На фото – Сергій Овчаренко

На фото – Сергій Овчаренко

Директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко слідом за прес-службою мерії спростовує слова голови Черкаського обласного страйккому Петра Чернявського, що сьогодні до попереджувального страйку в Черкасах долучалися працівники очолюваного ним підприємства.

«Офіційно повідомляємо, що ця інформація не відповідає дійсності», – йдеться у зверненні директора КП «Черкасиводоканал». – «Наше підприємство цілодобово забезпечує місто послугами централізованого водопостачання та водовідведення. Ми є власністю громади міста, тому не можемо дозволити собі припинити надання населенню обласного центру послуг життєзабезпечення. Усі працівники Водоканалу задіяні в технологічному процесі та знаходяться на робочих місцях».

Нагадаємо, що голова Черкаського обласного страйккому Петро Чернявський заявив, що сьогодні до страйку приєдналося 15 підприємств, ринків та установ. Зокрема, авторинок, швейна фабрика, ринок на «Зеленій», поголовний будинок № 2, Перша міська лікарня, Третя міська лікарня, «Водоканал», драмтеатр тощо. Він зазначив, що загалом страйки відбуваються на місцях, а на Соборну площу прийшли лише по кілька представників від підприємств.

Таку заяву відразу спростували в міськвиконкомі, зазначивши, що всі медичні заклади міста працюють у звичному режимі і працівники робочих місць заради страйку не покидали.

реклама

Коментарі  

 
-1 #9 Петр 17.02.2014 05:42
Хтось боїться навіть своє ім'я назвати. Ховається під "Очеретом" , хтось на майдані під кійками " беркута" незламно стоїть вже 70 днів. Є Люди, а є "людішки"... Таке життя...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 федор принципиальный 14.02.2014 09:48
У....ся овчаренко,помен яем власть,надо подумать и о нем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Loki 13.02.2014 18:48
З.Ы. Точно! С учётом залитых кровью ран евромайданов:"Сьогоднішня Україна- пекло завтрішнього нео-срср!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Варка 13.02.2014 18:35
Цитую Тамагавк:
Цитую Петро Чернявський:
У моєму виступі хоч слово було сказане про наявність медиків та працівників "Водоканалу"на площі під час страйку? Чому мені хтось приписуе слова, які я не говорив, а потім за них критикують? Це, справді, палата №6. А коли мова йде про те, що переважна більшість медиків, працівників водоканалу, тролейбусного парку підтримують страйкарів, то це істинна правда. Хто в це не вірить - поспілкуйтеся із людьми. Влада також не бачить мільйони протестувальник ів, але від цього їх не меншає!

Цікаво, а як Ви вирахували "переважну більшість"?! Мабуть у Вас є мєєєлафон із лічильником. :lol:

е пан навчився робити, коли самовіданно працював у 2004 році в обласній державній адміністрації, та не витримавши шалених навантажень дезертирував звідти. Язиком чесати та припускати про якусь переважну більшість, чи меншість набагато легше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Тамагавк 13.02.2014 18:06
Цитую Петро Чернявський:
У моєму виступі хоч слово було сказане про наявність медиків та працівників "Водоканалу"на площі під час страйку? Чому мені хтось приписуе слова, які я не говорив, а потім за них критикують? Це, справді, палата №6. А коли мова йде про те, що переважна більшість медиків, працівників водоканалу, тролейбусного парку підтримують страйкарів, то це істинна правда. Хто в це не вірить - поспілкуйтеся із людьми. Влада також не бачить мільйони протестувальник ів, але від цього їх не меншає!

Цікаво, а як Ви вирахували "переважну більшість"?! Мабуть у Вас є мєєєлафон із лічильником. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Ковпак 13.02.2014 17:34
Цитую Loki:
Ну все и всё опровергают. А может кто вот такое опровергнуть: "Сьогоднішня Черкащина- пекло України!"

справжнє пекло - на євромайдані ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #3 Петро Чернявський 13.02.2014 17:12
У моєму виступі хоч слово було сказане про наявність медиків та працівників "Водоканалу"на площі під час страйку? Чому мені хтось приписуе слова, які я не говорив, а потім за них критикують? Це, справді, палата №6. А коли мова йде про те, що переважна більшість медиків, працівників водоканалу, тролейбусного парку підтримують страйкарів, то це істинна правда. Хто в це не вірить - поспілкуйтеся із людьми. Влада також не бачить мільйони протестувальник ів, але від цього їх не меншає!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Loki 13.02.2014 17:06
Ну все и всё опровергают. А может кто вот такое опровергнуть: "Сьогоднішня Черкащина- пекло України!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Очерет 13.02.2014 16:56
Петя - бр...хло!