Влада нині не розуміє ступені радикалізації суспільства, вона втратила здатність адекватно оцінювати ситуацію. Про це під час сьогоднішньої прес-конференції заявила народний депутат від партії «УДАР» черкащанка Ірина Геращенко.


– Влада і в центрі, й на місцях – неадекватна. Вона не розуміє ступеню радикалізації суспільства, – переконана народний депутат. – Влада не готова сідати за стіл переговорів і вирішувати нагальні питання. Вона не бачить і не відчуває людей.

На думку пані Геращенко, це виявляється і в ставленні владців до «заручників», що утримуються в СІЗО «за участь у штурмі черкаського Будинку рад», і в рішенні про заборону в Черкасах масових заходів.

– Білоусов (в.о. міського голови Черкас, - ред.) повторює всі найгрубіші помилки пана Тулуба (губернатора Черкащини, – ред.): відірваність від суспільства, небажання діалогу, спроба тиснути на суспільство, залякувати і шантажувати його, – наголосила пані Геращенко.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Віталій 12.02.2014 18:57
Цитую О.ЧУПРИНА:
Після бою руками не махають,але висновки робити потрібно.Представники опозиції, що не достатньо розуміються в політичних справах,які доклали зусиль до зміщення з посади Сергія Одарича, допустили велику помилку.Вони допомогли Тулубу та ПР позбавитися сильного політичного конкурента.Всі розмови про негативи Одарича,які велися та передбачаю будуть вестися у коментарях,жодн ого значення не мають. Місцевим політичим діячам необхідно публічно визнати помилки,а декому відійти від публічної політики.Це буде на користь справі МАЙДАНУ.

Одарич повинен очолити опозиційний рух на Черкащині!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Я черкащанин 12.02.2014 10:35
Цитую Ф:
Шановні "ред."! Переконливо Вас прошу, не спотворюйте назви офіційних посад. Посади "губернатора Черкащини" не існує в природі!


А по мені, хай пишуть як пишуть. Невже "голова обласної державної адміністрації Черкаської області" сприймається краще, ніж "губернатор Черкащини"? Таке "скорочення" використовуєтьс я вже десятиліттями, і до нього всі звикли. Це ж не офіційний документ, а замітка на сайті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Нестор Іванович 12.02.2014 10:11
Цитую Мені не байдуже:
Черкащани, задля порядку в нашому місті, нашіх героїв, нашіх дідів, які поклали життя у боротьбі з ф....ською навалою, яка повертається в Україну у вигляді СС Галичини, необхідно обьєднуватись!
http://www.youtube.com/watch?v=YjP5zXJUj70


Ф....ська навала не повертається, вона вже стала реальністю у вигляді людоловів і в...ць із числа правлячої хунти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Нестор Іванович 12.02.2014 10:09
Тряпка не для того, щоб повторювати чиїсь помилки - вона для того, щоб об неї ноги витирали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Дід Трохим 12.02.2014 08:56
У мене знову ділєма, коли один нікудишній політич лає другого нікудишнього політика чи господарника. Хо...ра, не знаю як оцінювать, плюсом чи мінусом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Вахтер 12.02.2014 01:18
Отакі горе-політики і радикалізують уже й без того замучене суспільство. А потім, як запахне смаленим, змиються потихеньку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #5 Мені не байдуже 11.02.2014 23:51
Черкащани, задля порядку в нашому місті, нашіх героїв, нашіх дідів, які поклали життя у боротьбі з ф....ською навалою, яка повертається в Україну у вигляді СС Галичини, необхідно обьєднуватись!
http://www.youtube.com/watch?v=YjP5zXJUj70
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Ф 11.02.2014 23:51
Шановні "ред."! Переконливо Вас прошу, не спотворюйте назви офіційних посад. Посади "губернатора Черкащини" не існує в природі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 О.ЧУПРИНА 11.02.2014 21:22
Після бою руками не махають,але висновки робити потрібно.Представники опозиції, що не достатньо розуміються в політичних справах,які доклали зусиль до зміщення з посади Сергія Одарича, допустили велику помилку.Вони допомогли Тулубу та ПР позбавитися сильного політичного конкурента.Всі розмови про негативи Одарича,які велися та передбачаю будуть вестися у коментарях,жодн ого значення не мають. Місцевим політичим діячам необхідно публічно визнати помилки,а декому відійти від публічної політики.Це буде на користь справі МАЙДАНУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Loki 11.02.2014 20:48
Бла-бла-.....Насправді, поддавшись примеру свого паныча, ён тоже двое вилов в шпанельско купил! По старой партейной привычке в тетрадку фсё тщательно занотировал, а "стражи планов партии" - т...тушки, во время ремонта горкома партии ту вкрали та доставили в руки хазяїна!! Потому то его дон, как санчу пансу, у себю на кукане и держит!! )))