Генерал міліції, колишній начальник Управління МВС у Черкаській області та в. о. начальника УСБУ регіону Микола Каплій усю ніч спав зі зброєю, проте група оперативників з повісткою до нього не прийшла. Про це Микола Васильович повідомив у коментарі «Прочерку».

На переконання Каплія, групу оперативників було відкликано після дзвінка народного депутата України Віктора Чумака до заступника міністра внутрішніх справ Віктора Дубовика.

– Я так зрозумів, що заступник міністра надавав по голові Ліпандіну (начальник УМВС у Черкаській області Володимир Ліпандін, – ред.) На цьому все закінчилося. Але всю ніч я спав з автоматом точно. Я сказав: переступить хтось хоч на сантиметр мою територію – буду стріляти! – заявив генерал міліції.

Також він додав, що намагався зв’язатися з Володимиром Ліпандіним, але той проігнорував його дзвінок.

– Я йому потелефонував одразу, як колишня дружина мені повідомила, що мене шукали за тієї адресою, за якою я вже близько 10 років не живу. Вона почула, що коли вони виходили, то сказали: «Ну, значить будемо їхати на іншу адресу». Там, де я живу. Тому я й подзвонив до начальника УМВС, офіційно, через чергового… Він не захотів зі мною розмовляти, – обурився Каплій.

За словами Каплія, вночі захищати його хотіли приїхати афганці, але генерал міліції від такої пропозиції відмовився.

– Оборонятися буду до останнього патрона. Подзвонили афганці, кажуть: «То нам що, підтягуватися?» Кажу: «Хлопці, я не хочу, щоб через мене хтось постраждав. Я розберуся сам». Самі ж міліціонери спровокували ситуацію. У мене є план дій. Я за ним буду діяти. Мене не залякати, – сказав Микола Каплій.

Він запевнив, що до слідчого їхати не збирається.

– Якщо хочуть, нехай публікують повістку, яку хотіли вручити, у ЗМІ. Хай її покажуть усім людям, чому мене викликають. Але я все одно не піду. Нехай спробують мене примусово доставити, – пригрозив Каплій.

Нагадаємо, що генерал Микола Каплій у коментарі «Прочерку» оголосив ультиматум владі і дав їй три дні на те, щоб навести спокій у місті. Термін його ультиматуму закінчився і він оприлюднив дані про те, хто і як розганяв Майдан у Черкасах.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #26 Фотограф 14.02.2014 16:15
Уже сутки идут бои...сколько патронов осталось???
Почему ПРОЧЕРК не дает сводок о боевых дествиях, потерях??
На кого писать наградные листы...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 Знаю 14.02.2014 15:51
Цитую Татьяна:
Человек с большой буквы,честный милиционер, который не может мириться с тем,как используют милицию, заставляя работать с криминалом и на пользу криминала, достоин огромного уважения. А вы, проплаченные,пи шущие на заказ комменты, завидующие чужому чувству достоинства, которого у вас никогда не было и не будет,
кроме чувства омерзения и презрения ничего другого не вызываете.

Ой не смешите мои штаны! Заставляющий работать против криминала нашелся)))) ой не могу! Видно хорошо "заставлял бороться", м..рда и живот как не лопнут, наверное от жизни тяжелой, все борется бедняга... С каким криминалом он боролся? Тем который ему откаты еще начиная с сбу носил? Или с тем который двери ставил за свои грешки? Или с тем который откаты за крышу по проблемам в кредитных спилках ему носил постоянно? Или с теми кто разворовывает гос деньги на золотую подкову? Так с каким криминалом борется сказочник генерал Каплий?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 Варка 14.02.2014 15:42
Цитую Татьяна:
Человек с большой буквы,честный милиционер, который не может мириться с тем,как используют милицию, заставляя работать с криминалом и на пользу криминала, достоин огромного уважения. А вы, проплаченные,пи шущие на заказ комменты, завидующие чужому чувству достоинства, которого у вас никогда не было и не будет,
кроме чувства омерзения и презрения ничего другого не вызываете.

Это вам? кто-то подарил мицубиши, о которой писали здесь ранее?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #23 Татьяна 14.02.2014 14:59
Человек с большой буквы,честный милиционер, который не может мириться с тем,как используют милицию, заставляя работать с криминалом и на пользу криминала, достоин огромного уважения. А вы, проплаченные,пи шущие на заказ комменты, завидующие чужому чувству достоинства, которого у вас никогда не было и не будет,
кроме чувства омерзения и презрения ничего другого не вызываете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 Скептик 14.02.2014 09:29
Народ, а может, это паранойя?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 инвалид 14.02.2014 07:04
Нехай МВ расскажет нам как он в отставке по инвалидности-опять на службу попал по инвалидности? Где медкомиссию проходил итд Какова у него пенсия по сравнению с другими сотрудниками ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #20 Дивак 13.02.2014 23:24
Цитую Андрій:
Прямо черкаський "Яценюк".
Або ганьба, або куля в лоб.
Отож, Яценюк вже місяць з кулею в лобі воює.

Ага! Або кулю в лоб, або морковкою по лобі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 что то творится с головой 13.02.2014 18:17
Цитую Вухо:
Оце Каплій піариться... На всю Україну! А чого - вдруг опозиція прийде до влади: може Каплія зам.міністра призначать. Скажуть: бойовий генерал - з автоматом захищав демократію!
Микола Васильовичу! Ви коли йшли на пенсію ми Вам подарували гарний спінінг. Краще використовуйте його!

Спиннингом бабок не поймаешь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Андрій 13.02.2014 18:15
Цитую Тата:
От коментариев в ужасе -- это вместо того,чтобы объединиться против антинародной власти--разве не это главная цель народа!!!Именно поетому у власти одна нечисть и уничтожает она все лучшее!Когда же мы переступим наконец через зависть,злобу и чвары? Ведь только так можно чего-то добиться!А те кто это делают уже--Герои!!!
Пора делать выводы из истории,а то всегда будем лиш на ее задворках!

Дуже слуше питаня "объединиться".
Питаня, навколо кого?
Навколо тих хто у 2004 році прийшов до влади на головах бажаючих "объединиться", за цих 5 років нажився, наївся, на цьому поприщє став і...дом, а тепер знову учуявши звідки вітер дує, готовий знову "послужить народу"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Ramzes 13.02.2014 17:54
Мені цікаво, Каплій разом з Геною Москалем на одній "точці" "заряджаються" чи на різних? Бо обидва обіймали керівні посади, добряче нагр...ли руки на крим..налі, лізли у політику, але вийшовши на на пенсію, починають розповідати байки про те, "как грудью под пули подставлял" та об...рати своїх колишніх колег. А що саме цікаве що після цього розповідають, що частина міліціонерів перейде на їх бік. Гадаю, що працівники МВС (та пенсіонери), які особисто знайомі з Каплієм (так само як і з Геною Москалем) при зустрічі зроблять те, що не могли раніше зробити через субординацію, тобто в'їдуть по п'ятаку. Одне лише пане Микола не врахував, Гену Москаля від відповідальност і за його маразм захищає депутатський мандат, а от пана Миколу ні ...