем перечислять достижения, а потом говорить о том, над чем еще нужно работать.. Или есть такие, кто бы сам взялся руководить областью?)Если нет, то вам вопрос: что ты лично сделал для своего города? Когда у кого-то заслуг окажется больше,чем у Тулуба, тогда и начнем демонстрировать свой ум..

Вам список написать у кого заслуг, моралі, гідності та честі більше ніж у вашого *іроу? Чи ви тут просто тарілку борщу відпрацьовуєте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #34 Татьяна 31.01.2014 12:37
Кто-то вообще оценил хорошее, что было сделано для Черкасс? Может начнем перечислять достижения, а потом говорить о том, над чем еще нужно работать.. Или есть такие, кто бы сам взялся руководить областью?)Если нет, то вам вопрос: что ты лично сделал для своего города? Когда у кого-то заслуг окажется больше,чем у Тулуба, тогда и начнем демонстрировать свой ум..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #33 Чорний Ворон 31.01.2014 10:16
Цитую ОЛ:
МОЛОДЕЦЬ!!!!!!


У народі кажуть:"Молодець без ...."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #32 Нестор Іванович 31.01.2014 10:14
Цитую Язвига:
Єдине від Тулуба зауваження по суті, що ручка дешева. (Він і справді на паркер з золотим пером сподівавсь? Заробив?)
Все інше звучить як вірнопіддана маячня. Таке відчуття, що хтось утратив зв'язок з реальністю, або я, або ті, хто аплодує.


Аплодують халуї, які на побігеньках у "*ероя", д..рники забувають, що він варяг - поцарював і піде геть. А їм жити серед тих людей, яких вб...вали, викрадали, довели до межі під аплодисменти таких депутатів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #31 ЧЕРКАСИ 31.01.2014 00:55
ти - тулуб, давно продав душу д..яволу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #30 Немирович 31.01.2014 00:18
Смотрю на этот спектакль с заявлением и вспомнился известный случай в театре.

Идет премьера спектакля. Вдруг крик:
- Доктор! Доктор! В зале есть доктор??!
Голос с балкона:
- Ну, я доктор. Что случилось?
- Коллега, что за .... нам тут показывают??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #29 Антон 30.01.2014 23:21
Спасибі за "патріотизм" Тільки щось воно не так... http://economics.lb.ua/state/2014/01/30/253837_samie_schastlivie_zhivut_krimu_samie.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #28 Татя 30.01.2014 23:16
Шановні кожне слово що тут сіється так рясно на жаль є виявом недалекогляднос ти а гірше несвідомості власної відповідальност и за те що речем...Керівника як і батечка вища сила рокує і справедливість вже встановлена кожен їсть своє... Варто усвідомити що наше ставлення формує явлене... Скільки поваги довіри та співучасти до очільника ви маєте на думці стільки в нього наснаги на благо черкащан збагнемо це і стане ясно що то є патріотизм...громада міста має бути вдячною голові що метикує отоді й отримаємо платню почесної відданості думок та дій... у нас є Тулуб і є голова а праві ті хто стане тому серцем...Слава тому хто працює! Героям слава!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #27 ЧЕРКАССЫ 30.01.2014 23:07
Цитую ОЛ:
МОЛОДЕЦЬ!!!!!!

против овец!!!!