реклама

реклама Делікат

реклама

Сьогодні представники місцевого осередку «Правого сектору» вперше зустрілися з журналістами. У залі засідань Черкаської міської ради вони поспілкувалися з представниками ЗМІ та зацікавленою громадськістю, інформує кореспондент «Прочерку».

Свої прізвища активісти не називають, лише імена: місцевий лідер Олександр, комендант Дмитро, речник Віталій і помічник речника Костянтин. Вони запевняють: говорити від «Правого сектору» їх уповноважив «офіційний» лідер Андрій Черевань. Зібрали журналістів, аби розповісти про свої досягнення і подальші плани.


Організацію «Правий сектор» її представники називають «рушійною силою революції» і переконують, що на відставці Віктора Януковича зупинятися не збираються.

На прес-конференції вони розповідають, як брали участь у першому штурмові обласної адміністрації 23 січня, ходили під УМВС з вимогою до міліціонерів перейти на бік народу 19 лютого, будували блокпост біля дамби, блокували вихід із зали депутатам, аби ті відправили у відставку в. о. міського голови Віктора Білоусова.

– Ми підтримували рішення громади про те, що Білоусов має піти з посади, тому що він неодноразово забороняв мирні зібрання, ішов на повідку в Тулуба. Крім того, він – комуніст, – озвучив претензії «Правого сектору» до Білоусова представник організації Костянтин.

Головним же своїм досягненням у «Правому секторі» вважають активну участь у київському Майдані.

– Хочу наголосити, що «Правий сектор» у Черкасах не вчиняє ніяких радикальних дій. Ми лише працюємо з громадою. Може бути багато провокацій, хочуть паплюжити нашу організацію, – зазначив представник організації Олександр. – Перше наше завдання – не допустити роботи Білоусова, повне перезавантаження влади, органів правопорядку та судів. Наші представники входитимуть у народну владу, але ми будемо здебільшого спостерігати. Також буде продовжуватися патрулювання міста, будуть формуватися бойові сотні, які оборонятимуть наше місто і відповідатимуть за спокій. Також буде перевірена фінансова звітність попереднього режиму.

Як будуть виконуватися такі плани, в міському «Правому секторі» поки не знають, і констатують: чекають вказівок від керівництва з Києва.

Крім журналістів, мали змогу поставити свої питання й інші присутні в залі. Зокрема, взяти слово намагався депутат міської ради Микола Булатецький. Утім його попросили не зривати прес-конференцію та навіть хотіли змінити зал для проведення прес-заходу. Після обурення Булатецького, йому пригрозили, що виведуть із залу. На такі дії депутат обурився і заявив:

– Я – «Правий сектор». А ти – ні! – сказав одному з активістів, що намагався вивести депутата, Булатецький. – Я тебе до Яроша повезу зараз і до інших!


Після того, як Булатецького вивели з залу, прес-конференція продовжилася, а дехто з активістів проскандував «До побачення!»

реклама

Коментарі  

 
-1 #69 Черкащанка 24.02.2014 12:48
Хлопцям цим дійсна повага!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #68 Черкаський люд 24.02.2014 12:46
[quote name="Черкащанка"]"Степан Бандера в свій час висунув три ставлення до не українців. Воно дуже просте. Є побратимське - для тих, хто разом з нами бореться за Україну незалежно від національності. Є толерантне - до тих людей, які живуть на тій землі, не протидіють нашій боротьбі, тому ми до них ставимось нормально, в Україні всім місця вистачить. Третя – ворожа, до тих, хто протидіє національно-визвольній боротьбі українського народу, а це в будь-якій державі, будь-який народ саме такі позиції і має."
Повна версія від Яроша
І що вас тут так збентежило, шановна?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #67 Мефодій 24.02.2014 11:32
Цитую Черкащанка:
Цитую УКРАІНКА:
ОПОЗИЦІЯ ЗРАДИЛА МАЙДАН,ОПОЗИЦІЯ ЗРАДИЛА МЕРТВИХ ГЕРОЇВ,ОПОЗИЦІЯ ЗРАДИЛА ПОКАЛІЧЕНИХ ТА ЗМУЧЕНИХ БІЙЦІВ УКРАЇНИ....ВОНИ ДІЛЯТЬ ПОРТФЕЛІ,ТУПЛЯТ Ь ЯК І ТРИ МІСЯЦІ ПОСПІЛЬ.БОРОТЬБА ТРИВАЄ..(тролі повернулись до праці,поганий знак,тримаймося .)СЛАВА УКРАЇНІ!!!ГЕРОЯ М СЛАВА!!!СЛАВА НАЦІЇ!!!СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

Особливо вражає смерть ворогам,зі слів Яроша вороги - це ті хто не підтримуе правий сектор

Яроша породили такі як янукович та пшонка - це неминучий момент, але те що робить опозиція цього часу приводить до висновку що їм теж недовго керувати - сором апазіціанерам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #66 Татарка 24.02.2014 11:26
Этих парней знаю лично!!!!Они с Черкасс!!!!Они умные,воспитанн ые и справедливые!!! Они большие молодцы,что взяли все в свои руки,раз у многих духа не хватило!!!Если бы не они,то сидели бы вы в своих Черкассах с лапшой на ушах!!!Так что не будьте эгоистами,а скажите парням Спасибо за ваши перемены,которы е идут только на лучшее!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #65 Тома 24.02.2014 10:16
Цитую УКРАІНКА:
Цитую Черкащанка:
Цитую УКРАІНКА:
ЧИТАЮ ВАШІ КОМЕНТИ,ВИ НЕ ЧЕРКАЩАНИ,ВИ НАВІТЬ НЕ ЛЮДИ,ГЕНЕТИЧНЕ СМІТТЯ..ВКЛОНІТЬСЯ ЦИМ ДІТЯМ,ПОЗОРНИКИ ,ЗАПРОДАНЦІ.(СКЛАДАЄТЬСЯ ВРАЖЕННЯ ЩО ТО "СЛАВЕТНИЙ ПРАВООХОРОННИЙ"ОРГАН В МІСТІ НАМАЛЮВАВСЯ ТА ТРОЛИТЬСЯ).

Хто вам, шановна дв право обзивати генетичним сміттям Черкащан і всих, хто має конституційне право на свою думку, яка не співпадає з Вашою? Я людина, і не повинна нікому кланятися, бо поважаю своє право на власний світогляд. Якщо ви занаєте суть поняття "тролитися" не пишіть образ в бік людей, а якщо не знаєте - просвітіться в вікіпедії.

Тоді іди і вклонись кровавому кату...в тебеж є своя думка.Брєд, не є думка.

Тільки неосвічена або невихована людина дозволить собі тикати в бік невідомої людини, спочатку виховай те в себе повагу до іншого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #64 S Mikolaєnko 24.02.2014 09:47
S Mikolaєnko for Cherkaschanka
Respected and that demagoguery
But in general I good boys these guys
bad angle on the photo probably provocation photographer who for БЮТ or УДАР who only two higher education? write in the newspaper
I saw these in Azerbaijan in 1990
when there was a steep and Russian genocide of Armenians in Baku
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #63 Черкащанка 24.02.2014 06:43
"Степан Бандера в свій час висунув три ставлення до не українців. Воно дуже просте. Є побратимське - для тих, хто разом з нами бореться за Україну незалежно від національності. Є толерантне - до тих людей, які живуть на тій землі, не протидіють нашій боротьбі, тому ми до них ставимось нормально, в Україні всім місця вистачить. Третя – ворожа, до тих, хто протидіє національно-визвольній боротьбі українського народу, а це в будь-якій державі, будь-який народ саме такі позиції і має."
Повна версія від Яроша http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2014/02/4/7012683/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #62 Черкащанка 24.02.2014 06:35
Цитую УКРАІНКА:
ОПОЗИЦІЯ ЗРАДИЛА МАЙДАН,ОПОЗИЦІЯ ЗРАДИЛА МЕРТВИХ ГЕРОЇВ,ОПОЗИЦІЯ ЗРАДИЛА ПОКАЛІЧЕНИХ ТА ЗМУЧЕНИХ БІЙЦІВ УКРАЇНИ....ВОНИ ДІЛЯТЬ ПОРТФЕЛІ,ТУПЛЯТ Ь ЯК І ТРИ МІСЯЦІ ПОСПІЛЬ.БОРОТЬБА ТРИВАЄ..(тролі повернулись до праці,поганий знак,тримаймося .)СЛАВА УКРАЇНІ!!!ГЕРОЯ М СЛАВА!!!СЛАВА НАЦІЇ!!!СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

Особливо вражає смерть ворогам,зі слів Яроша вороги - це ті хто не підтримуе правий сектор
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #61 Роман Наддніпрянський 24.02.2014 03:49
Я особисто можу поручитися за цих хлопців, що вони черкащани, як і всі ті, хто має не настільки погану пам'ять, щоб забути 21 сектор на стадіоні черкаського Дніпра та його вболівальників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #60 Черкащанка 24.02.2014 03:29
У нас чудова молодь! Дякуючи лише їм, мені стало не так страшно ходити вулицями рідного міста.