На Театральній площі відбувся мітинг на підтримку столичного Майдану, інформує кореспондент «Прочерку».


Захід розпочався із молитви за вбитими у ситучках між мітингувальниками та правоохоронцями у Києві. Люди принесли із собою на площу свічки. 

Виступили на заході депутати обласної ради та опозиційні лідери.

На площі зібралося близько півтори тисячі черкащан. Після мітингу вони рушили колоною до прокуратури, де проскандувавши гасла «Банду геть!», «Зека геть!», «Черкаси, Київ – разом» тощо.

 


Кілька радикально налаштованих молодиків запропонували виламати в прокуратурі ворота, за якими нібито стояли правоохоронці. Проте більшість таку пропозицію не підтримала.

У зв’язку з тим, що люди, які прийшли до прокуратури, розділилися на тих, хто хотів більш радикальних дій і більш поміркованих, одні пішли до памятника Шевченку, а інші - до обласного управління МВС.


«На площі ми – гарматне м'ясо, тому треба йти під УМВС», – перемовляються вони між собою.

Своє рішення вони мотивували тим, що на сьогодні головним завданням є вигнати приїжджих тітушок з міста. 

Наразі черкащани йдуть по вулиці Смілянській, зайнявши половину проїжджої частини.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #16 я із народу 20.02.2014 12:01
дуже важко повірити молоді, вони настроєні агресивно як до влади, так і до народу що стоїть на наших Майданах. Тож і складається враження , що вони прибігають тільки для того, щоб спровокувати народ. Сужу по вчорашньому мітингу. Не було в місті ні одного міліціонера, чи то ДАІ. Що це, довіра народу чи підстава? Скоріш друге, так як прибігли якісь діти в масках, і стали призивати народ до дій. А які результативні ПОЗИТИВНО вони не знають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 voleyland 20.02.2014 10:16
Цитую Елена:
це що як на заході уроди хочуть зробити?! Перед тим як щось ломати та палити треба думати своею головою, в Львовскій обл спалили кримінальні справи не думаючи про те що вони творять, адже там справи на вбивць, гвалтівників, крадіїв , а техніку покрали навіщо та підпали спричиняли, все це відновлювати потім будуть за рахунок простих українців, але хто про це думае їм головне поломати, попалити та розграбувати!!! ! Що з Київа зробили ПОЗОР!!!! А про евросоюз Україна після цього може і не мріяти.


Это вам надо думать головой. Ваша грёбаная власть людей специально и сознательно провоцирует на такие действия, которыми потом этих же людей и попрекает. Это лицемерие, подлость и паскудство!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Козак 20.02.2014 01:53
Цитую Елена:
це що як на заході уроди хочуть зробити?! Перед тим як щось ломати та палити треба думати своею головою, в Львовскій обл спалили кримінальні справи не думаючи про те що вони творять, адже там справи на вбивць, гвалтівників, крадіїв , а техніку покрали навіщо та підпали спричиняли, все це відновлювати потім будуть за рахунок простих українців, але хто про це думае їм головне поломати, попалити та розграбувати!!! ! Що з Київа зробили ПОЗОР!!!! А про евросоюз Україна після цього може і не мріяти.

Добре що мера Львова то не турбує,майно відновлять,голо вне громада,а вона монолітна.Ви б з"їздили до міста Лева,там давно європа,не прижились завезенці,лише українці,на своїй ,Богом данній землі.Спитайте себе,хто ви є?Міліція людей катує,вбиває,а вас техніка і справи хвилюють,не розумію..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Евгений 20.02.2014 00:53
Цитую Наташа:
Ох уж эта радикальная молодежь!!!Как все уже ....!!!!А потом вы будете ныть что вас бедных беркут избивает,забира ет в отдел т т.д.!!!!

Правильно, Наташа, сиди и дальше за монитором, занимайся тролингом и жди, пока твоя любимая власть из положения 'на коленях' переставит тебя в положение 'раком'. А после этого и ходить никуда не нужно будет - беркутня с титушками будет приходить избивать и насиловать прямо на дому. Власть им все разрешает. Жди пакращень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Козак 20.02.2014 00:41
Цитую Василь:
А тітушки де?

ТІТУШКИ З"ЯВИЛИСЬ ПІЗНІШЕ,І ПОШКОДУВАЛИ ЩО З"ЯВИЛИСЬ..ЗАТЕ В БІЛИХ РУКАВИЧКАХ,ЯКА СИМВОЛІКА,ОЦІНІ ТЬ КРАСУ .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 Елена 19.02.2014 23:59
це що як на заході уроди хочуть зробити?! Перед тим як щось ломати та палити треба думати своею головою, в Львовскій обл спалили кримінальні справи не думаючи про те що вони творять, адже там справи на вбивць, гвалтівників, крадіїв , а техніку покрали навіщо та підпали спричиняли, все це відновлювати потім будуть за рахунок простих українців, але хто про це думае їм головне поломати, попалити та розграбувати!!! ! Що з Київа зробили ПОЗОР!!!! А про евросоюз Україна після цього може і не мріяти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 карамелька 19.02.2014 23:25
Офф топ: перша фотка - просто шикарна! Респект автору.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Василь 19.02.2014 23:24
А тітушки де?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 федор принципиальный 19.02.2014 23:06
Участвовал неоднакратно в"холостых,нерезу льтативных"маршах-помолились,спел и гимн,прошлись под прокуратуру,где нас никто не ждет,покричали и разошлись.Результат маршей в западных районах Украины-полюбовно массой выперли из кресла губернатора,мен тов,приостанови ли отправку"беркута" в Киев-вот в чем смысл собрания-есть положительный результат.Скоро"хороводы"могут черкащанам надоесть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #7 Наташа 19.02.2014 22:20
Ох уж эта радикальная молодежь!!!Как все уже ....!!!!А потом вы будете ныть что вас бедных беркут избивает,забира ет в отдел т т.д.!!!!