Голова Фракції Партії регіонів в Черкаській міськраді Ігор Мельников визнає, що ситуація в країні напружена та шкодує, що пролилася людська кров. Проте у розмові з кореспондентом «Прочерку» на пряме запитання, чи планує він виходити з Партії регіонів він так і не дає чіткої відповіді.

– Ситуація в країні напружена. Ми бачимо, що відбувається. Тим більше, що постраждали люди і пролилася людська кров. Тому ми зберемо фракцію. Я підкоряюся рішенню фракції. І ми, мабуть, будемо заявляти, як бачимо цю ситуацію. Я думав вже сьогодні збирати фракцію, але сьогодні немає людей. Хтось поїхав з дітьми, хтось кудись… Щодо виходу з партії, то для цього потрібно правильне і виважене рішення. Я в партії з 2006 року. Я працював у місті. У партії більше мільйона людей. І це ж не партія давала команду вбивати людей. Команду давали ті підлі люди, яких і треба карати, незалежно від того, до якої політичної сили вони належить, – сказав Ігор Мельников.

– А так взяти вийти… Є люди, які приймають рішення кон’юктурно. Є люди, у яких 15 партквитків в кишені. Я ж голосував за програму партії, щоб покращувати життя міста, – сказав регіонал. – Були часи і коли мене виганяли з партії. А зараз незрозуміла позиція президента. Одні кажуть, що він в Харкові, інші - що в Арабських Еміратах. Я б хотів знати, де він і хто керує державою.

На запитання, чи підтримуватиме Мельников політику губернатора і головного регіонала області Сергія Тулуба, він зазначив, що обласна вертикаль - прерогатива президента.

– Я туди невхож. Вони приймають свої рішення. Подзвонили, викликали по телефону. Я прийшов, поговорили. У чомусь є згода, в чомусь немає. Я черкащанин. Я займають питанням міста, а не області. Я хочу й надалі жити в цьому місті, - запевнив регіонал Мельников.

Він також різко висловився проти жорстоких розгонів мітингувальників, як це було на черкаській дамбі.

– Треба з’ясувати, хто дав команду розганяти людей? Чому в нашому місті пролилася кров? У нас раніше було все тихо і це завдяки тому, що в нас депутати – помірковані люди і не було радикальних закликів. І прикро, що постраждав журналіст (мається на увазі фотокореспондент Ігор Єфімов, який під час розгону активістів на блок-посту перед дамбою отримав важку травму голови – ред.). Я його знаю. Він культурна людина, – зауважив Ігор Мельников. – В Усі часи молодь виходила першою на вулиці. Різне бувало. Ми колись були молоді і билися двори на двори чи то за гарну дівчину абощо. Зараз молодь виходила, щоб мати кращі соціальні гарантії. І з чого почалося? З того, що міліція підло вибігла і побила молодь у столиці, – пригадав Ігор Мельников. – Я б вийшов і поговорив з молоддю. Молодь наша розумна і вміє слухати. А ми, політики, повинні вміти домовлятися. Тож ще раз кажу, що чітко треба з’ясувати, хто жорстоко розганяв активістів на блок-посту.

При цьому, відсутність членів фракції Партії регіонів на вчорашній міській сесії Мельников пояснив тим, що для позачергової сесії не було достатньої кількості підписів депутатів.

– Сесія спершу взагалі планувалася на вівторок. Та й питання відставки Білоусова не є зараз головним. Головне життєдіяльність міста. Щоб місто працювало. Щоб бюджетні проплати надходили, – пояснив Ігор Мельников.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #26 вован 27.02.2014 04:31
не смешите меня базаром этого бандюка. за ним тюрьма лет на 10 рыдает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 Любомудр 27.02.2014 03:25
Вот бы пистолетик и пострелять, как в лихие 90-е. Конкурентов убрать. Время для этого сейчас золотое. Да? Игорь Петрович-с?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 Пшонка 24.02.2014 19:54
С Миколаєнко, не бреши, провокатор, немає у проектах законів Верховної Ради такої пропозиції Тягнибока! Що ти нагнітаєш, гад?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 Олексій 24.02.2014 11:40
І головне не забути! Тулуба, Мелю, сірого кардинала Витальку Адідаса (Д.......о)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #22 Совесть есть? 23.02.2014 10:06
Цитую С Миколаєнко:
Тягнибок-зареєстрував у Раді закони:-
позбавити статусу громадян України росіян, вилучити паспорти громадян України і присвоїти їм статус не громадян, позбавити права обирати до органів місцевого самоврядування та бути обраними;
-визнати учасників подій 1941-1945якi воювали на боці Червоної Армії кримінальними злочинцями, позбавити їх права на пенсії та пільги;
-ввести кримінальну відповідальніст ь за носіння атрибутів прославляють радянську і червону армію;
-знести всі пам'ятники прославляють події 1941-1945р
-припинити трансляцію російськомовних ЗМІ

с..и! началось... наши деді и бабки зря кровь проливали за вас?! никакого уважения... и єти люди рвутся к власти?! какие вы герои?
что дальше? расстреливать всех, кто говорит на суржикуе? кто не ездит на тавриях и не пьет закарпатское молоко? или может, у кого имена - Иван, Дарья, Джон..тоже под расстрел?!

Люди, опомнитесь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #21 С Миколаєнко 23.02.2014 08:37
Тягнибок-зареєстрував у Раді закони:-
-знести всі пам'ятники прославляють події 1941-1945р
-припинити трансляцію російськомовних ЗМІ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #20 Громада. 22.02.2014 23:50
Цей ........ за гроші, посилаючись що для партії,- залишав на роботі в виконкомі тільки тих хто платив особисто йому. Оце і вся політика цієї .......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Loki 22.02.2014 23:40
Дворы на дворы мелко(. Так, местечковая гопота. Донецкие в такие его годы "за гарну дівчину" заводом на завод шли! Комендантский час в городах вводился. Помню "Автостекло" на "Укрцинк" ходило. С телец после потасовок, до 128 дробин извлекали. Вот так закалялась донецкая гвардия в молодые годы, готовясь стать у руля страны в годы зрелости! Штормовые черкасские 90е, так утренний бриз против тех донбасских времён. По черкащине в те времена поля конопли сажались, а там уже каждый дичок в пойме реки персонально опекался! Отож!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #18 просто так 22.02.2014 23:02
.....из засланного донецкого козачка еще пару дней назад рулил местными титушками. Черкащане прямо в затруднении как отблагодарить за такую заботу о земляках....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #17 С Миколаєнко 22.02.2014 20:51
привіт з Китаю
ну що перемогли антинародний режим УРА! портфелі поділили?одну злочинну владу поміняли на іншу? це я вже десь бачив-екскурсії по палацах, золоті монети з профілем чи то в Румунії чи то в Лівії або може бути в Іраку?на закуску-пан Тягнибок вніс пропозицію до Ради: ЗАКОНОДАВЧО ЗАБОРОНИТИ РОСІЙСЬКУ МОВУ, ВВЕСТИ КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТ Ь ЗА СПІЛКУВАННЯ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ так що сидіти буде половина ЧЕРКАС ( Хома,Loki та iншi)
зі святом ГРОМАДЯНИ