Народний депутат України Леонід Даценко вважає, що демарші, подібні до тих, із яким виступив відомий черкаський опозиціонер Микола Булатецький, сьогодні є шкідливими. Про це Леонід Миколайович заявив під час прес-конференції.

Нагадаємо, нещодавно Булатецький звинуватив голову облорганізації ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка в участі в «організованому злочинному угрупованні» на чолі з губернатором області Сергієм Тулубом. Перед цим Булатецький робив й інші заяви, спрямовані проти колег по опозиційному табору.

– Микола Іванович у нас узагалі своєрідний, – зауважив Даценко. – Зі своєю позицією, своєю думкою. Але сьогодні будь-які демарші, заяви, які шкодять об’єднанню всіх у «антигітлерівську коаліцію», є шкідливими (з «антигітлерівською коаліцією» порівняв нинішнє ситуативне об’єднання всіх сил, незгодних із керуванням Віктора Януковича, голова обласної ради Юрій Громовський, – ред.). Ми сьогодні маємо об’єднувати всіх – і політиків, і громадських діячів, і людей. Той, хто цьому зараз шкодить... Давайте дамо об’єктивну оцінку – на кого він працює? Я нічого не маю проти Миколи Івановича. Він – дійсно часто виходив на барикади і перший ставав «із шаблею». Але сьогодні він чомусь хоче створювати якісь «махновські загони»... Я просив би Миколу Івановича саме в цій ситуації ввійти, як каже Юрій Дмитрович, у «антигітлерівську коаліцію».

реклама

Коментарі  

 
0 #18 yazon din alt 05.02.2014 16:18
[quote name="Фотограф"]
К сведению голубых фотографов. Контитуцию-2004 сочинял Медведчук. А принимали её всем парламенттом - в 435 голосов. Потому что это было условие Кучмы и Януковича для согласия на переголосование второго тура. Ясно ,что Медведчук писал всё это с целью максимвально разбалансироват ь систему управления государством - и потому страну так лихорадило с 2006 г. Однако незаконная отмена конституции решением суда - правовой нонсенс. И Майдан стоит не за возврат к Конституции-2004, а за полное переформатирова ние системы власти, порождающей чиновний произвол, кооррупцию и безответсвеннос ть власти перед народом. Возврат к Конституции-2004 нужен как абсолютно законная временная мера, которая на период перефрматирован ия власти и разработки изменений в Конституцию лишит Януковича возможностей единолично заблокировать и повернуь вспять реформы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Іван М 05.02.2014 15:59
п. Миколо! Навколо Вас - одні зрадники і шкури продажні. Такими є і Бондаренко, і Даценко ... Так, БОРІТЕСЯ - ПОБОРЕТЕ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 Світлий 05.02.2014 15:55
Не розумію Даценка! Так вести себе стосовно Миколи Булатецького непорядно. Ганьба так званому опозиціонеру - Даценку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Правдар 05.02.2014 15:50
Дрібне на сьогодні керівництво партії БАТЬКІВЩИНА. Бондаренко в своїй основі примітив. Тому не чути цю партію на Черкащині.Миколу Івановича треба сльозно просити, щоб очолив партію Діло б пішло значно краще.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 Правдар 05.02.2014 15:45
Дай Боже пану Миколі Булатецькому здоров'я і удачі. Він істиний патріот своєї країни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 вірний 05.02.2014 15:43
Булатецький єдина людина, яка дійсно відстоює інтереси людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 УЖАСТЬ 04.02.2014 11:08
Сдал пан Даценко... друга, соратника Булатецкого...
Вот она сущность так называемой опозиции..сущность курятника
Клюй ближнего, гадь на нижнего и лезь к кормушке :lol:
ПРОСНИСЬ НАРОД!!!
Вас опять обдурили эти краснобаи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Фотограф 04.02.2014 11:02
Цитую yazon din alt:
Может, хватит де....мо в избе складировать? Люди а Майдан выходят, чтобы избавиться от в.....ров и прохиндеев во власти, а не для того, чтобы одних на других поменять!

За что стоит майдан? За конституцию 2004 года, которую приняли благодаря 100% голосов фракции от БЮТ-Батькивщины :P А сегодня те кто ее принимал тогда.. с трибуны майдана Яценюк, Луценко, Турчинов, Томенко, Гаращенко, Оробец, Наливайченко, Ляшко и иже... агитируют народ исправить их детские ошибки? А почему не подать им в отставну с депутатских кресел, как провокаторов сотворивших в 2004-м эту ситуацию а теперь через кровь людей они пытаются исправить свои же ошибки. Правда за это они как получали так и получают регулярно зарплаты, льготы ( что мешало их отменить тоже тогда, в 2004-м), квартиры...
Удачи, господам рэволюционэрам :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 незнайка 04.02.2014 08:11
Назовите ФИО людей которые возглавляют и входят в антигитлеровску ю коалицию Уже успел научиться полунамеками изьясняться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Мамонов 03.02.2014 23:55
Булатецкий как раз правду говорит о Бондаренке, а вот, что будет говорить Да...енко, когда всплывет правда о том, как он стал депутатом. Если бы журналисты были поумнее, то давно добились бы отчета о том, кто финансировал его кампанию. Или журников устроил ответ Даценка, который он когда-то дал - что есть типа какие-то бизнесмены, которые ему помагают. Пусть скажет кто, и вы все сразу поймете.