Днями відбулося засідання Черкаської обласної народної ради, на якому обрано президію, пише сайт «Про головне».

Головою президії обласної народної ради обрали очільника Черкаської обласної організації «Батьківщина» Анатолія Бондаренка.

До складу президії увійшли: народний депутат України Леонід Даценко, керівник обласної організації «Свобода» Юрій Ботнар, голова Черкаської обласної організації «УДАР» Віталій Іляшенко, активісти Черкаського «Майдану» Віталій Коваль, Юрій Сушко, Петро Чернявський.

Нагадаємо, 26 січня у Черкасах створено обласну народну раду. Громада, яка зібралася на віче у центрі міста, засвідчила, що вже не може миритися з безчинством влади та оголосила про створення Черкаської обласної народної ради.

реклама

Коментарі  

 
0 #18 Покращення життя вже вьог 03.02.2014 18:02
Цитую Н2о:
малося на увазі в "народну раду"!! Це що,виборчий орган? народ вибрав? а читаю я побіше тебе.

Цитую Покращення життя вже вьог:
[quote name="Н2о"]самі себе призначають......бо ніхто не оберає!!!

Як це - ніхто не обирає? Бондаренко - депутат обласної ради, Даценко обраний депутатом Верховної ради. Якщо ти не курсі, то може тобі краще більше читати і менше писати?
[/quote
Якщо так багато читаєш, то чому пишеш безграмотно: слово "обирає" пишеться через букву "и". Ну, а слово "побільше" написав з помилками, бо, мабуть, рознервувався. Нервувати не треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 штуцер 03.02.2014 16:22
пропала Рада
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Н2о 03.02.2014 15:45
малося на увазі в "народну раду"!! Це що,виборчий орган? народ вибрав? а читаю я побіше тебе.

Цитую Покращення життя вже вьог:
Цитую Н2о:
самі себе призначають......бо ніхто не оберає!!!

Як це - ніхто не обирає? Бондаренко - депутат обласної ради, Даценко обраний депутатом Верховної ради. Якщо ти не курсі, то може тобі краще більше читати і менше писати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #15 Покращення життя вже вьог 03.02.2014 14:31
Цитую Н2о:
самі себе призначають......бо ніхто не оберає!!!

Як це - ніхто не обирає? Бондаренко - депутат обласної ради, Даценко обраний депутатом Верховної ради. Якщо ти не курсі, то може тобі краще більше читати і менше писати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 УЖАСТЬ 03.02.2014 14:30
Да... виконком города он уже отконтролировал , теперь разбудует эту "народну зраду" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Черкасець 03.02.2014 13:34
Попіаряться, людей помають і все. Потішать своє самолюбство. Тимбільше. що юрасик ботнар це любить. Був у нього на сторінці, це ж треба, сам себе цитує, причому всюди) Отакі *опозіціонери)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #12 Сеня 03.02.2014 10:26
Поясніть мені тугому, а шо вони будуть робить? шось вирішувать, приймать бюджет, фінансувать бюджетні установи, чи раз у місяць збираться і обливать один одного брудом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 Н2о 03.02.2014 10:03
самі себе призначають......бо ніхто не оберає!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #10 Дід Трохим 03.02.2014 08:26
Я так понімаю - ідєя була умертвить Народну раду в зародише? Получилось!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Патріот 03.02.2014 01:15
краще підскажіть, де створюється Національний визвольний рух Черкас? треба записуватись шоб протистояти цим загарбникам!!!