1e4b72da4ab580c039e5622d4ee966a8 Колишній черкаський генерал міліції, який висунув ультиматум владі, не збирається здаватися. Про це Микола Каплій заявив в телеефірі Еспресо.TV.

«Термін збіг, влада не відреагувала. Є чотири етапи. Перший: я запустив його в дію, оприлюднив всю правду, що робилася під час так званого шутрму черкаської ОДА. Я намірений йти до кінця. 10 хвилин тому до колишньої дружини приїхали опера, щоб вручити мені повістку на завтра до Соснівського райвідділу і вони їдуть до мене. Я набрав чергову частину управління внутрішніх справ. Попросив включити начальника МВС, сказали що не хочуть говорити. Кажу, включити заступника. Чекаю, хай їдуть. Я стою з автоматом. Автомат зареєстрований офіційно. Я вже не жартую, це правда»,- заявив Каплій.

В той же час, відразу після цього повідомлення, народний депутат України Віктор Чумак зателефонував заступнику міністра внутрішніх справ Дубовику. Заступник міністра пообіцяв оперативно відкликати групу оперативників з повісткою Каплію та розібратися з ситуацією.

Нагадаємо, що генерал Микола Каплій у коментарі "Прочерку" оголосив ультиматум владі і дав їй три дні на те, щоб навести спокій у місті. Термін його ультиматуму закінчився і він оприлюднив дані про те, хто і як розганяв Майдан у Черкасах.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Любомир 13.02.2014 12:17
Тиждень назад пан Каплій писав на сторінках Прочерку, що перебував за кордоном, бо лікував там свою дитину. А тут він згадує про колишнью дружину. Якщо міліція прийшла за адресою колишньої дружини, виходить, що розвівся він з нею нещодавно?
Людина пенсійного віку, нова сім'я, мала дитина??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #10 ДЖЕКО 13.02.2014 11:58
Ну був же Каплій не один рік начальником МВС в області. Що вони творили з Черевком, то це поему можна написати. Одна "Золота підкова" чого варта. Що він тут лапшає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Каплию 13.02.2014 11:15
А они просто думают что люди л*хи и захапают всю брехню что им говорят якобы честные генералы. Только такой бред свой они могут деткам только рассказать, тем которые там стоят за хр*н собачий и слушают этих генералов с открытыми ртами. А потом эти детки сидят из за этих генералов в СИЗО а генералы потирают ручки как они хорошо поигрались в политику и строят очередной дом или любовнице очередной мицубиши покупают! А детки продолжают сидеть...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 УЖАСТЬ 13.02.2014 11:05
щоб навести спокій у місті.
***
сори, а что у нас в городе неспокий?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Сима 13.02.2014 10:38
А мне можно автомат.. "зареєстрований офіційно". А за какие заслуги перед державой? Что с Луценком всех б...дытов переловили? А вот насчет кредитных спилок кто-то правильно написал. Может пан Каплий скажет когда же людям вернут деньги украденые при честных генералах? И за то, что обоворвали народ, "честные" получили откаты по 5 миллионов гривень и в благодарность и награду им автомат "зареєстрований офіційно"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Каплию 13.02.2014 07:32
..... Когда Вы прикрывали и брали отк...ты начиная от глав кредитных спилок начиная от Тертици и заканчивая Бондарем и Кудактиным, как то Вы такого бреда не несли. Как выходили вкладчики на митинг так вы очень технично и красиво спрыгивали. Не хочется Вам напоминать кто ставил Вам двери в областную управу, прям як у магазыни, и это были Ваши слова, только если Вы думаете что люди забыли что Вы из себя представляете, и как Вы покупали автомобили типа мицубиши кольт ........... и за чей счет то есть кому напомнить, не забывайте, а бред нести, чтоб повысить свой рейтинг, не надо. Черезчур много у Вас за спиной того, что Вы бы не очень хотели чтоб знали люди! Ладно б правду говорил , никто б Вам и слова б не сказал, но заврались вы батенька, ой заврались!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 народ 12.02.2014 22:41
И тут Каплий скажет: "Ооооот", как бы подчеркивая свою значимость. Кто-то еще на Черкащине часто произносит это слово, даже упиваясь его произношением. Не могу вспомнить кто правда, но его знает вся Черкащина, Украина и уже даже Испания. :lol: :lol: :lol: Я не страдаю манией величия, великие люди этим не страдают, они просто берут в руки зарегистрирован ный автомат. :lol: :lol: :lol: А еще можно пулемет, ракетную установку, ну чтобы после этого на меня великого обратил внимание весь мир.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 Гнат 12.02.2014 22:28
Дешевые понты
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 класик 12.02.2014 20:53
«Всплеснули кухарки руками, увидевши, какие у них генера­лы стали сытые, белые да веселые! Генералы напились кофе, наелись сдобных булок, поехали в казначейство и получили кучу денег. Однако и об мужике не забыли; выслали ему рюмку водки да пятак серебра: веселись, мужичина!»

Салтыков-Щедрин "Повесть о том, как один мужик двух генералов прокормил"

Майже по класику.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 Знающий 12.02.2014 20:51
Менты против ментов - атмосфера накалена 8) Посмотрим как ворон ворону ... 8)