реклама
Sucurity Police

реклама

Народний депутат України Микола Томенко звертатиметься до урядів Литви та Німеччини з проханням пролікувати в медустанові однієї з цих країн черкащанку Ольгу Галушко, якій під час штурму Будинку рад 23 січня невідома особа скинула на голову вазон.

Про це журналістам повідомив депутат облради, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

Саме він сьогодні перед прес-конференцією зателефонував Томенку з пропозицією допомогти постраждалій дівчині.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Йо-ма-йо 03.02.2014 15:40
Правильно і зроблять. Дитину потрібно вилікувати. Бо стояла вона за кожного з нас, хто відсиджується вдома.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 стабилизец 03.02.2014 14:52
Цитую Прохожий:
Ну чего сейчас говорить в данном случае о политике? Девушку спасать нужно и это главное в этой ситуации!!!!!!

С девушкой все будет в порядке, но спасать от отечественной "бесплатной" медицины справедливо либо всех, либо никого. Если "подайте на лечение" станет обыденностью, никто никому, и даже детям, помогать не станет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Дід Трохим 03.02.2014 14:48
Цитую Н2о:
позорисько!! цим самим показуєте,яка в нас медицина!! ніч...рта робити не вмієте,тільки кричати і взаємними образами обмінюватися!(н авіть між собою). В Україні багато є гарних нейро,онко,кард іо хірургів,а грошей- кат ма! Розікрали все і вся!! Дитячу лікарню( на тереторії Охматдиту ніяк добудувати не можете)!! .....

Медицина наша тут ні до чого. Це запоздалий засвєт Колі і Толі на фоні трагедії. Ну я більше чим впевнений - тільки засвєт: інтернет надрукував, цель достігнута. А нейрохірурги 3-ї, наскільки мені відомо, сработалі там на "отлічно".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Прохожий 03.02.2014 14:07
Ну чего сейчас говорить в данном случае о политике? Девушку спасать нужно и это главное в этой ситуации!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #4 стабилизец 03.02.2014 14:04
Объявление: "Бросаю вазоны из окон ОДА. В случае попадания пострадавшие, в отличие от остальных, имеют правно на нормальное лечение в нашей стране и за рубежом. Спешите. Количество мест ограничено".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Oculus Rift 03.02.2014 13:49
А надо было просить раньше и совсем другое. Просить воздержаться от противозаконных насильственных действий. Вина подстрекателей из оппозициозных группировок не меньше вины :cry: непосредственно го преступника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 незнайка 03.02.2014 13:45
Хорошую песню ГРЫНЖОЛЫ спивалы НАС БАГАТЫХ-НЕ ПОДОЛАТЫ