реклама

реклама

Депутати Черкаської міської ради відправили у відставку виконавчий комітет. Про це інформує журналіст «Прочерку».

За таке рішення проголосували 34 депутати. Один – проти, один – утримався.

Депутати зустріли таке рішення оплесками.

Депутат міськради Микола Булатецький закликав в. о. міського голови Віктора Білоусова написати заяву на звільнення, бо він «наробив багато дурниць».

Але в. о. мера з такими словами не погодився.

До формування нового складу виконкому його обов'язки виконуватимуть ще члени виконкому, яких сьогодні звільнили.

Новий виконком має бути сформовано протягом тижня.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #12 Фром 21.02.2014 16:10
Цитую горсовет:
А чем Вам, Фром, горсовет не угодил? Тем, что люди делают свою работу за мизерную зарплату?

Воу-воу, они ж не за зарплату, а типа "на громадських засадах". А зарплату они себе делают (далеко не белую и не мизерную), когда друг друга ставят директорами КП, а потом за бюджетные деньги покупают автомобили, по десять раз делают ремонты Хрещатика с правильными фирмами, хитрят с тендерами. Если уже менять все в стране, то и горсоветы не помешало бы. Еще в 2004 надо было всю систему местного самоуправления менять. А от перемены исполкома вряд ли что-то поменяется.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Микола Кудрявцев 21.02.2014 16:10
Цитую горсовет:
А чем Вам, Фром, горсовет не угодил? Тем, что люди делают свою работу за мизерную зарплату?

Ему неочевидна разница между исполкомом и горсоветом, к сожалению..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 незнайка 21.02.2014 15:50
УПЕРЬОД-за должностями Нагороды дорогою зустринуть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Гість 21.02.2014 15:50
і виконком відправили у відставку і Янцуович ініціює перевибори, але нашому населенню завжди всього буде замало :-* на що ж працювать, якщо можна вийти покричать, поламать, попалить те що роками будувалось :( завжди можна знайти когось крайнього :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 ще буде видно 21.02.2014 15:48
Цитую Н2о:
о..засвітився й Микола Іванович! запахло посадами? чому не на майдані? чи "пулю" в лоб не охота? охота тільки керувати і деребанити бюджети?

зараз поспливає все г..но............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 горсовет 21.02.2014 15:46
А чем Вам, Фром, горсовет не угодил? Тем, что люди делают свою работу за мизерную зарплату?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Питання!!! 21.02.2014 15:46
а ПР так вся і не прийшла??? Голосів справді достатньо для таких рішень???? В суді не повернуть все назад?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 сильний 21.02.2014 15:45
тепер черга за публічним судом. за землю - сав.на, за тіньові схеми - рад.....го, за тендери - без.....ка, за "нас рать" поп.......го - во.....ка, за зраду - бул.......го...
Білоусова проста відправити на пенсію, старий він, хоч і безобідний
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Н2о 21.02.2014 15:43
о..засвітився й Микола Іванович! запахло посадами? чому не на майдані? чи "пулю" в лоб не охота? охота тільки керувати і деребанити бюджети?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 ще буде видно 21.02.2014 15:41
хто прийде до нового виконкому, і які оцінки будуть їхньої діяльності, через рік-два. зрозуміло, що до кінця року вони будуть валити на "попередників", а що потім, їх роботу будуть також критикувати.
А прийдуть, ті хто гарно приспособлюєтьс я до любої влади, просто вчасно перефарбовуютьс я.....