реклама

реклама

У Черкаській обласній державній адміністрації ніхто не переймається зникненням голови ОДА і головного регіонала області Сергія Тулуба.


Так, у прес-службі голови ОДА журналісту «Прочерку» нічого пояснили і порадили звернутися до прес-секретаря Тулуба Анни Турської. Наразі вона не відповідає.

При цьому в управлінні інформаційної політики та зв’язків зі ЗМІ також не володіють інформацією.

У приймальні голови ОДА секретар повідомила журналісту, що Сергія Тулуба сьогодні на роботі не було. Про те, чи хвилюється вона через зникнення людини, секретар не повідомила.

За джерелами «Прочерку», Сергія Тулуба вже чекає делегація українців під його віллою в Іспанії на випадок, якщо той там з’явиться.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #12 Слава Україні ! 24.02.2014 17:11
Цитую панас:
Ну якось геть не по-геройському, а після тих заяв, які він робив, навіть не по-чоловічому.

Ніколи ця істота не була чоловіком, трусливий і підступний інтриган, в цьому його жижацьке нутро, у цьому причина кінця його безславного правління.
Але цей по....ок так нічого і не зрозумів.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Геннадій 24.02.2014 16:38
"Сергія Тулуба вже чекає делегація українців під його віллою в Іспанії на випадок, якщо той там з’явиться".

После горячего приема встречающих в голове может возникнуть короткое замыкание и самовозгорание. Ну все помнят как сами возгорались машины от короткого замыкания на Соборной площади...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 панас 24.02.2014 15:47
Ну якось геть не по-геройському, а після тих заяв, які він робив, навіть не по-чоловічому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #9 Нестор Іванович 24.02.2014 12:38
Потрібно найти хероя і на показовий публічний суд в Черкаси!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #8 Скептик 24.02.2014 12:23
Ну мы плакать не будем. Пусть исчезает. И чтоб ноги его здесь не было больше никогда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 зла 24.02.2014 11:53
"У Черкаській обласній державній адміністрації ніхто не переймається зникненням голови ОДА і головного регіонала області Сергія Тулуба."
Цікаво, а чому наша оппо цим теж не переймається??? а Ліпандін де? теж ніхто не переймається? вже бабло отримали, щоб дати їм втекти???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #6 voleyland 24.02.2014 11:50
Если мы хотим, чтобы все эти чудовищные события последних месяцев больше никогда не повторились, нужно довести дело до конца. Не мы объявили эту войну. Бывшая власть уже ясно продемонстриров ала, что она пойдёт на любые жертвы ради своей победы. Пришло время жертв с их стороны. Это не жестокость. Скорее даже наоборот. Это суровая необходимость во имя гуманности. Таких людей как Янукович, Тулуб, Захарченко, Пшонка и т.д. нужно любым способом нейтрализовать. Если сегодня не уничтожить их, завтра они, если вернут себе власть, убьют ещё сотни и тысячи людей.

При этом больше всего в физическом устранении врагов украинского народа должны быть заинтересованы как раз те, кто выполнял их преступные приказы. Только так они получат шанс свалить свою вину на своих лидеров.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Хома 24.02.2014 11:50
Да штоб он здох!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+42 #4 Дід Трохим 24.02.2014 11:41
Знайдуть - відправляйте в шахту. Нєфіг його на зоні годувать даром, хай сам заробляє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 незнайка 24.02.2014 11:39
Согласно трудовому законодательств у нельзя нарушать правила трудового распорядка Там же и ответственность предусмотрена за нарушение