реклама

реклама

У середу черкащани ввечері таки ходили до обласного управління МВС, хоч організатори мітингу на Театральному майдані закликали їх цього не робити.


Нагадаємо, що учора по обіді черкащани провели мітинг під черкаським УМВС, де озвучили керівництву міліції три вимоги: це відкликання черкаського «Беркуту» з Києва, відставка начальника обласного УМВС Володимира Ліпандіна та розблокування всіх автошляхів на Черкащині. Часу міліції черкащани дали до вечора.

Проте згодом опозиція отримала інформацію про можливий приїзд до Черкас на вечірній мітинг провокаторів. Тому ввечері мітингувальників закликали не йти до управління МВС, а пройти колоною бульваром Шевченка до площі 700-річчя. По дорозі було запропоновано зупинитися біля будівлі обласної прокуратури, щоб озвучити інші вимоги: відкриття кримінальної справи проти «Беркуту».

Вже біля прокуратури почалися суперечки. Частина рішуче налаштованих молодих людей хотіла йти на Соборну площу, щоб вимагати відставки обласного керівництва, частина хотіла пікетувати УМВС. Колона почала розпорошуватися. Дехто продовжив рух до площі 700-річчя. Інші повернули назад, до УМВС. Ще частина людей пішла знову на Театральну площу.

Молодь, що пішла до управління МВС, зустріла там міліціонерів зі щитами. На пропозицію скласти щити вони ніяк не відреагували. Молодь пообіцяла прийти і наступного дня до міліції з тією ж пропозицією.

Детальніше дивіться ВІДЕО з події.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #12 Ковпак 20.02.2014 17:23
давайте, бандерівці, приходьте! куль вистачить на кожного ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 мда 20.02.2014 14:33
Цитую Влада ригів слабне!:
Спостереження: нема злобних коментів від провладних тролів. Видно, справи у черкаської влади погані. Перелякані служаки хочуть по-тихому звалити! Допоможемо їм у цьому і прискоримо цей процес!


не знаю, чи є у влади злобні тролі, але у апазіциї мабуть є. :o хоча ні. не тролі, а так троленятка :lol: :lol:

а взагалі все дуже сумно. наша черкаська апазіция унікальна- хоч і не змогла організувати людей на майдані, зато тікає додому на маршрутках і строчить злобні коменти на прочерку. мда...далеко підемо :-* :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 бачив 20.02.2014 13:11
Цитую ДЖЕКО:
Питання до Тулуба. Є відповідний Указ Президента про приспущення державних стягів в Україні 20 лютого у зв'язку з оголошенням Дня трауру. Над ОДА державний стяг майорить як в нічому не бувало. І де ж виконавська дисципліна, чому ослухався Хазяїна? Чи Тулуб вже на чемоданах і йому все пофіг?

А ви о котрій дивилися на стяг? бо приблизно о 8.30 ранку він вже точно був приспущений.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Влада ригів слабне! 20.02.2014 12:25
Спостереження: нема злобних коментів від провладних тролів. Видно, справи у черкаської влади погані. Перелякані служаки хочуть по-тихому звалити! Допоможемо їм у цьому і прискоримо цей процес!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Козак 20.02.2014 12:03
Цитую Небайдужий:
як ці " революціонери" можуть не розуміти, що міліція виконує наказ !!!!! мені здається що треба мати геть мало розуму щоб закликать працівників міліції скласти зброю !!!! сумно мені за Україну !!! де люди не хочуть думати головою а піддаються тільки емоціям ... :cry:

ВБИВАТИ ЛЮДЕЙ,КАТУВАТИ, ТО НЕ ВИКОНАННЯ НАКАЗУ,ТО СПІВУЧАСТЬ В ЗЛОЧЕНІ...НА МАЙДАНІ ЗДАЛОСЬ 2О,ПОТІМ ЩЕ 10 ВВ-КІВ,ЗІ СЦЕНИ ОДИН З НИХ СКАЗАВ,КОМАНДИР НАС КИНУВ І ВТІК,МИ НЕ ЗНАЛИ ЩО РОБИТИ І ПІШЛИ ДО ЛЮДЕЙ,ПРОСЯТЬ ГАРАНТІЇ.ПО ВСІМ КАНАЛАМ МАЙДАН,ДИВІТЬСЯ ..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 ДЖЕКО 20.02.2014 11:47
Питання до Тулуба. Є відповідний Указ Президента про приспущення державних стягів в Україні 20 лютого у зв'язку з оголошенням Дня трауру. Над ОДА державний стяг майорить як в нічому не бувало. І де ж виконавська дисципліна, чому ослухався Хазяїна? Чи Тулуб вже на чемоданах і йому все пофіг?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Козак 20.02.2014 11:23
Булатецький перший балабол в Черкасах,його "дії"то довели,раніше голосував тільки за нього,розчарува вся,мого голосу в нього вже нема.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Козак 20.02.2014 11:09
НЕ ПОДУМАЙТЕ ЩО АГІТУЮ ЗА "ВЛАДУ",ПРО НЕЇ ВЖЕ І МОВИТИ НЕМА ЩО,ОПОЗИЦІЯ ПІД ПИТАННЯМ..ПРОШУ,УНИКАЙТЕ БЕЗГЛУЗДИХ ЖЕРТВ..СИЛОВИКИ,ВИ ЛЮДИ,СХАМЕНІТЬС Я,НАВПРОТИ ВШІ БРАТИ,СУСІДИ,КУ МИ,БАТЬКИ І БАБУСІ ОДНОКЛАСНИКІВ ВАШИХ ДІТЕЙ.УКРАЇНЦІ,МИ ЄДИНА НАЦІЯ,ЄДНАЙМОСЯ ..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Небайдужий 20.02.2014 10:46
як ці " революціонери" можуть не розуміти, що міліція виконує наказ !!!!! мені здається що треба мати геть мало розуму щоб закликать працівників міліції скласти зброю !!!! сумно мені за Україну !!! де люди не хочуть думати головою а піддаються тільки емоціям ... :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Застереження 20.02.2014 10:03
Використовувати дітей у політичних цілях і втягуватив їх у кримінальні антидержавні дії - аморально і злочинно. Ганьба і сором дорослим політиканам, які ховаються за спини малолітніх, які не розуміють, що творять.