Анатолію Бондаренку неприємно коментувати заяви Миколи Булатецького

Анатолію Бондаренку неприємно коментувати заяви Миколи Булатецького

Представники опозиційних сил Черкащини під час сьогоднішньої прес-конференції на прохання кореспондента «Прочерку» прокоментували резонансну заяву Миколи Булатецького стосовно участі голови обласної організації «ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка у так званому «злочинному угрупуванні».

На думку народного депутата-«батьківщинівця» Леоніда Даценка, нині будь-які заяви, які не сприяють єднанню опозиційних сил, є недоречними.

– Ми знаємо, що Микола Іванович в усіх питаннях має власну позицію, але в цьому разі не можемо її підтримати, – наголосив нарпеп.

Очільник обласної організації «Батьківщини» Анатолій Бондаренко, якого Булатецький звинуватив у входженні разом із головою ОДА Сергій Тулубом у так зване злочинне угрупування на Черкащині, зауважив, що йому було б неприємно коментувати такі своєрідні заяви.

– Щодо цього буде спільна заява обласних організації «Батьківщини», «УДАРу» та «Свободи», – сказав Бондаренко.

Натомість депутат обласної ради Юрій Громовський обмежився однією яскравою фразою:

– Микола Іванович більше відважний, ніж розумний, – лаконічно зауважив Громовський.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Сергей Олегович 03.02.2014 22:36
Всё, Дацик от кореша лепшего отказался... .............. :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 ...-нардеп 03.02.2014 22:34
Треба бути дійсно відважним, щоб просидіти всю ніч у сміттєвому бакові :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Андрій 03.02.2014 20:33
Та правий, правий по даному питанню Булатецький. Ніде правди діти. При всих мінусах Булатецького тут він висловився по правді. А це, звичайно, далеко не всим вигідно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 штуцер 03.02.2014 16:20
Цитую незнайка:
В случае роспуска ВРУ Даценку не видеть мандата как собственных ушей Придется каневских девчат стишками развлекать


100% Еротичними стішкамими
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Оксана Мацюцька 03.02.2014 15:15
Юрій Громовський, як завжди, - інтелігентний і зважений у висловлюваннях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 Кузема 03.02.2014 15:09
Цитую Вася:
Как был Бондаренко шутом при "царе-батюшке" Тулупчике, так им и остался )))

Да это же правда святая,молодец "Вася".Если бы не Булатецкий сидели бы мы все в тихом болоте Бондаренки.Булатецкий Киевский политех закончил,а ты Толя что? Ума видите ли у Булы не хватает,так у шута Толи его еще меньше.Советую Мыколе не связываться больше с этой преступной черкасской вроде Батькивщиной,ее по большому счету уже нет.Тулуп с Толяном уничтожили все,кранты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Фотограф 03.02.2014 14:36
Бондаренко просто завидует Булатецкому и хочет таким путем отхватить у Мыколы Ивановича половину его посад и званий

Микола Булатецький,
- депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини»,
- голова Черкаського регіонального комітету Центрального штабу - національного спротиву,
- член Ради опозиційних сил Черкащини,
- член комітету опору диктатурі,
- комендант мовного майдану,
- член черкаської міської Народної ради,
- довірена особа В. Ющенка
- кум Володимира Олійника
- формувальник черкаського полку на Майдані
- розробник рецепту «Гарячих обідів» для народу: пиріжок з паперовим стаканчиком дешевого чаю;
- розробник майки «юлі-волю»
- одиножди невизнаний депутат Верховної Ради,
- чотирижди кандидат у народні депутати Верховної ради,
- ходок Врадіївської ходи по Каневу,
- учасник прориву до знаку Центр Європи у Шполянському районі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 дивна 03.02.2014 14:29
Булатецький і сміливий і розумний. Не біда, що він не вміє "болтать язиком, как собака хвостом." Головне не вміння болтать, а те, як людина думає та діє. Погоно, що, деякі журналісти черкащини цього не розуміють. І розум людини оцінюють лише по її вмінні болтити-брехати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 незнайка 03.02.2014 14:18
В случае роспуска ВРУ Даценку не видеть мандата как собственных ушей Придется каневских девчат стишками развлекать