Учора народне віче із головним гаслом «Тулуба – у відставку!» пройшло в Золотоноші. Майже півтисячі золотонісців зібрались на центральній площі містечка, а потім пройшлися колоною центральною вулицею. У руках вони тримали державні прапори та прапори опозиційних партій, а також портрети загиблих на Євромайдані патріотів, пише сайт «Дзвін».


Разом із мітингарями був і народний депутат Леонід Даценко. Зокрема, він зазначив, що сьогодні одне із головних завдань опозиції – примусити Європу до радикальних кроків, зокрема, введення санкцій проти української влади.


– Банда розуміє лише мову сили, – наголосив нардеп.


Натомість голова Золотоніської міської організації партії «УДАР» Тетяна Говоркова закликала земляків подолати страх.

– Коли ми роздавали листівки із запрошенням на сьогоднішнє віче, то шестеро із десяти говорили, що бояться приходити. То я хочу нагадати біблійну істину: рабів до раю не пускають! Кожна людина зобов’язана не втрачати свою гідність. Ви подивіться на нашу молодь, яка стоїть на майдані в Києві, яка воювала на Грушевського. Ці молоді українці доведуть справу до кінця, вже вони показують нам, старшому поколінню, приклад. Ми повинні рівнятись на них, – звернулась до золотонісців Говоркова.

Дивіться також ВІДЕО з події.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #20 Сергей 17.02.2014 19:49
Женщины Золотоноши Вы супер !!! Мужики поднимайтесь с диванов!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 voleyland 17.02.2014 18:17
Цитую Максим:
На фото помилка- треба Даценкову б...ду геть!


Закусывать надо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 voleyland 17.02.2014 18:05
Цитую Марія:
Люди, схаменіться. Годі уже. Майдану КАПЕЦЬ.


Не ставьте на Украине крест раньше времени.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 Марія 17.02.2014 17:48
Люди, схаменіться. Годі уже. Майдану КАПЕЦЬ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #16 Максим 17.02.2014 16:52
На фото помилка- треба Даценкову б...ду геть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 voleyland 17.02.2014 16:13
Цитую Сима:
Советую вам почитать Булгакова "Собачье серце" или на крайний случай посмотреть одноименный фильм. И вы сами увидите новоявленного Швондера с компанией. Все развивается по спирали..одно лишь изменение..в должности подрос Швондер, теперь уже с депутатским значком


Ну если исходить из физиономий в черкасском политикуме, то согласитесь первый кандидат на Полиграф Полиграфовича это Тулуб. Во всяком случае на него потребуется меньше всего грима.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 voleyland 17.02.2014 15:22
Цитую voleyland:
Цитую Максим:
І по скільки заробили? По 200-300?


Правильно ли я понял, что вы бы себя продали за 300, а если поторговаться, то из 200 согласны?


Ну что ты сделаешь, опять минусы... Неужели даже за 300 не согласны? Ладно, назовите вашу цену.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Сима 17.02.2014 15:18
Цитую Нестор Іванович:
Молодець Даценко, не сидить в окопах і позаспини не ховається, а разом із своїми виборцями. Так і належить НАРОДНОМУ депутату.

Советую вам почитать Булгакова "Собачье серце" или на крайний случай посмотреть одноименный фильм. И вы сами увидите новоявленного Швондера с компанией. Все развивается по спирали..одно лишь изменение..в должности подрос Швондер, теперь уже с депутатским значком
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Вячеслав 17.02.2014 14:56
Цитую Сеня:
Балакать - не робить

Цитую Максим:
І по скільки заробили? По 200-300?

Не суди по себе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 voleyland 17.02.2014 14:43
Цитую voleyland:
Цитую Людина:
Доведуть, тільки до кінця не справу, а УКРАЇНУ!!!!!


А Украина уже там, вы ещё этого не почувствовали?


Исходя из того, что близкие к власти посетители сайта на мой вопрос отвечают минусами, можно предположить, что в их ближайших планах засунуть Украину ещё глубже.