реклама

реклама

Слідче управління прокуратури Черкаської області, відповідно до ст. 278 КПК України, вручило письмову підозру колишньому начальнику управління Держкомзему в м. Черкаси, наразі – депутату Черкаської міської ради.

Вказана особа підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Установлено, що протягом липня-серпня 2009 року посадовець незаконно підписав та видав фізичним особам державні акти на земельні ділянки в мікрорайоні «Дахнівка», загальною площею 4 га, вартістю понад 230 тис грн.

Досудове розслідування триває, інформують у прес-службі прокуратури області.

Водночас на офіційному сайті Черкаської міської ради йдеться, що із квітня 2008 року по вересень 2009 року начальником Управління Держкомзему в місті Черкаси був депутат Черкаської міськради Анатолій Коверський. Цю інформацію «Прочерку» підтвердили джерела і в депутатському корпусі, і у владі.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #14 ОТО ТВОРЯТЬ 05.02.2014 11:56
Цитую прохожий:
с нетерпением ждем сообщения о возбуждении уголовных дел на депутата .... на него много всего еще с лихих 90-х. а сейчас и подавно. могу даже подсказать - пусть посмотрят как финансировалась ...., как проводились тендеры))

Які карні справи?!?!?! він же в ПР перейшов, імунітет..........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Сеня 05.02.2014 11:36
Цитую Олександрович:
Та про що говорити, якщо працівники міськвиконкому (навіть не депутати) купляють собі авто (БМВ)по 600 тисяч гривень (пан Барабоха). Це при зарплаті у 3 тис.грн. і неможливості згідно Закону займатися будь-якими видами діяльності окрім викладацької. І все нормально. Питань до нього ніяких. І це лише один приклад.

А за конвертик папірців товщиною з сірникову коробку, щоб вони були допущені до процедури, треба покласти таку ж за товщиною пачку банкнот.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Вася 05.02.2014 11:23
Цитую Олександрович:
Та про що говорити, якщо працівники міськвиконкому (навіть не депутати) купляють собі авто (БМВ)по 600 тисяч гривень (пан Барабоха). Це при зарплаті у 3 тис.грн. і неможливості згідно Закону займатися будь-якими видами діяльності окрім викладацької. І все нормально. Питань до нього ніяких. І це лише один приклад.

Да вопрос не в БМВ а в другом. Спать он сможет спокойно? Вон Каверу через 4 года взяли. Так и этих могут взять через несколько лет и сказать "Не хочешь в т...ягу, плати!" То на ф...га такая жизнь, или каждый из них думает что ну уж его то точно не возьмут. Свежо предание... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Проскочим 05.02.2014 11:17
А ще дядька Василя треба прицепом тягти, прийдє було на сесію, посидить, візьме рішення, подивиться і не пиляє Сук на якому сидить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Олександрович 05.02.2014 11:01
Та про що говорити, якщо працівники міськвиконкому (навіть не депутати) купляють собі авто (БМВ)по 600 тисяч гривень (пан Барабоха). Це при зарплаті у 3 тис.грн. і неможливості згідно Закону займатися будь-якими видами діяльності окрім викладацької. І все нормально. Питань до нього ніяких. І це лише один приклад.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 прохожий 05.02.2014 10:36
с нетерпением ждем сообщения о возбуждении уголовных дел на депутата .... на него много всего еще с лихих 90-х. а сейчас и подавно. могу даже подсказать - пусть посмотрят как финансировалась ...., как проводились тендеры))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 стабилизец 05.02.2014 10:32
Цитую Вася:
Цитую Місто:
Скоро все работнички Одарича всплывут. Пусть расскажет про свою земельку в Мошнах.

Ты хоть чуть-чуть читаешь новости, а, клоун? Сей взяточник в свою бытность 2009 год работал начальником Держкомзема, который вообще к мэрии никакого отношения не имел и не имеет и по сегодняшний день. Одарич тут вообще каким боком?
Ну народец, все равно как но кусок .... готовы бросить в любого, даже не разбираясь. Желаю тебе "Місто", чтобы и тебя так же обливали помоями, причем не разбираясь, клоун ты или шут гороховый. А насчет земельки в Мошнах, сто раз уже писано и переписано, разве что ленивый не пытался искать там криминал. Юзай инет, дядя. :-*

Предыдущий оратор прав. Теоретически все красиво, в реале же и депутаты и чиновники, имеющие прямое либо опосредованное отношение к земле, тесно повязаны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Вася 05.02.2014 10:27
Цитую Андрій:
Депутатом цей Коверський також став з викрутасами

Да говорят такая .......Фу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Вася 05.02.2014 09:57
Цитую Місто:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 СДД 05.02.2014 09:44
Скользкий типок этот депутатик.... лезет куда нада и куда ненада... во все комисии.. во все организации... где можна свой пятак вставить там и он....

не зря ему домик у Днепра спалили...