Народний депутат України Леонід Даценко ініціюватиме масові акції на Черкащині. Головною вимогою зібрань буде відставка голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба. Про це Леонід Миколайович повідомив на прес-конференції.

– Ця тулубівська братва не залишає черкащанам іншого вибору. Я буду наполягти перед народними радами, ГО «Майдан», що ми сьогодні єдиною народною черкаською громадою повинні виходити на акції протесту по всій області з єдиною вимогою – «Тулуба – геть» і його негайна відставка. На ці репресії і терор ми можемо відповісти масовими акціями в кожному районі, – зазначив народний депутат.

Він додав, що масові акції пропонує провести вже в наступні вихідні.

– Я розумію, що Тулуб розраховує, що воно «розсмокчеться», що своїми терористичними діями він залякає черкащан і знову прославиться на всю Україну, що може як диктатор навести свій порядок у нас на Черкащині. Але цього не буде, – запевнив Даценко.

Щоб вберегти мирних мітингувальників від «бандитських угрупувань», Даценко також ініціюватиме створення на Черкащині загонів самооборони.


реклама

Коментарі  

 
+2 #12 nnk3 11.02.2014 11:32
А зарплату депутатську вже отримав? Для округу працюй, а не в революцію грайся! Тебе на роботу взяли щоб ти ... копав???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Хвеська 11.02.2014 10:39
Цитую Шевченко:
Цитую Землемер:
Цитую yazon din alt:
Цитую цікаво:
а реальні робочі місця будуть створені?

Если отправить восвоясии почти две сотни да*нецко-макеевских заробитчан в наших органах власти, которые на корню выдушили своими поборами весь черкасский бизнес - то и рабочие места начнут появляться

Вы мне еще оапозиционэры ответите за то что с 2004 по 2010 про*рали о.Змеиный и часть чнрноморского шельфа румынам

Невігласе, о. Змеїний залишився в складі України. Ви данецькі мабуть зовсім історії не знаєте, навіть сучасної.

А насчет шельфа кстати...как? Сколько квадратных километров украинской земли румынам подарили сегодняшние опозиционеры?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Шевченко 11.02.2014 04:37
Цитую Землемер:
Цитую yazon din alt:
Цитую цікаво:
а реальні робочі місця будуть створені?

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 проф. Плейшнер 10.02.2014 18:57
До вимоги відставки Тулуба треба обов'язково дотати вимогу відставки ректора ЧНУ Кузьмінського. Університет втомився від псевдовченого і псевдоректора, який переслідує викладачів і студентів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Землемер 10.02.2014 18:07
Цитую yazon din alt:
Цитую цікаво:
а реальні робочі місця будуть створені?

Если отправить восвоясии почти две сотни да*нецко-макеевских заробитчан в наших органах власти, которые на корню выдушили своими поборами весь черкасский бизнес - то и рабочие места начнут появляться

Вы мне еще оапозиционэры ответите за то что с 2004 по 2010 про*рали о.Змеиный и часть чнрноморского шельфа румынам
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 кот Леопольд 10.02.2014 18:05
Кровь за кровь, глаз за глаз ......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 СЕЛЯНИН 10.02.2014 17:59
Не забудь о газификации сел упомянуть а то Билоусов собирался за 18 млн смиттеспалюваль ный завод сооружать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Фотограф 10.02.2014 17:56
Апаздав пан Даценко. Отставной дважды генирал милиции и СБУ перехватил инициативу и уже с 10 тысячами контролирует выполнения властью выдвинутого ультиматума.
Но нужно все-таки сказать и отдельное спасибо пану Даценку. Полтора месяца назад он просил народ голосовать за него и его депутатское благосостояние а теперича мы, народ уже:
"ПОВИНІ виходити на акції"
И не дай бог кто не отработает эту повинность... :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 yazon din alt 10.02.2014 17:35
Цитую цікаво:
а реальні робочі місця будуть створені?

Если отправить восвоясии почти две сотни да*нецко-макеевских заробитчан в наших органах власти, которые на корню выдушили своими поборами весь черкасский бизнес - то и рабочие места начнут появляться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 стабилизец 10.02.2014 17:08
Это он ветхозаветных сказок про "распни его" начитался. Только в сказках чела "устраняют" по желанию черни.