Народний депутат від фракції Партії регіонів родом із Умані Вадим Колесніченко вважає, що повернення до Конституції 2004-го року призведе до паралічу влади. Таку думку він озвучив в ефірі телеканалу «112 Україна», пише «Газета по-українськи».

– Відповідно до Конституції, давайте формувати тимчасову спеціальну комісію. Є проект, який відпрацьовувала Конституційна асамблея. Давайте щось брати за основу, – запропонував Колесніченко.

На його переконання, повернення до Конституції 2004-го року – не можливе.

– Це параліч влади і обман наших виборців, – заявив регіонал.

Політик вважає, що «неконституційні дії» в парламенті не будуть підтримані країною.

– Як мінімум, півкраїни відмовиться виконувати незаконні дії і, оперуючи діями опозиції, народ має право на повстання, – вважає депутат.

Також Колесніченко акцентував увагу на необхідності ліквідувати депутатську недоторканність, зазначивши, що зараз для цього саме настав час.

Нагадаємо, на Народному віче в Києві було озвучено базові положення проекту нової української Конституції, які пропонує опозиція.

Зокрема, лідер фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України Арсеній Яценюк зазначив, що в Україні необхідно встановити систему, за якої «президент повинен виконувати волю народу, за якої президента можна відправити в імпічмент, він позбавляється диктаторських повноважень і не має права призначати уряд».

реклама

Коментарі  

 
-4 #17 Тарас 20.03.2014 11:27
Косоротого дибила Колесниченко нужно поймать и повесить. Его проклинают все жители Умани, где он родился, и все жители Украины. Кто встерить этого подонка бейте его по голове ломом чтобы он больше не жил.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 боня 11.03.2014 16:38
Всполошилась б...ндерня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 Nik Nait 03.03.2014 14:37
може цю .... вже пора "стерти" взагалі..??? ніяк не відпрацює кремля...ське бабло....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Петро 21.02.2014 18:35
Як земля носить цю м.....у, яка причетна до смерті десятків людей, до ситуації яка склалася в Україні. Кремлівські гроші, чого ж ви не станете у ції капості поперек горла. Цей гестапівець федарастичний ще когось називав фашистами. Вічна ганьба цій істоті
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 судьба 21.02.2014 00:21
Где ты? ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 українка 20.02.2014 21:43
Від усього серця бажаємо калєсніченку і його друзям-однодумцям, ....... БОЖЕ, врятуй хоч так УКРАЇНУ ......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #11 Алекс 11.02.2014 23:55
"Паралезует власть" А кому нужна такая система власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #10 українка 11.02.2014 19:53
Два факти з історії Конституції: 2004 рік - Ющенко вибирається народом з повними правами Президента країни за Конституцією 1996 року і через 9 місяців країна спокійно,без надриву і "повстань "/з Колесніченко/ стає праламентсько- президентською .Країну не паралізувало.
2010 рік - Янукович вибирається народом Президентом країни за Конституцією 2004 року в парламентсько -президентській державі і через місяць кишеньковий Неконституцуійн ий суд ,незаконно,свої м рішенням відміняє Конституцію 2004 року,тим самим ,змінюючи конституційний лад в країні.Країна не повстала її не паралізувало.
На даному етапі Україна таки повстала проти свавілля влади,проти того ,що влада поставила себе над Законом. і зажадала повернення Закону .Конституції 2004 року.
І тут повстала ПРрегіоналів,по встала проти народу і проти Закону, і не просто повстала,її прямо таки ПАРАЛІЗУВАЛО."Покиньте глупоту- і будете жити,
і ходіте дорогою розуму!"/ Притчі царя Соломона 9:6.Біблія/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Фотограф 10.02.2014 18:00
Цитую yazon din alt:
Цитую Фотограф:
Тупик усугубляется....

Заседание рабочей группы представителей депутатских фракций по наработке согласованного законопроекта о внесении изменений в Конституцию Украины в понедельник не состоится, сообщает пресс-служба аппарата Верховной Рады.

"Заседание не состоится ввиду расхождения позиций фракций "УДАР" и "Батькивщина" о внесении изменений в Основной закон", - говорится в сообщении.

Строем ходят только марионетки.
Что у ЛЮДЕЙ есть разные взгляды - это нормально. Но если берут на СБЯ отвественность за ДЕРЖАВУ - найти компромисс ОБЯЗАНЫ. Или - всех с пляжа, Майдан выдвинет других лидеров.

Пока эти найдут консенсус, пока Майдан выдвинет.... может пусть пока разойдутся по домам
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 yazon din alt 10.02.2014 17:31
Цитую Фотограф:
Тупик усугубляется....
