Голова Черкаської обласної організації «Батьківщина» Анатолій Бондаренко від імені Народної ради та від імені громади сьогодні підписав договір на оренду першого поверху приміщення Черкаської міськради для штабу самооборони. Про це Анатолій Васильович повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

«Свідомі черкащани взяли під охорону приміщення. Наразі там перебуває штаб самооборони», – відзвітував «батьківщинівець». – Завтра вирішуємо питання спільного патрулювання черкащан із самооборони та працівників черкаської міліції, зокрема «Беркуту», на вулицях міста з метою убезпечення громадян від можливих провокацій. Проведення спільних патрулювань повинне сприяти прозорості дій міліції».

Зараз на блокпосту біля дамби, за словами Анатолія Васильовича, перебуває близько тисячі черкащан. Крім того, на територію 62-ї колонії в Черкасах (вул. Сурікова, 30, що на Хуторах) заїхали 5 автобусів без номерів із щитами. 

«Блокуємо їх виїзд! Усіх закликаємо сюди розібратися, що це за люди», – пише опозиціонер.

реклама

Коментарі  

 
+3 #15 Михайло 22.02.2014 10:55
Толя Бондаренко сфотографувався у касці,закосив під учасника бойових дій!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Васо 22.02.2014 10:52
Оборотень! Гнать поганой метлой таких "революционеров", позор нашего города. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 вова 22.02.2014 10:19
може там в колонії зеків переодягають
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 yszon din alt 22.02.2014 10:15
в 7 часов у здания ОГА из фургона 9810 ВА с надписью "кровельные работы" высадилась толпа орлов с палками. Сосредоточились в сквере за ОГА, отдельные фигуры патрулируют центр. Это - типа патрули Самообороны?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Тома 22.02.2014 09:54
Брехун
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 1 22.02.2014 09:25
Цікаві питання були задані на вчорашньому ефірі Вікки цьому представнику. А, правдивої відповіді не було. Бути організатором заходів і ніколи не попасти в епіцентр подій-ця здатність викликає подив...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Vlad 22.02.2014 04:17
Посмотрел я на знакомые лица некоторых активистов (Бондаренко - человек Тулуба, Майборода - пиарится по поводу и без, Зоря от Вильных демократов Одарича, владелец одноименного АН...) :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 народ 22.02.2014 03:03
За распространение неправдивой информации необходимо привлечь к ответственности , поскольку дестабилизирует и так пока еще неспокойное состояние в Черкассах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Олекса_ Довбуш 22.02.2014 02:16
Пане Бондаренко!!! Для Черкас ви ВЖЕ НІХТО!!!! Ви продали вчора хлопців на дамбі!!! І це далеко не перший Ваш кося в Черкаському політикумі!!! Для того, щоб не потрапити в халепу, Вам особисто треба зняти з себе всі мандати, якими Вас наділив народ та просто піти збирати підгазетники по Черкаських ринках!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Шо 22.02.2014 02:05
Вот шо за непотопляемое лайно.
Блокируйте выезды из маетков на незаконных участках по берегу Днепра. Проведите независимый аудит ремонта дорожного покрытия в своем городе. Займитесь тендерным отделом мерии. Голосуйте за выделение участков - наполнение в бюджет города от аренды. Отберите простаивающие участки, которые придержали для перепродажи горедепутаты и сдайте их первым желающим в аренду. Будет хоть какой-то толк от вас для горожан.