Президент України Віктор Янукович пропонує проголосити 9 березня, день народження Тараса Шевченка, Днем національного примирення українського народу.

 

Із такою ініціативою глава держави виступив під час спільного засідання Громадської гуманітарної ради та Координаційної ради з питань підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, йдеться на офіційному сайті Президента.

–Прийшов той час, коли ми повинні подивитись, перш за все, на нашій землі одне одному у вічі й сказати, про що ми мріємо. Якщо сьогодні перемир’я, то за перемир’ям повинен бути мир, – сказав Віктор Янукович.

На переконання Президента, запровадження Дня національного примирення є необхідністю сьогодення. 

– Якщо ми кажемо про єдність, ми припиняємо розбрат між регіонами і єднаємось. Цього сьогодні вимагає від нас Україна, – зауважив він.

Учасники засідання підтримали ініціативу Глави держави.


реклама

Коментарі  

 
+5 #10 МИКОЛА 15.02.2014 07:34
Цей ..... не має в собі нічого українського, окрім місця проживання!
Воно калічить, уб..ває людей, і в той же час говорить про якесь "перемир"я".
Вб...цю карати треба, а не миритися з ним!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Сильвер 14.02.2014 21:14
Як дурний піп то й дурна його млоитва (Народна мудрість)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 333 14.02.2014 10:10
Если бы его слова не расходились с делом! Говорит красивые слова, а в это время в лесах издеваются и убивают людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 федор принципиальный 14.02.2014 09:28
Прояснилось в голове или опять"гонит волну"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Дід Трохим 14.02.2014 09:12
Сваритися і миритися - прерогатива нечужих між собою людей. Тоді можна і зрозуміти, і пробачити, і мирову тяпнуть. А мені з ян..чарами і сад..гами шось миритися не хочеться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Стон 14.02.2014 00:06
Да пош...л он........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Батя Я Стараюсь 13.02.2014 22:51
Не было слышно ничего про него наверное неделю, тут обьявился, "голубь мира" наш!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 voleyland 13.02.2014 22:46
Я могу себе представить только одно событие, после которого народ простит Януковича. Кощунственно говорить какое. Но боюсь, что и после этого о нём никто не будет говорить хорошо. В лучшем случае - ничего. Знаете, мне даже иногда бывает жаль этого человека, тем более, я уверен, он и сам толком не понимает что натворил.

Как сказал Кеннеди: "Умей прощать своих врагов. Но не забывай их имена".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 Loki 13.02.2014 22:31
))) Не надо ждать 9 марта, я уже сейчас могу й без заглядування в очі розповісти про що на "вашій землі" вже не перше століття мріють, лежачі на печі, чергові 96% українців - "Може ж хоч наші діти житимуть по людскі!" Лишь ещё одно доказательство того, что "Тому, кто правит и намерен править дальше, необходимо умение искажать чувство реальности."©