Колишнього мера Черкас, народного депутата-регіонала Володимира Олійника включено у список з 25 чиновників, причетних до злочинів проти людяності.

Про це пише «Українська правда».

Громадська Комісія з розслідування та попередження порушень прав людини в Україні розпочала складати список вищих посадових осіб, причетних до неправомірного застосування сили проти учасників акцій протесту.

"Таке рішення Комісії, зокрема, узгоджується з намірами Ради Європейського Союзу, а саме: якнайшвидше визначити список українських високопосадовців, щодо яких буде застосовано персональні санкції", — заявив голова комісії Володимир Василенко.

У процесі фіксації порушень прав людини Комісія складає список посадовців, причетних до репресій супроти українського народу. На цьому етапі до такого списку чиновників вже включено 25 осіб, серед яких Президент України Віктор Янукович, глава його адміністрації Андрій Клюєв, екс-прем’єр-міністр Микола Азаров, в.о. прем’єр-міністра Сергій Арбузов, екс-міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, колишній генеральний прокурор Віктор Пшонка, колишній голова Верховної Ради України Володимир Рибак, міністри, народні депутати, керівники та заступники керівників різних органів влади.

За результатами вивчення додаткової інформації Комісія розширюватиме список таких українських посадовців.

В майбутньому цей перелік може бути взятий за основу при формуванні списку підозрюваних для органів українського та міжнародного правосуддя.

Володимир Василенко також зазначив, що Комісія вже долучилася до кампанії масової подачі громадянами України заяв до Євросуду із прав людини зі скаргами щодо порушення їхнього права на свободу мирних зібрань, передбаченого Конституцією України та Європейською конвенцією з прав людини.

реклама

Коментарі  

 
+2 #14 Капло 24.02.2014 10:39
где то прячется гад...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 С Миколаєнко 23.02.2014 13:01
чого мiнусує ?
не мене треба мiнусувати а тi закони
я вже писав що менi байдужi цi закони я знаю багато мов
та i вчився в Українськiй школi а от
Loki,Хома,та iншi нехай помiркують
В Украине в городе Стрый снесли памятник советскому Воину-Освободителю.Такое решение накануне приняли депутаты Львовской областной думы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Алька 23.02.2014 11:50
Зато теперь, у новой власти, есть свои "попередники"! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 С Миколаєнко 23.02.2014 09:09
про закони Тягнибока стосуються російських людей якi
проживають на Україні те що я написав-правда (дуже надійне джерело у ВО Свобода) от тільки як відповідають нинішні лідери ЖВАНІЯ АВАКОВ Ботнар
(який народився У Кишинеу) параметрами українця я не знаю
а Ботнара я перший здам в расовий відділ як
недоукраінца i полумолдованіна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #10 С Миколаєнко 23.02.2014 08:38
Тягнибок-зареєстрував у Раді закони:-
позбавити статусу громадян України росіян, вилучити паспорти громадян України і присвоїти їм статус не громадян, позбавити права обирати до органів місцевого самоврядування та бути обраними;
-визнати учасників подій 1941-1945якi воювали на боці Червоної Армії кримінальними злочинцями, позбавити їх права на пенсії та пільги;
-ввести кримінальну відповідальніст ь за носіння атрибутів прославляють радянську і червону армію;
-знести всі пам'ятники прославляють події 1941-1945р
-припинити трансляцію російськомовних ЗМІ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Ф 23.02.2014 01:47
Шановна редакціє! Не вводьте людей в оману - ні в Черкасах, ні в жодному іншому українському місті ніколи не було, зараз немає і, сподіваюся, ніколи не буде мерів! Ні колишніх, ні теперішніх. Ну не існує в Україні такої посади, коли вже ви це зрозумієте?!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #8 Хома 23.02.2014 01:43
Олейник среди этой толпы отморозков самый гадкий. Наверное никто столько не предавал и лицемерил, как этот глашатай регианалов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Дрон 23.02.2014 01:33
сыночков, своих, надеюсь не кинул?, или как всегда..?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #6 Вольдемар 22.02.2014 23:50
Цитую ???:
Чекаєм на очередний словесний понос Олійника.

Что бы, братцы... Я ж за вас
Потерял в атаке глаз!..
Нешто я когда посмею
Супротив народных масс!..
Оправдаю. Отслужу.
Отстрадаю. Отсижу.
К угнетающей верхушке
Больше не принадлежу!..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #5 Loki 22.02.2014 23:24
)). Есть такая статья по их предшественника х в "Нюрнберґском процессе". "Преступление против человека и человечности называется". Он и сам наверное не ожидал, что станет мировой знаменитостью, как и его идейные "папередныки". Надеюсь, Ґааґу сможет увидет! А куда попали местечковые гувернёр, прокуратор,..., вобщем вся братва иже с ними? В списки преступников местного значения?